[MH] Nowości 2016

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Fragment nowego filmu promocyjnego https://www.instagram.com/p/_53s7oLvPs/.

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Moony »

reiha pisze:Fragment nowego filmu promocyjnego https://www.instagram.com/p/_53s7oLvPs/.
...Draka ukradła zwierzaka Operetcie...?
Nie ogarniam zmiany zwierzątek ni hu-hu. Jeszcze rozumiem kota dla Egipcjanki (chociaż jest taaaaki nudny!), ale czemu zabrali nietoperza wampirzycy!?
I co, pirania też była zbyt brutalna dla dzieci?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

https://www.youtube.com/watch?v=VRKZIPJ-vqA
reklamy:
zamku EAH
MH Megablocks
Welcome to MH
latającej Barbie :rotfl:
filmu Epic Winter
i Barbie ze szczeniaczkami

Franka ma chyba starą twarz, za to Cleo jest okropna! :C

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Annorelka »

Najbardziej mnie rozbroiło to, ze surfujaca Lagoona (fajny pomysł) jest, prócz nóg, sztywna. Lalka ze sportową otoczką sztywna. XDD

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: LadyBarbarella »

Szczęśliwego nowego roku dla kolekcjonerów:D nie wiem tylko czy 2016 będzie bogaty w dobre lalki haha i czy będzie co zbierać :> :lol:

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Pająk dla Draculaury, jako złagodzenie serii, a niby pająk mniej straszny aniżeli nietoperz? Przecież kąsa, gryzie i morduje, pluje jadem, wije sieć chwytając ofiary.

Generalnie zastanawiałam się nad tym posunięciem mattela i doszłam do jasnego wniosku, jeżeli zrywają współpracę z Garretem (ciekawe z jakiego powodu te nagłe ochłodzenie stosunków), to być może część wartości intelektualnej należy do mattela, a część zabiera ze sobą Garret, jako wyłączność, stąd konieczne wręcz zmiany. Podobna sprawa była chyba przecież z człowiekiem od My Scene, gdy odszedł od mattela, linie nagle zamknięto. Pewnie są jakieś umowy między nimi mniej, lub bardziej zobowiązujące.

Oby w 2016 było jeszcze co zbierać, szczególnie z Monsterek, bo ja bardzo je kocham i dla mnie, to nie jest tylko kawałek plastiku.

Awatar użytkownika
Chale
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2015, 00:42
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Chale »

Cukierkowość mnie przeraża.
Mimo wszystko muszę się zastanowić nad Clawdeen i Cleo - one są chyba jedynymi, które jak dla mnie wyglądają w miarę.

Mogli dać im inne, mniej tandetne ubrania :|

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

DLACZEGO?! Nie zrobili lalki Gilla Webbera :face: Dlaczego :( ?

https://www.youtube.com/watch?v=ULh0JJku2nE

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Viktor »

Nie hejtuję tego rebootu aż tak, ale... Nic dodać nic ująć, Barbie z tego robią. I nie mówię że Barbie jest zła, o nie! Ale Barbie to Barbie, a MH były takie inne, no. Do twarzy pewnie się przyzwyczaję, buzię Draki nową bardzo lubię, Frankie nie ale i tak nigdy Frankie nie lubiłem. Sztywniaki są fuj, strasznie mi się nie podoba zamiany Spectry na Ari która jest brzydka jak nie wiem, no i zmiana zwierzaków jest w ogóle bez sensu. A wywalenie Count Fabulousa to w ogóle cios w serce dla mnie, KOCHAM nietoperze (a że był to nietoperz crossdresser to jeszcze lepiej) i w końcu kurde Draka jest wampirem, gdzie tu pająk dla niej niby? Kocham pająki ale no, niefajnie. I ta córka Davy'ego Jonesa jakaś taka mało monsterkowa wg mnie...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Ciekawe co Operetta powie na tę zmianę pupili. :P
Swoją drogą, czy możemy liczyć na to, że stare postacie jeszcze się pojawią, czy zostaną zastąpione jak Spectra?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Chyba nic nie powie, ale nie sprawdzałam tej teorii, bo przesypiam dzień za dniem :p
http://sparkleprincessqueen.tumblr.com pisze: How Do You Boo? in the profiles

The MH website has been updated to include a “How Do You Boo?” section. However, not every character has this. Since How Do You Boo? is the reboot slogan, I’m inclined to think that the characters who do have it WILL be in the reboot, bc there would be no use in updating that character’s profile if they’re not in it. I’m hoping there will be some comfort in the fact these characters are likely in the reboot. As for the rest, all I can really say is I don’t know. It’s possible their profiles have just not been updated yet, or it’s possible that many of these characters will be brought back in the future. I just want to say I am NOT saying these characters are cut indefinitely, all I’m saying is the characters who have How Do You Boo? are likely to be in the reboot. I’m gonna break down who has it and who doesn’t in a read-more.

Who Has How Do You Boo? in their profile

Abbey, Astranova, Catrine, Catty, Clawdeen, Cleo, Deuce, Draculaura, Elle, Frankie, Ghoulia, Gil, Gooliope, Jinafire, Lagoona, Luna, Mouscedes, Nefera, Rochelle, Spectra, Toralei, Venus

Who Doesn’t Have It

The Frightmares, Amanita, Avea, Batsy, Bonita, Casta, Clawd, Clawdia, Elissabat, Finnegan, Garrott, Gigi, Gilda, Heath, Holt, Honey, Howleen, Invisibilly, Iris, Isi, Jane, Jackson, Kala, Kiyomi, Kjersti, Lorna, Marisol, Neighthan, Operetta, Peri & Pearl, Porter, Posea, Purrsephone & Meowlody, River, Robecca, Scarah, Sirena, Skelita, Slo-Mo, Twyla, Vandala, Viperine, Wydowna, Headmistress Bloodgood


Meksykański monsterkowy fb ma lepsze zdjęcia pirackiej serii, na których dobrze widać, że to prototypy (Draka ma inny kolor rąk, nowa postać perukę :D). Pewnie finalny produkt będzie wyglądał dużo lepiej, niż to co widzieliśmy.
Dana Jones
Clawdeen
Roszela
Lagoona
Dracze
zdjęcia są za duże, żeby wkleić je na forum...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Ciekawe, jak te rebooty zostaną przeprowadzone. Cieszyłby mnie reboot Astranovy, ponieważ pierwsza, którą nas zaszczycono, nie wyszła im najlepiej i chciałabym kosmitkę w lepszym wydaniu, przystępnej cenie. Mogliby rebootować wszelakie roboty, im więcej zróżnicowania, tym lepiej, bo roboty zbieram z zamiłowaniem, a najlepiej jakby wydali jakąś robocią serię. No i Abbey, o której już mówiłam, im większa, tym lepsza. Pozostałe lalki, zastanawiałam się kiedyś nad nimi, zanim jeszcze były wzmianki o tych całych przemianach i brakowało mi psich oczysk oraz futerka u Clawdeen, jakiś łusek u Lagoony, czy wmodlowanych elementów (np. bandaży) u Cleo, ale to teraz trochę musztarda po obiedzie. Cleo lubię jaką jest (może skuszę się na nową wersję), Clawdeen przecież się depiluje, o czym chyba wspominano, a Lagoona miała łuski w połączeniu z Jinafire. W tej całej reedycji chodzi pewnie o prawa autorskie i jakieś wyłączności, albo o znaczny spadek sprzedaży tysięcznej Frankie (jakby nie można było skupić się na innych postaciach).

Dana w serii pirackiej może będzie miała właśnie celowo perukę, lub włosy tak stylizowane, ponieważ ona będzie chyba nawiązywała do tych nadętych pajacyków szturmujących morze pod królewską banderą, lub ich wersjach spiraconych :P

Inne lalki, jak Draculaura, czy Rochelle mają chyba wmodlowane rękawiczki w zamiarze, dlatego inny kolor rąk.

Awatar użytkownika
Badgerstone
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2014, 23:29
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Badgerstone »

A wiecie gdzie można kupić dużą MH, tylko widzę Jellington.

oristiel
Posty: 37
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: oristiel »

Na FLTE są i na allegro chyba tylko do tej pory widziałam Draculaurę, Clawdeen i Frankie. A Elissabat jakoś się do Polszy nie spieszy, co mnie niezmiernie smuci, bo to była moja pierwsza lalka i mam straszny sentyment do niej. :<

Awatar użytkownika
Badgerstone
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2014, 23:29
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Badgerstone »

Kurcze, ja tylko żelkową widziałam :(

A marzy mi sie Maddie.

Muszę być czujniejsza ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość