Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

Blog http://monsterific-ever-after.tumblr.com/ zamieścił zdjęcia nowych Monster Minis.
Obrazek
Obrazek <- Ari
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na jakimś filmie mówili, że mają być sprzedawane w blind bagach w kształcie plastikowych trumno-szafek?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

Obrazek
Obrazek
Prawdopodobnie Merry Trotabout i Leandra Dapplebrush, aukcje nie były podpisane. Zdjęcia będą większe po kliknięciu.

źródło


Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Suriri »

Ciekawe czy u nas też będą. Oprócz lalek i puzzli, innych monsterkowych zabawek w sklepach to ja nie widziałam, a te mini to chętnie bym przygarnęła :)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Dorii.86 »

Dzisiaj dopadłam parę minisow !! Super słodziaki♡! Tylko ze w Irl są w blind bagach a nie w trumienkach/szafkach(??).. troche słabo bo fajnie wyglądają w nich poustawiane. Cena 3.99 e za sztuke :/

ObrazekMonster High Minis! by Dorothy M, on Flickr

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Dorii.86 pisze:Dzisiaj dopadłam parę minisow !! Super słodziaki♡! Tylko ze w Irl są w blind bagach a nie w trumienkach/szafkach(??).. troche słabo bo fajnie wyglądają w nich poustawiane. Cena 3.99 e za sztuke :/

ObrazekMonster High Minis! by Dorothy M, on Flickr
Ja wolę w torebce, bo można bezproblemowo wypatrzyć figurkę przez okienko a przy tym zaoszczędzić górę pieniędzy. W trumienkach nic nie można wyobserwować. U mnie też 3,99€ kosztują i właśnie doszły wave 2 w ToysRUs. Trzeba dobrze te torebki przebierać, bo nie ma indykacji, że nowe Minis są dostępne. Ja mam 25 różnych (na moim tumblr #monster high minis).

** Te trumienki są sprzedawane tylko w Walmart w USA.

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Dorii.86 »

rafau-der-schlimmste : u mnie niestety nie ma TRU :( tzn był ale po roku go zamknęli z powodu cen i ludzie częściej kupowali w innym sklepie zabawkowym ktory zdominował Irlandie. Druga seria jeszcze się nie pojawiła ale za to są 3 paki a jednym z nich Toralei, moja ulubona postąć lalkowa aż się dziwię czemu jeszcze ich nie kupiłam hy :D Co do torebek to mają one kody, także nie trzeba przesuwać figurki do okienka ;)

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Dorii.86 pisze:rafau-der-schlimmste : u mnie niestety nie ma TRU :( tzn był ale po roku go zamknęli z powodu cen i ludzie częściej kupowali w innym sklepie zabawkowym ktory zdominował Irlandie. Druga seria jeszcze się nie pojawiła ale za to są 3 paki a jednym z nich Toralei, moja ulubona postąć lalkowa aż się dziwię czemu jeszcze ich nie kupiłam hy :D Co do torebek to mają one kody, także nie trzeba przesuwać figurki do okienka ;)
Muszę się bardziej tymi kodami zainteresować, chociaż z drugiej strony przeglądanie paczuszek sprawia mi przyjemność :D Jeszcze podwójna mi się nie przytrafiła. Z wyjątkiem - te 3-pcks, o których wspomniałaś - uzbierałem większość Minis z torebek a te 3-pcks doszły znacznie później i teraz z każdego "trzypaka" mam dwie podwójne figurki i tylko tą jedną wyłączną. A te kosztują 9,99€. Także przez te 3-pcks mam podwójne Torlei, Catty, Twyla, Lagoona i coś jeszcze.

ToysRUs do tanich nie należy, ale mimo wszystko konkurencję musiał mieć wielką, żeby go zamknęli. U mnie ToysRUs jest najtańszy. W Vedes pamiętam Freaky Fusion 47€ kosztowały :hyhy:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

Obrazek
Obrazek
to chyba zdjęcia od producenta, nie wiem :P

paskudne :D


Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: trujewszczak »

Minisy są świetne. Tylko okropnie drogie. :/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

prawda. jak się dobrze poszuka, to w cenie dwóch figurek można mieć już jedną lalkę :/
mam Venus i Catrine, obie są świetne i chciałabym jeszcze co najmniej Catty Noir, ale mam opory przed utopieniem 15 złotych w takie maleństwo.

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: Ciabas »

Ja mam Catty, Draculaurę i Clawdeen :) kupiłam każdą za 7zł. Ale figurki dawałam pod czytnik, bo inne pokazywało właśnie po 15zł. Warto więc kilka sprawdzić. I są przesłodziuchne <3
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: trujewszczak »

Ciabas pisze:Ja mam Catty, Draculaurę i Clawdeen :) kupiłam każdą za 7zł. Ale figurki dawałam pod czytnik, bo inne pokazywało właśnie po 15zł. Warto więc kilka sprawdzić. I są przesłodziuchne <3
A gdzie kupowałaś?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: figurki, centaury, mega bloks, itd.

Post autor: reiha »

och, wow, chcę *_*

było mi po drodze do kerfura, w którym je mają, tym razem było tylko jedno prawie puste pudełko, w tym połowa saszetek rozerwana :/ część figurek walała się po dnie, ludzie to idioci :| nie kupiłam żadnej (bo zelfy były przecenione).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości