[MH] Nowości 2016

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

EvilCupcake pisze:Cleo SS też na promo miała sztywne ręce, a ostatecznie dostała normalne ciałko.
Ari jednak jest sztywnoręka, tak jak na promo - pierwsze zdjęcie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Innymi słowy mattel daje nam kolejnego kopa w tyłki.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

pewnie liczą na to, że wszyscy i tak rzucą się na Ari, skoro to jedne z pierwszych wydań, więc nie ma znaczenia czy ma artykulację czy nie. Szkoda, że zaprojektowali im grubsze stawy i masywniejsze ciała, a dalej uważają, że im tak mogą być zniszczone przez dzieci :/ Mogliby usztywnić tylko te wersje w wąskich pudełkach, żeby jednak dzieci miały co wziąć ze sobą do przedszkola, a playsetowe, albo te z dodatkami, zostawić artykułowane do delikatniejszej zabawy w domu.

na razie na swojej chciejliście mam tę Abbey z wciskanymi ozdobami (nie wiem jaką mają nazwę). Chciałam Lagoonę, ale nie wiem :/
Podoba mi się jeszcze Draka z fotobudki, ta z sercem na oku, ale ono jest okropne, więc lepiej odpuszczę :D Ciekawe, czy trafi do nas Moanica.
Martwi mnie dystrybucja z w Polsce, już dawno powinniśmy dostać piracką serię :/ Byłam dzisiaj w dużym Tesco, MH zajmowały najniższą półkę, a mieli tylko Drakę-nietoperza i kilka sztywniar. I to tuż przed Mikołajkami :<

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Reiha dobrze wszystko podsumowała. Ja też jestem zawiedziona, że Cleo ma usztywnione łapki, chociaż przy harfie może i pozę będzie miała ciekawą, tak, jak Ari przy klawiszach, to mimo wszystko o wiele więcej gracji można byłoby dodać poprzez falujące nadgarstki.

Właśnie czemu wciąż nie ma u nas serii pirackiej? Ja tak czekałam na Daynę i zazwyczaj ok. 8 miesięcy od promo coś się u nas pojawiało, a tu niemal rok będzie, jak temat stanął w miejscu.

No i ciekawe, czy na nowy rok pokażą coś sensownego na przyszłe sezony, jak np. matka Cleo i rodzinka.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Nie zdziwiłbym się gdyby na nowy rok przywitali nas zakończeniem dystrybucji eah i kolejnymi sztywnymi monsterkami.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

słyszałam, że mattel nie przedłużył umów ze studiem robiącym filmy i ludźmi piszącymi książki, więc tutaj Everki się już skończyły. Ta sama osoba pisała, że to dziwne, że do tej pory nie wyszła żadna większa seria w większych pudełkach i prawdopodobnie tak już zostanie. Czasem rzucą tańszą, sztywną lalkę, ale nie będzie już dopracowanych serii. Podobno duże sklepu w USA już nie sprzedają everek :/
to znaczy nie wiem, może ten ktoś kłamał. tak przynajmniej napisał.

w grudniu zwykle wyciekają prototypy MH na przyszły rok, chociaż nie wiem. może ta elektryczna seria była właśnie tym.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: trujewszczak »

EAH przestały im się opłacać? Jeżeli to prawda, to wielka szkoda. Mam nadzieję, że te czystki to przez plan wprowadzenia jakiejś nowej super linii lalek. :face:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

jak wwalili tyle pieniędzy w kolejne reedycje :bezradny:
Kuu Kuu Harajuku wydają się mieć everkowe ciała...

Australijczycy dostali dzisiaj swoje lalki Gagi, na razie widziałam tylko ten filmik, gdzieś po piątej minucie widać, że ma standardowe ciało MH.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Chyba trochę żałuję, że ją zamówiłam. Tzn. dalej bardzo mi się podoba, ale nie jest warta 199 zł...

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: dextella »

słyszałam, że mattel nie przedłużył umów ze studiem robiącym filmy i ludźmi piszącymi książki, więc tutaj Everki się już skończyły.
Nieeee, a ja tak lubiłam to oglądać ;____;

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Nie wierzę, że się im po prostu nie opłacało, taki gigant, to raczej mógłby i charytatywnie nawijać całe szpule tasiemców z bajkami.

Jakość u nich się chyba bardzo popsuła, nawet nie kwestia braku pomysłów, co podejrzewam zmiany kadrowe i kiepsko obsadzone stanowiska.

Monsterki zrebootowali, everki potencjalnie zamknęli, może ktoś zabrał część licencji, tak jak Disney i zostały im odgrzewane kotlety oraz franczyza na DC. Nie mogliby zatrudnić kogoś nowego, postawić na jakiś świeży pomysł? Mogliby do mnie napisać, to myślę, że bym im podgoniła nieco kampanię ;)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Mogliby podbić do Cartoon Network. Byłoby super dostać jakieś ładne lalki na wzór postaci z Adventure Time lub Stevena.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Kurczę, myślę, że mogliby wiele, ale przecież oni są jednym z filarów wyznaczającym standardy prawda, czy nie? Nawet w gry video mogliby uderzyć. W ich całej kampanii jest obecnie z mojego punktu widzenia jakaś totalna nuda, nijak mająca się do lalek lat 90 i pierwszych Monsterek. Na reputację pracuje się chyba cały czas, no niestety.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: trujewszczak »

Ale co chcieli zyskać, psując (w sumie obie) linię? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie zabija lalek, które stały się takim hitem. Może chcieli się dorobić jeszcze więcej kosztem wszystkiego innego? Dla mnie to jest niepojęte.

emry
Posty: 90
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:03
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: emry »

Monsterki jakoś tak "zdychały" powoli, tu usztywnią, tam zmienią... A everki, jeżeli znikną, to praktycznie z dnia na dzień. Jasne, że były linie budżetowe i moldowane rajstopy, ale to nie to samo, co monsterki.
Czemu? Nie wiem. Myśleli, że zgarną ciężkie piniendze, ale nie wyszło? Odcinają się do everko-monsterek, bo planują coś innego? ingrid, co Ty zrobiłaś ludziom z Mattela, przyznaj się :D
"Wątpienie jest moją religią."
~Carlos Ruiz Zafón, "Gra anioła"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości