[MH] Nowości 2016

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Ciabas »

VMarcin ja np chciałabym dobrze dopracowaną efektowną lalkę bez konieczności przerabiania jej przeze mnie. Może i się czepiam, ale jak na tak nagłaśniany projekt to jest ona marna. Poza tym ludzie sorki, ale na dobrych projektach psy wieszacie i nawet nie chcecie słuchać, że po drobnych poprawkach lalka ma potencjał. Natomiast jeśli lalka dostaje status limitki, ekskluzywnej czy zaprojektowanej przez celebrytę to już musicie ją mieć mimo, że to zwyczajny szajs. Nie mówię, że ma tak każdy z forum. I jest to moja osobista opinia. Być może za wiele się spodziewałam po tej lalce.
Poza tym na naszym forum mamy masę zdolnych artystów (tak, artystów pełną gębą!) którzy stworzyli by o niebo lepszą lalkę, z ciekawszym malunkiem buzi, rąk i z lepiej skrojonym garniturkiem.

Żeby nie było, nie jestem zła, na nikogo nie naskakuje, jestem tylko cholernie smutna........ :(
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: VMarcin »

No oczywiście każdy ma swoje zdanie, ja mimo wszystko uważam, że to jedna z ładniejszych MH, dla mnie jej wdzięk polega na tym, że nie jest przesadzona, dlatego bym ją kupił. Ale fakt, łapki, nosek i usta od razu pod wacik ze zmywaczem. Ale dla mnie to nie jest problem, za to oczka ma super, tylko ja bym dołożył brwi. Trzeba wziąć pod uwagę, że teraz mało która lalka jest "super", w dzisiejszych czasach idzie się na ilość, a nie na super design i mega wykonanie, nawet te lalki z najwyższej półki (oczywiście chodzi o Mattel) mają mnóstwo wad, więc czego się spodziewać po MH, które plasują się na trzeciej półce od dołu, zaraz po chińskich klonach i lalkach playline typu fashionistki...

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: takes »

Zgadzam się. Też jestem rozczarowana. Garniutur jest zwyczajny poza dzwonami. Myślałam, że będzie mega dopracowany ale nawet buffki gdzieś zniknęły. Jakościowo to poprostu lalka fashion z dodatkowym ciuchem. Wystarczy porównać np do kolekcjonerskiej WW. To jest zwykła lalka..

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: trujewszczak »

Świetna. Nieprzekombinowana, uroczo mroczna. Włosy genialne. Buty genialne. Chcę bardzo.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Stary_Zgred »

I ja chcę, bo brakuje mi laleczki podobnej do Skelity, którą bardzo lubię. A jeśli nałożę na to sympatię do lady Gagi, to chcenie się podwaja :)
Dla mnie garnitur i sposób pomalowania tej twarzyczki to duży plus. Lalka będzie się wyróżniała wśród sukienkowych, uznawanych za ładne po dziewcęcemu Monsterek.
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Już od dłuższego czasu było wiadomo na którym wyglądzie Gagi lalka będzie wzorowana i jej podstawowy look mnie nie zawiódł, wolałabym jakiś ciekawszy dodatkowy outfit, chociaż swojej i tak nie mam zamiaru przebierać, czy przerabiać. Druga sukienka jest aż zbyt prosta i normalnie prosi się o pasek z ćwiekami. Pytanie brzmi, czy będzie miała stojak?
Dodam też, że to będzie cała seria z Draculaurą, Frankie, Cleo, Clawdeen i Lagooną. Zdjęcie jest gdzieś w internecie.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: KiciaKocia »

EvilCupcake pisze: Dodam też, że to będzie cała seria z Draculaurą, Frankie, Cleo, Clawdeen i Lagooną. Zdjęcie jest gdzieś w internecie.
Obrazek
(Zdjęcie z fanpejdżu Monster High Dolls)
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

nie rozumiem tej rozbieżności, dlaczego zrobili Gagę dla dorosłych kolekcjonerów, a tancerki dla najmłodszych? :rotfl: Getry mają już tak krótkie, że nawet nie sięgają do butów, Mattel pewnie straciłby miliony robią je o te kilka mm dłuższe.
tancerki powinny być identyczne, ale jednak brakuje mi personalizacji strojów :((999999

do garnitury, koszule i dzwony są dla mnie wielkim fuj, więc się nie wypowiem na temat lali ;)
dłonie mają brzydki kształt, ale rozmazanie jest ok, to w końcu ma być makijaż (wątpię, że jednak tatuaż), będzie się odróżniał od (jak to się nazywa? :D) znaków urodzeniowych? XD naturalnych? wiecie.
zresztą nawet przy takiej kluskowatości są malutkie, więc to nie będzie widoczne. właściwie może dać ładny efekt, tak mi się wydaje.
na niektórych zdjęciach widać że lalka ma dziwne uszy, ale może dlatego że to wciąż prototyp, przerobiony na szybko ze Skelity.

-- 7 paź 2016, o 17:44 --

przez błędy forum/przeglądarki nie mogę zedytować i poprawić literówek :(

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: dextella »

Te tancerki pasują do niej jak pięść do nosa.
Trochę dla mnie jest zbyt Skelitowa i brakuje jej charakteru na mordce, ale ciuszek-garniutrek jest całkiem ciekawy.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

z fb:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: takes »

ech ja wiem, że głównym kolorem Clawdeen jest fiolet ale tak strasznie chciałabym ją w np. turkusie, z pasemkami czy coś :C


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

cudowna. totalnie warta tej lalki :| w ogóle czy oni nie mówili, że to będzie lalka ogólniedostępna? :/ chyba, że limitowana odnosi się do tego, że nie będą jej produkowali WIECZNIE. coś kręci ten empik.
może wyląduje w dobrej cenie w tkmaxx, tak jak Syrenek .

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Z tego co pisał mattel, to dopilnowali, żeby nie była dostępna w sklepach stacjonarnych, tak więc nie zdziwiłabym się gdyby empik miał wyłączność. Na niektórych stronach jest limit na zamówienie 2 lalek na osobę. Nie dziwiłabym się gdyby mattel dopiero zaczął produkcję lalek po zebraniu zamówień z całego świata.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

jaka cudna :D te spineczki-dłonie <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło




Obrazek
Obrazek
źródło
to jest jakaś seria z przypinkami, coś jak te mini disneyowskie księżniczki od hasbro. Oprócz Abbey będzie jeszcze Rochelle i Venus.



na meksykańskim fb jest zdjęcie lalki Gagi z przyklapniętymi, mokrymi od kleju włosami
obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości