Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: trujewszczak »

reiha pisze:och, wow, chcę *_*

było mi po drodze do kerfura, w którym je mają, tym razem było tylko jedno prawie puste pudełko, w tym połowa saszetek rozerwana :/ część figurek walała się po dnie, ludzie to idioci :| nie kupiłam żadnej (bo zelfy były przecenione).
To też (jakimś cudem) ma swoje plusy. Wystarczy przejść się do kierowniczki sklepu i wyrazić chęć kupna rozerwanych ale za (dużo) obniżoną cenę. Ostatnio kupiłam tak Safiras dla siostry po 5 zł. Przynajmniej mogłam wybrać te, których nie miała. :'D

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Ciabas »

Ja kupowałam w Carrefour Wileńska :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

Wśród porozrywanych torebek znalazłam ostatnie Catty i Roszelkę :tanczy: :tanczy: NIE BYŁY TAŃSZE. Szkoda, że Catty ma taki sam mold modl co Catrine :( Wolałabym trochę różnorodności, chociaż jeden detal, albo mogli ją odwrócić w odbiciu lustrzanym. Ale i tak są cool :tanczy: Cieszę się bardzo. Roszel ma hełm na głowie, mogłaby cospleyować Lady Lusamine z nowego pokemona :>
Jestem ciekawa, czy dostaniemy kolejne serie, ta cyrkowa jest świetna :zawstydzony:

O, i jeszcze kupiłam w TKMaxxie przecenione centaury fright mares, AaAaa :D Nie wiedziałam, że ten dzień kiedykolwiek nastąpi XD Mam jelonkę i lodową. Końska część jest taka.. zabawna? :D Fajnie, dynamicznie wyrzeźbiona. Głowy są totalnie za duże, szczególnie przy patyczkowatych rączkach :/ Tors jest ruchomy, to chyba staw kulkowy, spodziewałam się tylko obrotowego O: Nie ma jakiegoś mega zakresu ruchu, ale można go odginać. Ogony psują wszystko, są plastikowe, przez co figurka wygląda tanio, jak zabawka z maka. Fuj. To znaczy raczej przy tej lodowej, druga ma krótki, jeleni ogonek. Ubrania są wstrętne, wolałabym jaky lalki były nagie XD No i nie stoją same, szkoda.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: ingrid »

Widziałam te centaury na przecenach, jelonka właściwie jest ładna, chociaż postanowiłam ich nie kupować, to i jej nie wzięłam. Generalnie ta seria mogłaby być w skali klasycznych lalek, lub mieć bardziej dopracowane główki. Jako seria w sieciach typu MacDonalds, to jak najbardziej, świetny pomysł, tam sprawdziłyby się idealnie, ale jako produkt w cenie startowej ok 50zł za sztukę, to czysta przesada.

W saszetkach też znalazłam Catty i Roszelle, ale ich nie kupiłam, tylko poszłam ukryć za pudełka. Czekałam na promocję, później jakoś entuzjazm mi opadł, chociaż kicia jest słodziutka, a Rochelle bardzo lubię, jako lalkę. Na razie posiadam jedynie Cleo i robi za przytulankę dla lalki Cleo, no i kupiłabym chętnie Neferę do kompletu przytulanek oraz Gigi, bo Gigi dzieli półkę z częścią egipską :>

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: trujewszczak »

reiha pisze:Wśród porozrywanych torebek znalazłam ostatnie Catty i Roszelkę :tanczy: :tanczy: NIE BYŁY TAŃSZE.
Sklepy same z siebie wybrakowanych nie przeceniają, chyba że trafi się na ogólną promocję na wszystkie saszetki. Dopiero kierownik sklepu musi wklepać do systemu obniżkę i skasować w kasie za niższą cenę. Specjalnie dla nas. :P Trwa to jakieś 10 min i zawraca się tyłek, ale z drugiej strony dlaczego mamy płacić pełną cenę za jakby nie było uszkodzoną rzecz?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

trujewszczak pisze:
reiha pisze:Wśród porozrywanych torebek znalazłam ostatnie Catty i Roszelkę :tanczy: :tanczy: NIE BYŁY TAŃSZE.
Sklepy same z siebie wybrakowanych nie przeceniają, chyba że trafi się na ogólną promocję na wszystkie saszetki. Dopiero kierownik sklepu musi wklepać do systemu obniżkę i skasować w kasie za niższą cenę. Specjalnie dla nas. :P Trwa to jakieś 10 min i zawraca się tyłek, ale z drugiej strony dlaczego mamy płacić pełną cenę za jakby nie było uszkodzoną rzecz?
niee, te dwie były całe, ale Ciabas pisała wcześniej, że Catty była u niej tańsza.

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Ciabas »

Była była :) ale teraz jak poszłam to wszystkie po 14,90zł :'( i tak dołączyła do nas aby Ari. Jak znów trafię na tańsze to biorę wszystkie poniżej dychy za sztukę.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

w kerfurze trzy minisy w cenie dwóch, jeszcze przecenili je na 12 złotych. (w moim nie było nawet pudełka </3)
promocję można łączyć z figurkami DC Superherogirl (kosztują chyba 25 i są maciupkie), hotweelsami, Tomkiem-pociągiem, Autami i blindbagami(?) od DC. Zrobiłam zdjęcie, ale nie wiem co dokładnie przedstawia, bo nie znam się na innych zabawkach, a literki są za małe żeby odczytać XD Ale mniej-więcej to. Najtańsza zabawka jest gratis.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

w leklerku mają drugą serię minisów, ale jeden kosztuje 15 zł :( :( :( :( :( ciężko się je maca, bo ulotka wchodzi w drogę do okienka. W drugiej są chyba wszystkie figurki z ulotki, bo widziałam geekową Twylę, owocową Torę, Avvę z basiców, któregoś z misiów, pewnie Cleo albo Clawdeen, coś czarnego, czyli Robeccę albo którąś kredową i Moanicę, raczej nie Geek Shirek, więc pewnie syrenkę. :( :( :( pragnę wszystkich, dlaczego to takie drogie?!
https://mh-merch.com/minis/

ta Franka!
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: ingrid »

W leclerku mieli drugi wave, a w tesco i kerfurze chyba tylko pierwszy. W niemczech też naszłam na drugie wydanie tych figurek, ale to kilka miesięcy temu. Niestety trudniej się je szuka, lub też takie odnoszę wrażenie, no i GiGi ponoć miała być nie unikatowa, a ja ani razu jej nie trafiłam, a bardzo mi zależało na GiGi do mojej wystawki w klimacie arabeski. No i chciałabym jeszcze trafić Neferkę. W okresie około wakacyjnym kupiłam dla poprawienia humoru Aveę, uważam, że też jest dość unikatowa i oryginalna.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości