Nowości 2017

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Netta »

Ghoulia wróciła, tym razem w dwupaku z Cleo i są exclusive dla sklepu Mattel Shop. Ani słowa o SDCC, dziwne...
http://www.nataliezworld.com/2017/06/mo ... e-and.html

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

One są pewnie jedną z dwóch niespodzianek, które mattel pokaże na konwencie, tylko pytanie... Czym jest ta druga? Mam nadzieję, że coś od everek.

Sam zestaw jest tym na co długo czekałam! Lalki nareszcie są chciejne i to obie! Można mieć tylko nadzieję, że kilka trafi do tk maxxów jak pan syren, który też był exclusivem dla mattelowskiego sklepu, chociaż biorąc pod uwagę kilka cech tych lalek (nogi, włosy i to, że jedna z nich jest Ghoulią), mogą być na to marne szanse.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Dwupak całkiem sympatyczny, coś, jak moja kompozycja Nefera Cleo i Deuce. Długo się głowiłam, jak połączyć dystans pomiędzy współczesnym outfitem Deuce i antyczną klasyką Cleo oraz Nefery, aż krok po kroku urodził się pomysł Deuce'a podróżnika z torbą na ramieniu, przebywający wakacjach u Cleo. Ghoulia dodatkowo jest vintage, więc wyszła z niej klasyczna podróżniczka archeolog. Przypadł mi do gustu ten zestaw, cieszę się, że jest na zasadzie Finnegana,więc zapewne prawdopodobnie pojawi się w toysrus, przynajmniej na zachodzie. Wciąż czekam na matkę Cleo!

Co do ekskluzywnych wydań, to, co by wilk syty i owca cała mogliby zrobić Specjalną Astranovę wraz z Apple White, lub jakimś chłopakiem z tej serii, byłyby Monster i Ever i w takim nietypowym zestawieniu.

Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

Widziałam na żywo tę Teresę/Treesę w Auchanie :/ Bardzo oszczędzali na farbie, bo oczy są lekko transparentne, może nie zlewają się z twarzą, ale widać że są bledsze niż na poprzednich lalkach :( materiał jest tani i brzydki, ogólnie robi bardzo złe wrażeniem, szczególnie że kosztowała 175 złotych. Chociaż tyle, że nie jest brokatowa.
No i była jedynym przedstawicielem MH w sklepie, W Tesco nie ma już żadnych monsterek, w Kerfurze widziałam tylko resztki, a sekcja w TRU została scalona z Everkami i DC, pewnie niedługo dorzucą tam jeszcze Enchantimals, skoro zaczęły się pojawiać w sklepach :(

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Z tymi cienko nadrukowanymi oczami, to jest jakaś grubsza sprawa. W Stanach na półkach takich lalek nie znajdziesz, a nawet jeśli to jedną sztukę, max dwie, a u nas? CAŁY SKLEP. Bycie klientem drugiego sortu robi się coraz bardziej męczące.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

pamiętam jak chciałam kupić kocie bliźniaczki w TRU, ale wszystkie miały blady makijaż. Tak samo jest z Franką piknikową, tą w paczce z Jacksonem :(

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Ehhh, ludzie z mharena zamawiają sobie ten piękny zestaw z Ghoulią i Cleo na mattel.com i mają jeszcze do tego darmową wysyłkę, a ja siedzę i piszczę z zazdrości, bo nic innego zrobić nie mogę. ><

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

:(

może dostaniemy je w inny sposób?
mi tam jest przykro, że jakość która kiedyś była standardem, teraz jest zarezerwowana tylko dla kolekcjonerskich wydań. Na dodatek jeszcze nie do końca, bo materiały na Ghoulii wyglądają tanio i dodatki mają brzydkie kolory.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Obrazek
Źródło
Ja tam nie narzekam ani na kolory, ani na jakość, bo jestem wyjątkowo oczarowana zestawem i najprawdopodobniej go dopadnę. :serducho:

UWAGA! Zapowiedź lalki, którą zobaczymy na SDCC. Kogo obstawiacie? Profil ma jak Cleo albo Nefera, ale to byłoby dziwne gdyby Cleo dostała kolejną lalkę, a na Neferę jest chyba za niska. Może Operetta? Ewentualnie Gigi lub Twyla.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

policzki ma trochę jak Spectra albo Tora, ale nie jest ani przezroczysta, ani uszata. Bloodgood raczej też nie, bo za niska. Co ona właściwie trzyma w ręku? Trochę mam ochotę pogrzebać w swoich lalkach, żeby porównać kształt twarzy, a trochę nie, skoro i tak jutro ją zobaczymy.
Może to Abbey?


- -
edytuję, bo pudło, jednak Cleo
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Widziałam już ją i się zawiodłam. Kolorki na sukience są od czapy, malowane rajtki i to kiepskie, nowe ciało. Szkoda, bo głowa i złote dodatki są fajne. :\

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Asiasta »

Nigdy nie byłam fanką lalek Monster High ale bardzo podobają mi się ich dodatki i akcesoria. Jakiś czas temu na Olx widziałam dodatki typu kanapy, toaletki i inne mniejsze akcesoria, które w porównaniu z mebelkami dla lalek Barbie ( które gł. są w kolorze różowym) wyglądają na prawdę interesująco. Kusiło mnie aby kupić taki komplecik.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Pat »

Moje Cleo & Ghoulia już do mnie lecą :P
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Pat pisze:Moje Cleo & Ghoulia już do mnie lecą :P
Do mnie też. :) Gdzie zamawiałeś?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Dajcie namiar, gdzie ten dwupak zamówić, bo i ja taki chcę, wygląda, jak ilustrowana strona z przygodowej książki w formacie 3D. Cleo księżniczka, jak i Ghoulia turystka vintage archeolog przenoszą serię na ten właśnie tor, który powinna mieć raczej od dawna, czyli mnóstwo przygody z geografią i historią w tle na wesoło zamiast zmęczonego tematu przechadzania się po szkolnych korytarzach przez masę odcinków.

Cleo baletnica jest połowicznie ciekawa, wreszcie trochę dodatków i bez bombardowania motywami węża, ale jak na SDCC, to słabe strasznie, po za tym zmieniłabym definitywnie strój, zamiast falban mogłaby mieć rozwiane bandaże, a jeszcze lepiej mogli ją zrobić w klasycznym egipskim stroju, białym, jako tancerkę egipską. Mam wrażenie, jakby bali się ubrać Cleo chociaż raz w naprawdę rasowy stereotypowy egipski strój.

Coś czuję, że w tym roku impreza utwierdza tylko, że seria wypadła z obiegu, no zestaw Cleo i Ghoulia totalnie podratowały sytuację, w moim odczuciu, do tego nie są przynajmniej limitowane, jak ojciec Robeki. Co do lalki specjalnej, to ja bym zrobiła Elle Eeedee na odjazdowym ścigaczu, z takim cyber kaskiem i w cyber okularach, coś w klimacie TRON disneya, w stroju opiętym dopasowanym, w wysokich cyber kozakach i z włosami al'a dredy kojarzące się z okablowaniem zakończonym różnymi wtyczkami usb, do gniazdka itp.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości