[MH] Nowości 2016

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
emry
Posty: 90
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:03
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: emry »

Clawdeen dorobiła się włosów na rękach! *cieszy twarz* Za to Ari jest jakaś strasznie mydlana, a seria piracka do mnie nie przemawia wcale. W ogóle to mnie zaczyna brać jakaś nostalgia za pierwotną wersją MH. Co to się ze mną porobiło...
"Wątpienie jest moją religią."
~Carlos Ruiz Zafón, "Gra anioła"

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Subiektywnie, więc tak:

Dana, jako mapa skarbów, droga do skarbu i skarb sam w sobie uważam za bardzo udany, świetnie poprowadzony projekt.
Reszta postaci: Draculara wciąż kojarzy mi się z pielęgniarką szpitala polowego, nie wiem czemu, ale najładniejszą Wampirkę do dzisiaj uważam z pierwszej serii plażowej, miała w sobie wiele delikatności, skromności oraz uroku, każda kolejna jest dla mnie nieznośnie nachalna. Clawdeen ma ciekawy strój i wreszcie owłosienie na ciele, szkoda, że nie dali jej psiego lisiego ogona, byłaby jeszcze lepsza i wtedy bym ją nabyła, a tak raczej pozostanę przy obecnych Wolfach. Lagoona śliczna z buzi, łuski dobra rzecz, ale jakoś ubranie nie pasuje mi do koncepcji, bo ja się pogubiłam, czy to seria o Piratach, czy Marynarzach jest? Rochelle mnie interesuje, jej outfit jest wręcz doskonały, tylko zamiast Rochelle widziałabym w tym bardziej Skelitę. Kot miał iść chyba na styl Pinup, taka portowa panienka, tatuaże i te sprawy, to się pytam, gdzie te tatuaże i odwaga projektu? Buty całkiem przyjemne, ubranko mimo, że ciekawy wzór jest ubogie, a buzia zbyt kwaśna. Gill byłby świetny w klimacie cyberpunk/ steampunk, rzeczywistości alternatywnej, gdzie chadzają Roboty, Kosmici i inne poczwary, a tak, ni w ... ni w oko, ale warty nabycia i dopasowania wedle uznania, np. do Finnegana, którego, ani widu, ani słychu...

Bardzo przypadły mi do gustu malutkie laleczki, ale w sumie wyczekuję tylko Cleo, żeby dorzucić do egipskiej półki, gdzieś na toaletkę. Nie mogę rozpoznać postaci w laleczce, która ma symbol skażenia na oku, odmienny od tego, który posiada Gooliope, ale w tym guście.

Ari, to kolejny powielony kotlet, chociaż nie jestem, aż tak bardzo jej przeciwna, bo ciekawie by mi się (w lesie) skomponował czarny kot, Casta i śpiewający duch, więc tylko dlatego mogłabym ją chcieć i w sumie na dwóch modelach mogliby poprzestać. W miejsce 15 Ari daliby lepiej nowego Robota, Roślinnego stwora, albo jakąś Echidnę z ogonem węża w komplecie z Deucem odzianym w starogrecki outfit i bardzo Egipsko-Grecką Cleo.


Cała reszta, to istna porażka, nuda i padaka.

Wciąż czekam na Cleo, bo z nią wiążę jakieś nadzieje. Zabrali mi moją ukochaną Robeccę oraz Jane, więc dobrze, jakby wypełnili tę pustkę, czymś treściwym, może w temacie Inków, Azteków, albo Mayów. Aha i gdzie jest nowa Astranova? Poprzednia, pierwsza oraz jedyna, jak dotąd niestety pięknością nie grzeszyła, warto by się na niej trochę skupić i dorzucić kilka koleżanek z innych przestrzeni kosmicznych.

Awatar użytkownika
Chale
Posty: 44
Rejestracja: 09 lip 2015, 00:42
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Chale »

Chce mi się śmiać za każdym razem jak widzę brwi Frankie i wyraz twarzy Draculaury w stylu "no to teraz dziubek do zdjęcia i lecimy na zakupy!" Rochelle mi się podoba (głównie jej dodatki. Ah, ta przepaska na oko... :zakochany: ), ale z butami Gilla zaszaleli, kojarzą mi się z crocsami, albo innymi plastikowymi buciorami niszczącymi stopy (i zapach). Jest gdzieś podana wielkość tych figureczek? Obstawiam do 5cm.
Na temat Ari się nawet nie wypowiadam, bo szkoda słów, ale wciąż czekam na zbliżenia na Cleo.
Osobiście mam nadzieję, że to prototypy. Wydaje mi się, że brwi są jakby niedomalowane z takimi zamazami, albo rysami. (Frankie i Lagoona) Poza tym czy niektóre nadgarstki nie są "chropowate" i takie trochę... dziwne?

Chwila... była gdzieś informacja o Abby? Porzucą ją, czy zmienią?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

ja ich nie rozumiem, popatrzcie, mam taki link, gdzie ktoś sobie wrzuca rożne nowalijki i na targach prawdopodobnie pojawiła się Skelita? Ktoś zamiast Skelity? To oni porzucają niektóre postacie, czy nie? Ponoć Szkieletora miała być, jako jedna z pierwszych na odstawkę, w końcu kontrowersja z żebrami na wierzchu. Tej nowej, tylko jakby makijaż z deczko zmodyfikowali.

http://monsterhighfansitesgallery.tumblr.com/

Niektóre postacie widać, że są ręcznie malowane (jak nie wszystkie), ta nowa Jones ma brwi robione odręcznie, bo jakoś na taśmówkę mi to nie wygląda.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

<pisk!> nie wyrzucili jej!
stitchkingdom, autor zdjęcia, na instagramie potwierdza że to Skelita :serducho: Zobaczcie na jej stojak! Musi być częścią jakiejś większej serii <3
Mają jeszcze nową figurkę Jiny, ładna link. Kotarzyna chyba też jest nowa?
Nie napisali, jak duże są minifigurki, jak znajdę to dam znać.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

MAMO!
Obrazek
Za ten wspaniały outfit wybaczam im, że zabrali jej cały makeup! :serducho: (sama go podrasuję hehehe) Jak zaczęłyście pisać o Szkieletorce, to bałam się, że ją ucieleśnili. xD

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Jednak ma znaczki :serducho:
Obrazek
z stitchkingdom.tumblr.com

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: mangusta »

Bardzo mi się podobają te trzy nowe z głębin. Generalnie ostatnio w marketach i w Smykach posucha monsterowa. U Was też?

oristiel
Posty: 37
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: oristiel »

O tu napisali, że figurki będą miały 1,5 cala.

A ta Skelita jest śliczna, szczególnie podoba mi się ten kolor włosów. Spódnica kojarzy mi się trochę z takimi, jakie nosiła moja prababcia, ale to nie problem.
Może skoro Skelita była plotą, to Ghoulia też zostanie? Mam nadzieję bardzobardzo.

U mnie w okolicy w ogóle jest posucha lalkowa, a najnowsze monsterki, jakie widziałam na żywo to Boo York. :<

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

U mnie też nic ciekawego z monsterek, a najlepiej zaopatrzone jest TRU, chociaż i tak nie mają jelonkowej frightmare.

Gdzieś czytałam, że Skelita to i tak tylko prototyp i jest szansa na to, że jednak nosek szkieleta wróci. ;)

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Annorelka »

EvilCupcake pisze:Animacja wygląda beznadziejnie, to tyle w tym temacie.
Catrine w sumie chyba się nie zmieniła (ale ma brzydko pomalowane usta), Gil też wygląda normalnie. To dalej są prototypy? Pytam, bo seria piracka wydaje się być niedorobiona, zwłaszcza nowa postać. Pomijając rękawiczki, to Lagoona i Roszelka są ok, chociaż... Nie odnosicie wrażenia, że Rochelle ma zmniejszone skrzydła? :c
To na 99% prototypy, widać, ze ręcznie malowane. :)

Ta szkieletowa faktycznie ma prześliczną sukienkę. Do malunków twarzy wciąż nie jestem przekonana i uważam, ze powinni takie dać Everkom. :P

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Stitch Kingdom pisze:Confirmation this #monsterhigh skelita is deluxe collector doll for 2016
:C
Sprawdziłam na tej liście z przecieku, to chyba będzie Highly Detalied Doll, w paczce dla sklepów są cztery sztuki... :> Może rzucą więcej lalek? Boję się, że to test dla Skelity, nie sprzeda się, to wywalamy z serii. Czyli może jedną z czterech będzie Ghoulia? :P


Mój najbliższy Smyk i najbliższy Auchan w ogóle nie mają już MH :( Miesiąc temu byłam w leklerku i też mieli same resztki.

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: MajorMistakes »

Carrefour też pozbywa się (w cenie 70 złotych) ostatnich MH... W ogóle to wygląda strasznie: same barbie, trochę Equestria girls, EAH. Obok Steffi, i najtańsze klony, parę bobasów. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, gdzie można kupować jakieś inne lalki, czy one w ogóle dochodzą do polskich sklepów?
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

W linku, w serii Mini laleczek widać, kto raczej zostaje. Dorzucili jeszcze (lub wywalczyli ich prawa autorskie) Skelitę oraz Robeccę, a zamiast Ghouli pewnie będzie Moanica. W Mini laleczkach widnieje jedynie Deuce, aczkolwiek jest jeszcze Gill i raczej tak wyjściowo zostanie po całym resecie serii.

http://40.media.tumblr.com/6d6bb463833b ... 1_1280.jpg

http://41.media.tumblr.com/81144d3307ee ... 2_1280.jpg

Frankie, Draca, Clawdeen, Cleo, Lagoona, Spectra (bądź Ari), Venus, Caterine, Abbey, Catty, Rochelle, Moanica, Jina, Tora, Skelita, Elle Eedee (bądź Twyla), Deuce, Robecca.
chyba, że się przy jakiejś machnęłam.

Po mini laleczkach też widać, że być może będą serie takie, jak:
Nowa cyrkowa, Powers Superbohaterki remake, Nowe nawiedzone duchy, Plażowa, Śpioszki, Seria cukierkowa, w Kosmosie.
Rag Doll, to pewnie nawiązuje do szmacianek
Natomiast nie mogę rozszyfrować serii zwanej Pattern Ghouls.

oristiel
Posty: 37
Rejestracja: 31 lip 2015, 11:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: oristiel »

A Pattern Ghouls to nie będą jak te winylowe, zamiast ubranka będą całe w jakiś wzorek nawiązujący tematycznie do postaci tylko z oczami? Tak mi się jakoś skojarzyło.
Ciekawe czy będą sprzedawane w blind boxach czy "normalnie". Z jednej strony chciałabym móc kupić to, co faktycznie chcę, ale z drugiej strony blind boxy dają ten dreszczyk. :D

Obrazek
Źródło: target.com

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość