Monster High

Wszystko o Monsterkach
Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Bomba »

Ja się zastanawiam nad Ghoulią z piżaowatej serii, ale muszę się pospieszyć. Już w paru miejscach w necie wyczytałam, że Monsterki z pierwszych serii NIE BĘDĄ DOSTĘPNE ;( Będzie można kupić tylko te nowsze i na dodatek tylko za dużą kasę :(
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Posiadam Cleo z serii piżamkowej. Chciałam kupić jeszcze Ghoulię z tej samej serii, ale nie zdążyłam :/

Na Merlinie pojawiły się zapowiedzi nowych lalek (wystarczy wpisać "monster high" w tamtejszej wyszukiwarce) - Toralei, Spectry, Abbey, nowa Clawdeen, zestawy "Create A Monster", zestawy "Classroom", nowe ubranka i seria "Upiorni plażowicze" (Skull Shores) - i to raczej w normalnych cenach oraz z podaną datą, od kiedy będą dostępne.

Tak więc myślę, ten szał cenowy jest tymczasowy, spowodowany brakiem lalek w sklepach.
Chociaż nie rozumiem, czemu wycofali pierwsze serie - w USA wszystkie wydane do tej pory serie są wciąż produkowane i dostępne, wciąż świetnie się sprzedają :bezradny:
Obrazek

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: privace »

Z buzi najbardziej podoba mi się Lagoona. Ale na szczęście ominęła mnie monsterkowa zaraza i choć nie pogardziłabym jakąś w prezencie, to nie mam parcia, żeby kupić.

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Imago »

Gabby pisze: Naprawdę? Ja moją lalkę prawie codziennie wyciągam na sesję, ale nie zauważyłam, żeby coś jej się działo. Nie wiem, może trafiłam na jakąś wyjątkowo wytrzymałą. Właściwie, to na jednych blogach czytałam, że Mosterki są tak delikatne, że "najlepiej tylko trzymać je w pudełku, bo się psują", a na innych z kolei, że te lalki są bardzo wytrzymałe :bezradny:
Wiesz, to jedynie moja subiektywna ocena. Bardzo lubię Monsterki ale trudno nie zauważyć, że coś niedobrego dzieje się z produktami Mattela - marnej jakości włosy, ubrania, luźne stawy u Fashionistek itp...
Może nie to, że trafiłaś na wytrzymalszą ale umiesz się nią obchodzić :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: dollbby »

Arachnea jest nieziemska! :O No ale skoro po 3 tówy to cyba za 10 lat jakiegoś trupka może dorwe. A co do niedostępności... to tak jak z wild z fashionistas... dziwne XD Mi to najbardziej się podoba tez ghuoulia :D yyyy xD choć fajnie jakby miała taki gapowaty wyraz twarzy jak w bajce;p :hyhy:

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Bomba »

Właśnie, cos jest nie tak z wytrzymałością. Ja kupiłam swoją pierwszą Fashionistkę pod koniec października, obchodzę się z nią jak z jakiem, a ręce ma i tak rozklekotane. :( Jednak postanowiłam, że i tak kupię sobie sobie Monsterzycę, bo mam pomysł na fajny love story... :)
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Co do wytrzymałości Monsterek - jakieś pancerne to one nie są. Specjalnie kruche też nie, ale ja osobiście z moją obchodzę się raczej ostrożnie, unikam też wyjmowania dłoni i przedramion (tylko w ostateczności), żeby zminimalizować ryzyko złamania tych bolców.

Mam nadzieję, że pojawi się u nas seria "Sweet 1600". Ostrzę sobie zęby na Clawda z tej serii (nowi faceci wreszcie mają ruchome nadgarstki!) - mam już nawet pomysł na własnego wilkołaczka :>
Obrazek
Stąd: *klik*

chciałabym tez, żeby pojawiła się jakakolwiek Draculaura - dotychczasowe są wycofane, a w nowościach na Merlinie jest tylko ta w zestawie z Clawdem (w sumie nie taka nowość, widziałam już ten set w sklepach). A mam pomysł na OOAKa i Draculaura widzi mi się jako baza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gabby
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:38
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Gabby »

Świetnie, a ja mam Deuce'a bez ruchomych nadgarstków. -.- Nie spodziewałam się, że ich poprawią i się troszkę pośpieszyłam ;D
Byłabym przeszczęśliwa, gdyby pojawiła się u nas seria sweet 1600 - odkąd zobaczyłam Draculaurę, czekam tylko, aż uda mi się ją jakoś zdobyć.
A ten Clawd jest taki...ciekawy? Nie wiem jak to określić. I ma bardzo fajne włosy.

Awatar użytkownika
agniesia0588
Posty: 132
Rejestracja: 09 sty 2012, 17:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: agniesia0588 »

Mnie się bardzo podoba Operetta, jest śliczna i taka różowa :D Za to ani jeden z chłopaków nie przypadł mi do gustu:/ Nie wiem dlaczego, ale nie przepadam za lalkami - chłopcami. Może to przez Kena, który zawsze był dla mnie lalusiowaty i taki "inny".
Szanuj ludzi, którzy zawsze znajdą dla Ciebie czas w swoim napiętym grafiku,
a kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

Awatar użytkownika
Gabby
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:38
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Gabby »

No i niestety - przybiegam ze skargą.
Deuce'owi okropnie odpadają ręce. Wcześniej tego nie zauważyłam, bo wcale nie robiłam mu zdjęć. Teraz próbowałam, ale przez tą okropną wadę nie wyszło - przy każdym, nawet najmniejszym i najdelikatniejszym ruchu traci rękę, czasem obie.
Nie wiem, czy znowu mam pecha i trafiłam na taki model, czy to wina całej serii. W każdym razie więcej do chłopców Monster High się nawet nie zbliżam.

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Imago »

Myślę, że wystarczy je czymś "uszczelnić" (owinąć czymś i włożyć z powrotem) bo za luźno "siedzą" :) podobno z Pullipami niektórymi jest to samo :) nie jest to coś niemożliwego do naprawienia, więc spróbuj i nie zniechęcaj się :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2012, 12:53
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Ewka »

Ja też nie lubię lalek chłopaków, nie mam pojęcia dlaczego.
A Arachnea jest cudowna!!!!

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Mangalarga »

Są pierwsze real fotki Operetty i Nefery, tym razem nie od Mattela, a od sklepu Angelic Dreamz.

Operetta:
Obrazek
źródło: *klik*

Obrazek
źródło: *klik*

Nefera:
Obrazek
źródło: *klik*

Obrazek
źródło: *klik*

Poczekam jeszcze na fotki blankowych twarzyczek (pewnie zaraz ktoś będzie customizował), ale zaczynam już się łamać co do ich zakupu. Jak jeszcze przyjdą mi do głowy pomysły na ich stylizacje, to przepadłam :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Urshula »

jaka cuuuudna ta Nefera :D przepiękna!pytanie tylko,jak cenowo będą wyglądały :P

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Monster High

Post autor: Imago »

Urshula pisze:jak cenowo będą wyglądały :P
oby nie "potwornie przerażająco" :pudło:

Obie mi się podobają ale nie podoba mi się zamiłowanie Operetty do pająków (mam potworną arachnofobię i wzdrygam się nawet na widok plastikowego pająka - brr) :facepalm:
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości