[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

[MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Dzisiejsze zajawki z Comic Conu:
Obrazek
Obrazek
(powiększą się po kliknięciu)

i odkryte:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: LolitaDolls »

Normalnie to nie lubię używać takich mocnych słów w stosunku do zdjęć promo lalek, bo jeszcze przecież mogę zmienić zdanie, ale one są po prostu obleśne... Chociaż główki bliźniaczek syjamskich widziałabym na innych (oddzielnych) ciałkach, bo makijaże mają ładne.

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Dampirg85 »

LolitaDolls pisze:Normalnie to nie lubię używać takich mocnych słów w stosunku do zdjęć promo lalek, bo jeszcze przecież mogę zmienić zdanie, ale one są po prostu obleśne...
Popieram w 100%. Obie lalki są obleśne i dziwaczne... Wątpię by jakiekolwiek dziecko chciało taką lalkę. :no:
Ostatnio ogólnie odnoszę wrażenie, że Mattel cierpi na brak weny i wypuszczają same kiczowate lalkowe nowości (od akcesoriów po same lalki).

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Ja chcę te lalki! Akurat dwie, które najbardziej mnie z tej serii interesują. Bardzo podoba mi się ogon bliźniaczek (ciekawe czy będą za nie chcieli tyle co za dwie lalki? XD) i to, że Tora wygląda jak skrzydlica. Chcę, chcę, chcę.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1981
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: KiciaKocia »

Ja chcę Toralei, cudna jest. Ogólnie to jedna z bardziej oryginalnych serii ostatnio!
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Stary_Zgred »

Dzieci pewnie chcieć ich nie będą, ale co do dorosłych kolekcjonerów to nie mam żadnych wątpliwości. Okazji na takie niesamowite dziwności może już nie być. Trzeba będzie je szybko łapać!
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

LolitaDolls pisze:Normalnie to nie lubię używać takich mocnych słów w stosunku do zdjęć promo lalek, bo jeszcze przecież mogę zmienić zdanie, ale one są po prostu obleśne... Chociaż główki bliźniaczek syjamskich widziałabym na innych (oddzielnych) ciałkach, bo makijaże mają ładne.
Tak! :D Dla mnie też są okropne, ogon jest zbyt cienki, a kolor Tory przypomina mi zabawki z chińskiego marketu. (za to makijaż ma ładny)
I nie wydaje mi się, żeby ich ciała świeciły w ciemności, raczej tylko zielone elementy na płetwach...

- - - -
Frankie!
Obrazek
Obrazek
z kataramov.tumblr.com

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: takes »

Zainteresowałam się tą serią bo lubię syrenki, ogonki wyglądają niestety dosyć "tanio" taki nieciekawy ten plastik. Ciągle poluję na tanią Sirenę Von Boo a może i tu któraś mnie zauroczy. Dwugłowa jest świetna do customizacji ale dla dzieci to fail.. :/

czekam na Lagoonę i tą Posea Reef

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Moony »

O ile same pomysły mi się podobają (Toralei jako skrzydlica i Frankie jako węgorz elektryczny) to wykonanie jakoś tak nie bardzo... Trochę się wydają takie kiczowate i tanie... ;/


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Fragment filmu, nie ma w nim syrenek :C


Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Pat »

Jak każdą inną? ;)
Dolls... Dolls everywhere...



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość