Nowości 2017

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

zobaczymy mamę Cleo (w zestawie z gremlinami)!!
Obrazek

źródło

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Z jakiegoś powodu wcale się nie cieszę. Jeśli ma podzielić los ojca Draci, to dziękuję. :( Niech się chociaż trochę przy niej wysilą i zrobią z niej lalkę, która wygląda na starszą, a nie jak koleżanka Cleo, która wpadła na imprezę.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Niech mnie może zaproszą do projektu nad mamą Cleo, myślę, że chętnie pomogę :serducho: . Super, cieszę się, że będzie mama, jestem może troszkę nastawiona entuzjastycznie, ale tak bardzo czekałam na mamę Cleo, kolejna muminka, na dużym ciałku, w egipskich klimatach do Cleo i Nefery, oby była artykułowana, to nic, jak nawet z wmoldowanymi bandażami, ale oby z akcesoriami w egipskich klimatach, czyli min. opaska na głowę, kołnierz egipski, kolczyki, symbole skarabeusza, kwiatu lotosu, czy jakiś palm, na głowie warkoczyki, odziana w zwiewną białą szatę.

Racja, racja, oby nie była, jak ojciec Draki, usztywniana, z plastikową fryzurą, o wyglądzie nastolatki z głupkowatym uśmiechem i dryfująca w klimatach tematu, jak pies znający się na gwiazdozbiorze. No i dostępność, mam nadzieję, że będzie normalnie sprowadzona, bo np. Nefera w dwupaku z Amanitą, najpiękniejsza Nefera według mnie, do Polski jakoś nie zawitała.

Przeglądałam bodajże wczoraj zastrzeżone znaki towarowe i faktycznie propozycji było cztery, a lalki zaprezentowano trzy, więc ta ostatnia nazwa okazała się zapewne rezerwacją dla mamci obijając się o imię Edith.
http://monsterhighfansitesgallery.tumbl ... trademarks

...........................................................................................................

Ok. edycja :( :( :(

Jak się tak wnikliwie wgryzie w tekst i przeanalizuje całość, to raczej nie chodzi o matkę Cleo, tylko o ten zestaw Cleo z dzieciakami. Sukienka fioletowo turkusowo czarna, turkusowe buty,wmoldowane bandaże, chyba, że ta Cleo to prototyp mamy, tyle, że zestaw Cleo dzieci jest już chyba w sprzedaży. Samo ubranko leci na tkaninie od Nefery z dwupaku z Amanitą. Nadzieja w tym, że jest ten czwarty znak towarowy. Mogliby tej matce dać wymyślniejsze ciuchy, jakąś biżuterie, bo jedynie sam nowy mold w zestawieniu z outfitem, jaki ma Cleo w tym zestawie z dziećmi wypada ubogo, szczególnie, jak na debiut nowej bohaterki.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Tysz prawda. Pewnie ktoś się kopsnął i przy robieniu opisu na stronę uznał, że skoro Cleo jest w zestawie z dzieciakami, to równie dobrze mogą to być jej dzieci. XD

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Być może faktycznie planują mamę i to jest właśnie ten czwarty znak towarowy, ja gdzieś chyba czytałam, że mama Cleo miała oficjalnie się pojawić, tak jak ojciec Draki i bodajże mama Lagoony. Ktoś być może pomylił fakty i uznał, że ten trzypak, to jest właśnie to, chyba, że to jest właśnie mamusia, tyle, że mold miałaby totalnie od Cleo, a i ciałko wypadałoby zrobić większe. Zrobili wilczycę Silvi, to tak ciężko machnąć im kolejną mumiową? Wystarczy zmodyfikować trochę ciałko Nefery i przemodelować mold np. tej nowej malutkiej i finał.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

wielka szkoda :( na razie próbuję uzupełniać brakujące lalki (nie wszystkie oczywiście XD), później poszukam właściwych włosów do rerootów, żeby zrealizować chociaż część wizji, więc mam co robić kolekcjonerko, ale mimo to upiornie ;p brakuje mi kreatywności wcześniejszych serii :( nawet nie ma sensu czekać na nowości, bo już wiem, że na 90% będą niewarte uwagi :(

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło

zamiast zaplanować na święta bardziej dopracowane i pomysłowe lalki wyskakują z czymś takim :/ ciekawe czy bransoletki będą zdejmowalne, skoro nie da się wyjąć rąk. I już naprawdę mogliby owinąć bandażami całe nogi Cleo, a nie tylko część :| Bieda straszna, everki miały chociaż wzorzyste rajstopy.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

No faktycznie Cleo mogła mieć bardziej pomysłowo zrobione te bandażowanie, tak jakby ciężko im było wdrożyć jakiś nowy akcent. Chociaż po za tym Cleo jest dosyć egipska, nie kojarzy mi się z baletnicą, jakby rozpuścić jej włosy, to nawet ma klimat. Moanica, to lalka, której u siebie nie mam, nie jestem jej jakąś fanką, ale zrobiona jest dość ciekawie w tym wydaniu, Draculaura w sumie też, tylko jak na serię poboczną, a nie główną, wiodącą. Może oni mają ograniczenia w szyciu i stawiają na moldowania, usztywniania?

Reiha jest jeszcze jedna seria, gdzie Clawdeen ma ogon i maskę i zamienia się niby w wilka, taka trochę tandeta, ale gdzieś potencjał był. Wraz z nią ma się ukazać kolejna Draculaura ze skrzydłami, podobna do tej, która ostatnio bywała i być może wciąż bywa na sklepowych półkach.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Riv »

A ja tak patrzę na te buty, patrzę, i myślę, że baletnice na szczudłach to w sumie kreatywny bardzo pomysł jest. Czy coś.

Awatar użytkownika
Starbie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Starbie »

Jeśli miałabym wybrać lalkę ze względu na całokształt, byłaby to Moanica D'Kay. Mogliby dodać jeszcze jakieś inne baletnice oprócz tych trzech, bo pomysł jest świetny.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Najprawdopodobniej będzie jeszcze Clawdeen, bo w starych przeciekach była jej sukienka.
No chyba, że zrezygnowali z niej na rzecz Draculaury.

Awatar użytkownika
Starbie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Starbie »

Skuszę się na Moanicę D'Kay, kiedy już będzie w sprzedaży w przyzwoitej cenie. To ona najbardziej przypadła mi do gustu z całej tej trójki. Myślę, że nawet ewentualnie pojawienie się Clawdeen, nie zmieni już moich planów zakupowych. ;)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

Żeby dopełnić brzydotę transformującej serii, Mattel postanowił pozbawić Clawdeen uszu :klaszcze:
https://www.youtube.com/watch?v=cSlyCRoULh8


Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: barbusia77 »

reiha pisze:Żeby dopełnić brzydotę transformującej serii, Mattel postanowił pozbawić Clawdeen uszu :klaszcze:
https://www.youtube.com/watch?v=cSlyCRoULh8

OOOO natko O.o O.o Niedługo pod długą suknią będzie tylko jedna noga na środku zakończona okrągła stopą co by lalka stała stabilnie ;) a następnie bluzka z długimi rękawami zakonczonymi dłońmi ;) Mattelu,opamiętaj się :zly:
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości