Nowości 2017

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Nowości 2017

Post autor: reiha »

ok, niech będzie że jednak jest osobny tegoroczny wątek :bezradny:

wygląda na to, że Roszel z Party Ghouls oprócz pazurków, straciła też zmartwione brwi :( obrazki.
Właściwie chciałabym nie tylko Abbey, ale też Venus, nawet mimo nowych, brzydkich rąk :/ ma ładny makijaż. Ale już wieki nie widziałam nowych MH w sklepach, może też też się u nas nie pojawią.



Jest jeszcze nowa Frankie z szafką i innym badziewiem - link i nowa Venus z koszem link.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: nowości 2017

Post autor: trujewszczak »

Chociaż Rochelle ma teraz delikatniejszą twarz, to ten wzrok jest za tępy. Pomijając to całość mi się podoba. Venus jest ładna, a Abbey chyba na plus wyszły zmiany. Jej wcześniejsza wersja była paskudna... ale miała charakter swojej kreskówkowej postaci, a ta to jak nie Abbey. Więc sama nie wiem w końcu czy to plus czy minus. Mnie się nówka podoba bardziej.
Dłonie nie są już tak delikatne i ładnie wyrzeźbione. Teraz wyglądają, jak ręce-rękawiczki Draki z serii I love shoes. Nie wiem dlaczego to zmienili mając gotowe odlewy. Serdelki wyglądają kiepsko na zdjęciach.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: nowości 2017

Post autor: reiha »

z toy fair :D ciekawe co jeszcze pokażą.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

sztywnoręki, gumowłosy Dracula - https://www.instagram.com/p/BQvP7GylGh1/

na innych zdjęciach widać, że pokazali tylko lalki, które ostatnio przeciekły, czyli wróżki i te z rodzeństwem, oraz autobus. Na razie nie spotkałam żadnych, na których widać byłoby więcej szczegółów, ale nie wiem czy mnie to interesuje :|

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

zdjęcia od darth-alinart na tumblerze.
Obrazek
Obrazek
(zrobią się większe po otworzeniu w nowym oknie)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Kwitnąca Terenia, to chyba jedyny, a zarazem niezwykle udany pomysł, jaki ostatnimi czasy ujawnił się w temacie monsterek. Sama lalka jest niezwykle oryginalna, duża, interaktywna, a zarazem stateczna, do postawienia i w kolekcji. Motywy drzewek były wcześniej np. w serii kinder niespodzianek, bądź w macdonalds przy serii księga Dżungli, gdzie składało się z mniejszych elementów większą całość i w obu przypadkach efekt końcowy wyglądał według mnie całkiem ślicznie. Tutaj mamy już złożone drzewko, wysokie, rosnące nawet, są elementy kory, pnącza, lalka ma nóżki, aby najwyraźniej móc zasadzić korzenie w nowym miejscu. Drobne figurki są całkiem przyjemne w odbiorze, mogłyby mieć bardziej słodziaszne buźki z takim cmokiem zamiast ust z ząbkami i z takim fikuśnym spojrzeniem, jak rozśpiewany księżyc w pełni. Najbardziej podoba mi się ta skąpana w miodzie, ciekawe, czy da się ją z środka wyjąć, nie mniej, jako motyw jest bardzo zgrabnie ujęta. Ćma i listek wyglądają sympatycznie. Biedroneczka mogłaby nie mieć tych czaszek na skrzydełkach. Ta z pajęczynką mogłaby mieć natomiast delikatne kropelki rosy. Ostatnia, to chyba gąsieniczka, mogłaby mieć drobniutki zarys stóp, że ma niby taką długą sukienkę. Myślę, że seria może być udana, drzewko stojak, figurki zawieszki do zbierania, są wcześniej wydane postacie, które można zgrabnie połączyć z Terenią, jak chociażby Bonita, czy Amanita. Przynajmniej jedna konkretna nowość, oby tylko z ceną nie przesadzili.

O drugim zestawie, Draculaura z ojcem, niestety nie mogę powiedzieć tego, co o pierwszym. Szczególnie ojciec Draculaury, usztywniany, molodwany, miałki. Głowenia przy nim, to klasyka, on wygląda, jak tania podróbka z wykradzionych patentów. W porównaniu do ojca Robeki, to już nawet nie przepaść, to inny kontynent między lalką, a lalką. Niby nowa postać, a nie wzbudza we mnie entuzjazmu, do tego ta kuchnia bez ładu i składu, kończąc na zrebootowanej Drace i tyle w temacie.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

Czy Treesa jest cała w brokacie?! D:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

EvilCupcake pisze:Czy Treesa jest cała w brokacie?! D:
przecież jest cała w robaczkach, to obrzydliwe i niedziewczęce, musieli ją jakoś ratować.
czytałam kiedyś teorię (wydaje mi się bardzo prawdziwa), że kiedy mh mają ryzykowny projekt, jak np Bonita, to robi się je różowe, bo jak wiemy dziewczynki kupią WSZYSTKO co jest różowe :| może teraz przerzucili się na brokat. powinna jeszcze puszczać bańki mydlane.
ciekawe do czego są niebieskie stojaki wyrastające z pnia. Myślicie że zrobią świąteczno-zimową wersję z innymi bombkami?

tata Draki ma gumowy fartuch XD powinni zamienić jego okulary na gogle ochronne. nie chcę wiedzieć co oni gotują i komu każą to zjeść :|

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: EvilCupcake »

reiha pisze: tata Draki ma gumowy fartuch XD powinni zamienić jego okulary na gogle ochronne. nie chcę wiedzieć co oni gotują i komu każą to zjeść :|
Może idzie spawać po obiedzie? xD

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

EvilCupcake pisze:
reiha pisze: tata Draki ma gumowy fartuch XD powinni zamienić jego okulary na gogle ochronne. nie chcę wiedzieć co oni gotują i komu każą to zjeść :|
Może idzie spawać po obiedzie? xD
no tak, przecież szkoła sama się nie zbuduje. Same plusy przerobienia własnego domu na liceum.
przypomniały mi się przyspawane do podłogi ławki w sali od chemii XD to pewnie to.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

robaczki:

Obrazek
więcej zdjęć


Obrazek
więcej zdjęć


nie widziałam Cleo na tym blogu, ani na Amazon, jak gdzieś na nią wpadnę, i wciąż będzie taka możliwość, to zedytuję post.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

Cleo była bodajże na facebuczku. Ciekawe, czy te skrzydła, to taki ładny szklisty przeźroczysty plastik, czy lipna drukowana ceratka? Ogólnie lalki, jak lalki, pomysł ciekawy, ale na mnie w sumie jakieś wrażenie zrobiła tylko Treesia, jak na razie. Po za tym na cały rok zapowiada się tak bardziej nudno i mizernie, bynajmniej na dzień dzisiejszy.

Gdzie jest matka Cleo? No i gdzie jest faraon z Boo Yorku? Faraon pięknie by wyglądał przy Catty. Matka Cleo mogłaby przypominać matkę Faraona, bądź królową z Bajki Książę Egiptu, oby była artykułowana. No i gdzie są roboty? retro Wynalazcy? Jacyś np. al'a kosmici, kosmiczna Venus, czy Kosmiczna Lagoona z taką fajną szklaną tubą, jaką nosił na głowie Gil?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: reiha »

Cleo mam dopiero dzisiaj :( wygląda jakby miała stary typ oczu, ale pewnie dlatego że oprawki zasłaniają górną powiekę. Byłaby bardzo ładną lalkę gdyby JEDNAK dostała stare oczy, albo nowe, ale nie tak ogromne. Coś mi się w niej podoba, nie wiem...
Obrazek
więcej zdjęć.

Zestawy rodzinne, na jednym zdjęciu Lagoona ma zgiętą rękę, która wygląda jak spłaszczona i niesprawna, na pozostałych prostą.
Obrazek
więcej zdjęć

Obrazek
więcej zdjęć
bobas wygląda jak z horroru XD chłopak dostał duże łapy szczeniaków, wygląda STRASZNIE XD
Dlaczego Clawdeen nie ma ogona? Obcina się go w jakimś strasznym rytuale wprowadzającym w dorosłość? Szkoda, że już nie dodają pamiętników, to mogłyby być fascynujące.

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: Pokrzyva »

A może ten plastik z okularów powiększa oczy jakoś? Pewnie nie, ale wiecie, co mówią o nadziei..



Uwaga o ogonie mnie zmiażdżyła :rotfl:


Edit: wydaje mi się, że Cleo ma po prostu inne brwi i stąd ten efekt - ale może mi się tylko wydaje.
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nowości 2017

Post autor: ingrid »

A może po prostu dziewczynki ogonów nie mają, a chłopcy mają ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości