Nowości 2017

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: trujewszczak »

Jaka ładna Twyla! W końcu coś, co mi się podoba, bo ostatnio z tym biednie.


rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Nowości 2017

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Cleo i Venus dodałem do swojej kolekcji. Bardzo spodobały mi się ich dzikie włosy i szalony dobór kolorów. Myślę, że w tym przypadku Cleo jest moją ulubienicą :)

ObrazekMH Electrified Cleo & Venus by Rafau Der Schlimmste, auf Flickr

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: roroDolls »

ojojoj ale zabladzilam...
robaczki wdzieczne!
drzewiasta fascynujaca i dla dzieci i doroslych (plusk strumyka zwlaszzca urzeka)

wspolczuje wam mosterkowcy z powodu zrosnietych stawow:-(

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Zapowiedzieli nową Ghoulię oraz ponoć mix Everów i Monsterów w jednym zestawieniu. Można poczytać tutaj.

http://monsterhighfansitesgallery.tumblr.com/

A tak swoją drogą, może faktycznie wyjdzie wreszcie Cleo SDCC, nie ukrywam, że sam wątek bardzo by mnie ucieszył, chociaż wykonanie może być rozczarowujące. Cleo, to taka postać, która mogłaby wyjść w zestawieniu z kilkoma osobami, w parze Deucem chłopakiem (chociaż w dwupakach byli ze dwa razy), w parzę z Ghoulią kumpelą (też miały dwupak), w parze z Neferą siostrą (nigdy chyba nie było takiego dwupaku), w parze z Ojcem (tutaj nawet Nefera i ojciec by pasowali), no i w parze z Matką (jak kojarzę, to matkę chyba już zapowiedziano, tak bardzo czekam na jakieś konkretniejsze informacje w tej sprawie). Zazwyczaj pary takich wydań są damsko męskie, więc zostaje Deuce i Ojciec, tyle, że wątpię, aby powielali wątek z Deuce, a postać ojca występowała u Robbeki, to może tym razem się wyłamią i dadzą Cleo z Faraonem z BYBY.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

a więc wygląda na to, że robaczkowa Cleo nie ma tych okrągłych, rebootowych oczu, ALE za to wszystkie lalki mają ciało nowej Venus, czyli niewyjmowalne ręce + wystające, łamliwe łączenia stawów.
Obrazek
z http://ferncer-ferst.tumblr.com/

:(

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Są już realne zdjęcia Treeski Drzewki. Ogólnie jestem z tej lalki bardzo zadowolona (nie kupiłam jej rzecz jasna :P ), nie zaoferowano wiele na ten rok, ale to co zaoferowana pod postacią tej jednej lalki, to jest wielkie coś. Treesa jest niezwykle oryginalna i bardzo wzbogacona o wiele elementów, do tego jest niestandardowa, wyższa i zapewne kapitalnie będzie uzupełniać się ze starszymi lalkami. Całkiem możliwe, że taki prezent zażyczę sobie gdzieś na święta :>

Obrazek

Obrazek

No i chyba jakaś książka
Obrazek

Ciekawe, co będzie na lipiec na targach.

źródło:
http://monsterhighfansitesgallery.tumblr.com/

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Treesa chyba niedługo trafi do naszych sklepów, bo są już zdjęcia pudełka z polskimi napisami. :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

EvilCupcake pisze:Treesa chyba niedługo trafi do naszych sklepów, bo są już zdjęcia pudełka z polskimi napisami. :)
:co?:
monsterki? w polskim sklepie? :co?:
zastanawiam się czy w ogóle pokażą coś z MH na comic conie, do tej pory powinniśmy mieć już jakieś przecieki, albo chociaż nowe znaki towarowe. Co prawda były jakieś szmatki na instagramie, Ghola i Cleo, ale poza tym nic. Nie zdziwiłabym się, gdyby mattel zrobił sobie przerwę w produkcji, tak jak kiedyś bratzy.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Ghoulia i Cleo pojawiły się na amazonie (jeszcze bez zdjęć), więc pewnie dostaniemy je jako kolejne exclusivy?
No i pisałam do mattela na ich fp w sprawie lalek na SDCC, ale nie wiem na ile oni są zorientowani i w odpowiedzi dostałam, że nic im o nich nie wiadomo.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

akurat przy specjalnych jest mi wszystko jedno, bo i tak są poza moim zasięgiem.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Ja tam wciąż liczyłam na matkę Cleo, właściwie od czasu, gdy pojawiły się znaki towarowe. Ech, z czasem z tych znaków wyszedł jedynie ojciec Draculaury, usztywniany, mało ciekawy, jak gryzak dla psa. Postaci pobocznych nawet w to nie wliczam, bo rodzeństwo Clawdeen, to nie jest warsztat najwyższych lotów, są w wersjach baby, usztywniane i bardziej pasują na figurki, aniżeli na lalki. U Lagoony też zapowiadało się tak wiele, a na razie nic nadzwyczajnego nie wyszło, jedyny plusik, że siostra poniekąd przypomina postać z animacji, ale w dwupaku z usztywnianą Lagooną, to żaden rarytas. Strach pomyśleć, co dorzucą do Cleo, może jakąś zgraję w pół zabandażowanych muminków sięgających jej do kolan i ojca z wmoldowanym tronem, który będzie od razu robił za skarbonkę O.o ?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

z darth-alinart.tumblr.com

jaka fajna Franka!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
muszę zrobić jednej ze swoich taki reroot.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Carmazin »

Fajna Franka, też podobają mi się włosy. szkoda, że ma malowane rajtki i jest sztywna :(

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Już widzę te wszystkie Draculaury na olx, ebayu itp. xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość