[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Ciabas »

Teraz to są prawdziwe Perełki ♡.♡ (gra słów nie zamierzona)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

O mamo. *^* Są cudowne! Mam do przemalowania camową syrenkę i nie mam pomysłu jak jej ogon farbą potraktować żeby nie zostawała mi na rękach zawsze jak jej dotknę.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Balbinka »

Unniedolls - uwielbiam jej projekty i do tego kobitka ma masę fajnych tutoriali :) warto zajrzeć na jej stronę i na youtube poszukać :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Gratuluję nabycia Kali!

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Dziękuję. :D Dorwałam ją razem z Batsy i Kjersti w tesco za 49,99.
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Za ile? I ja nic o tym nie wiedziałam? Dopiero teraz mi to mówisz :P ?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

Nie mam pewności, czy to we wszystkich tesco, czy to tylko moje jakieś wyróżnione. XD

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

59,99 w leklerku, ale to i tak zbyt wygórowana cena dla lalki w której chcę tylko ręce. Odbija mi już totalnie :)
pierwsze co zrobiłam to spaliłam jej włosy wrzątkiem </3 zamówiłam kanekalon dla innej lalki, ale jeśli tak ma wyglądać moja praca z nim, to chyba podziękuję.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jej kolor jest paskudny, marzy mi się czteroręka ludzka lalka. Mogłaby być ludzko-blada, albo granatowa ewentualnie.

potrzebna mi przerwa od siebie ale nie wiem jak i nie wiem gdzie, więc albo śpię przez cały dzień, albo zapycham się lalkami :facepalm:

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Malina »

A mi się podoba Twoja paskuda ^^ Może to zasługa fajnych zdjęć, ale nie żałowałabym tych 60 zł na Twoim miejscu.
Co do spania, to mam tak samo. Planowałam aktywny i kreatywny urlop, miesiąc minął, a ja jedyne co zrobiłam, to nakupowałam lalek i się wyspałam ;)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

W Lecklerku mają takie promocje? Nawet dosyć tanio. Kale można było spotkać w podobnej cenie w Tesco, ale Posei tam nie widziałam. Natomiast z tych trzech z wymiany, to Jelonka jest chyba obecnie dosyć trudna do spotkania, a Trollka i Batsy jeszcze chodzą w przystępnych cenach.

Bardzo ładne zdjęcia Ci wyszły :> , wyraźne ciekawe ujęcia, artystyczne.

Z tym spaniem i szukaniem sobie zajęć, to tak różnie bywa, albo to przemęczenie, może z powodu obniżonego nastroju, pogoda robi swoje, czy brak motoru napędowego w postaci systematycznej aktywności, albo po prostu brak miejsca, czasu, narzędzi na działania artystyczne, czy brak fizycznie otoczenia, osób, które podzielają wspólnie pasje. Dobrze, że jest internet ;) .
Reiha wszyscy patrzą na świat poprzez pryzmat Ja i każdy każdego dnia zaczyna dzień oraz go kończy ze swoim Ja ;)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

wszystkie duże syrenki były po tyle, małe tylko 10 złotych tańsze.
było dużo jelonek, trollek i nietoperek, ale po 89,99, niech sobie wsadzą. to znaczy moja też tyle kosztowała, ale byłam zdesperowana chciejem, na pozostałych dwóch tak bardzo mi nie zależy. jakoś tam w leklerku nie chcą schodzić im lalki, z czego bardzo się cieszę. jeszcze znam jeden taki zapomniany przez lalkowych zbieraczy kerfur.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

89 zł za jelonkę, to naprawdę tanio, szczególnie biorąc pod uwagę, że ani na Allegro za bardzo jej nie ma, w sklepach online też z nią ciężko. We Wrocławiu, we wszystkich marketach, które odwiedziłam, to obecnie mają ją tylko w jednym carrefour (chyba, że zrobili gdzieś dostawę) i do tego lalka jest z odpryskami gumy na twarzy, wyceniona na ok 130zł. Poseę też za tanio nie mają, w carrefour również ok 130zł, a w innych sieciach ceny właściwie podobne, chociaż Posea chodzi online akurat w ciekawych ofertach. Trudno dzisiaj spotkać Amanitę, Isi, Finnegana. Natomiast Kala, Posea, Bliźniaczki, Trollek i Batsy są jeszcze do znalezienia w miarę okazyjnie.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Manhamana »

Dorwałam Zroślaki w tesco za 32 i jestem zachwycona całym ogonem- mobilny! Jak na takie plastikowe ustrojstwo wyszło bardzo fajnie!
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość