Face Off - S11E03

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Face Off - S11E03

Post autor: reiha »

Odcinek dedykowany Monster High. Widzieliście?

Draculaura była idealna :D
Zwierzak Venus był straszny XD Będzie mi się śnił po nocach i to nie będą dobre sny.
Skelita :serducho: :serducho: Jej kości były takie cool! Naprawdę wyglądała jak lalka, super :serducho:
Reszta zupełnie nie zapadła mi w pamięć, ale fakt że robiłam coś innego podczas oglądania. Nos Abbey był fatalny. Według mnie w ogóle nie wyglądała jak Abbey, dzieliła tylko z nią kolory. Trochę szkoda, że zrezygnowali z przerysowanej twarzy Cleo, mogłaby być dzięki niej bardziej zapamiętywalna, a tak to jak zwykle mdła :/ Biedna Cleo, zawsze pomijana.
obrazek z twittera

odcinek online, używałam pierwszego linka

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Face Off - S11E03

Post autor: ingrid »

Oj, dość strasznie wyglądają te twarze, szczególnie ząbki, jak u Venus. Lalki, jak lalki, kojarzą mi się miło, zresztą są trochę, jak domowe pupile, mają w sobie krztę dziczyzny, ale i wiele z oswojenia. Takie w pewnym sensie dorosłe, niezależne i zmutowane postacie nie wyglądają dla mnie zbyt przyjacielsko. Może okazałyby się dobrymi pomocnymi istotami, a może agresywnymi mordercami tropiącymi ludzi. Jako ludzka ofiara czułabym się źle, a takim mutantem mordercą, to na pewno bym nie chciała być. Lagoona jest dosyć dopracowana, ładnie ją udekorowali, tylko po za wyglądem nie wiem, czy bym jej zaufała, czy nie miałaby ochoty wciągnąć mnie pod powierzchnię wody bazując na przewadze fizycznej. W końcu postacie piją do postaci z horrorów. Ja nie lubię łączyć monsterek z horrorami i dewiacjami genetycznymi. One mają dla mnie przekaz symboliczny, personifikacji pewnych sfer, zwierzęcych uczuć, zachowań, czy ludzkich fantazji, ale w realizmie, to już mnie nie specjalnie pociąga. Ludzie potrafią być brutalni i agresywni, a co dopiero tacy ludzie z naturalnym arsenałem do mordowania.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość