[MH] Great Scarrier Reef

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Mangalarga »

A mnie zaczyna kusić rybia Tora, jeszcze jej nie mam (w sensie żadnej Tory), ale zastanawiam się po kiego mi koto-syrena XD
Obrazek

Awatar użytkownika
gabiel
Posty: 110
Rejestracja: 30 gru 2015, 18:12
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: gabiel »

Mangalara jak to po co? Żeby mieć! :)
Nie pozwól nikomu by gasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Bliźniaczki mają prześliczne mordki, bardzo lubię ich mold. Repaintowane jakoś nie przypadły mi do gustu, za to model EvilCupcake jest cudny, oczka równiutkie, zachowane proporcje białek wewnętrznych i zewnętrznych, cały nadruk trzyma się właściwych proporcji w pionie i poziomie, bez zacieków, uwielbiam symetrię. Zwiedziłam w różnym przedziale czasowym we Wrocławiu kilka smyków i niestety spotkałam Bliźniaczki jedynie w Magnolii. Nie wiem, czy są w promocji, ponieważ mam do Magnolii kawałek, ale kusi mnie, aby pojechać i może je kupić? Chociaż tak bardzo chodzi mi po głowie Posea.

Szkoda, że Posea nie ma tych moldowanych elementów twarzy, nie wiem, co im w nich nie pasowało, bo u Bliźniaczek są one śmiało zarysowane i na nosku i wytłoczone łuski, a nadaje to lalkom zawsze jakieś urozmaicenie i wzbogacenie.

Ciekawe, kiedy lale trafią do innych marketów. No i jeszcze ta seria z Jelonką i Trollkiem pewnie niebawem na horyzoncie, ojjj, jak się wysypią lalki, to pewnie wszystkie na raz. Moja lista życzeń nie jest jeszcze zbyt obszerna, bo kala, Posea, Bliźniaczki, Jelonka, Trolinka, nowa Jane (i może Eliska), chodzi mi po głowie Amanita, pewnie skuszę się na Batsy, a to dopiero początek roku :face: , a jak wyjdzie nowa Astranova, czy Elle, to zapewne też nie przejdę obojętnie obok nich obojętnie. Dobrze przynajmniej, że większość uwagi skupiam na Monsterkach, bo jakby wyszła kolejna seria DOTW z ciekawymi modelami, to raczej miałabym ciężki orzech do zgryzienia.

emry
Posty: 90
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:03
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: emry »

Dzisiaj ujrzałam na własne oczęta (chyba) całą serię we wrocławskim TRU :) Trochę się zdziwiłam, że już są. Posea ma piękny mold, tylko jej glono-macko-wir-w-odpływie-zlewu wygląda trochę dziwnie... Zwłaszcza biorąc pod uwagę szkieleciki ryb i inne cuda, które są w to zaplątane :D No i tanie to one nie są... Cyknęłam zdjęcie teflonem, jakość średnia, ale jak coś to mogę wrzucić.
"Wątpienie jest moją religią."
~Carlos Ruiz Zafón, "Gra anioła"


Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: LadyBarbarella »

widziałam dzisiaj, projekt jest mistrzowski.. pięknie stworzona wizja a następnie lalka:) :serducho:

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Śliczny repaint, duży talent, pomysł, jak najbardziej. Mam tylko takie dziwne skojarzenia i nie wiem dlaczego, ale nachodzi mnie myśl, że Konczita Kiełbasa Wurst :co?:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: reiha »

Xiao pisze:Ślicznotki z nich. Teraz tylko czekam, aż ktoś im zrobi jakiś fenomenalny repaint :D
A ten? :D
Obrazek
źródło

Obrazek
źródło

Cała galeria jest cudna :serducho: https://vk.com/album-79206757_204719881 (szczególnie Vandala w płatkach, Operetta na centaurze i Gigi)
A tutaj konto na deviantarcie - http://azhill.deviantart.com

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

O! Bliźniaczki jawią się Cudnie, Kapitalnie, bardzo precyzyjnie i perfekcyjnie wykonany repaint, świetną techniką. Niebiesko-włosa ma ciekawszy wyraz buźki, jakiś zamysł rysuje się na jej twarzy, Siwka natomiast ma cudne oczy jelonka, pełne i nieco rozmarzone, dziewczyny żyją własnym życiem, w ich głowach kryją się różne światy, mimo, że są ze sobą nierozłącznie. Właśnie, to mnie najbardziej zasmuca w tej laleczce, że Bliźniaczki czasami działają wzajemnie, wspólnie, a czasami odrywają się od siebie, nie mogąc właściwie oderwać :(


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Rewelacyjnie wyszły te Glony, złapały klimat.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: takes »

ooo ciekawe jak całość wygląda

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: EvilCupcake »

http://watch32movies.net/watch-monster- ... line-free/
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć film. ^^
Dalej czekam na pełnometrażówkę z Torą w roli głównej, ale pewnie się nie doczekam.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: ingrid »

Obejrzałam, oceniam na całkiem przyzwoity, nie męczący, czas płynął przyjemnie. Dziękuję za link :)

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: [MH] Great Scarrier Reef

Post autor: Manhamana »

U mnie zamieszkała Panna od Robaków. Trochę zeszło, zanim wpadła mi w ręce. Lalki po repaintach pokazanych wyżej są genialne. Posea wyszła fantastycznie w tym repaincie. Pięknie podkreślony jest wzorek na ciele. Jednak uważam, ze z całej serii Posea jest najbardziej dopracowana- może to nadźganie glonów, robali i koralowców idealnie maskuje łączenia i miejsca stawów i to mi się tak podoba.

http://klinikalalek.blogspot.com/2016/0 ... obaki.html

Obrazek

Kalę miałam możliwość pooglądać i całosć psuje wielka krzykliwa grafika na przodzie lalki. Mogli dać jej albo długą kieckę z materiałowymi mackami, albo pomalować inaczej, Bo górna część jest całkiem niezła.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość