Mebelki Gloria

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
Awatar użytkownika
Bacardie
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2012, 22:56
Kontakt:

Czy mebelki Gloria pasują na dale?

Post autor: Bacardie »

Jak w temacie ;)
Poszykuję biurka/stołu + krzesła i nie jestem pewna czy lalka na nich usiedzi
Jeśli to zły dział, przepraszam, nie wiedziałam gdzie zapytać :)
"– Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
http://galeria-bacardi.blogspot.com/


Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Czy mebelki Gloria pasują na dale?

Post autor: elianka »

Krzesła i stół na pewno będą pasowały, dale są dużo drobniejsze do Barbie . Mogą nawet uroczo dyndać nóżkami z krzesełka :D
Nie ryzykowałabym łózka, bo ta wielka głowa może się nie zmieścić.
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Mebelki Gloria

Post autor: albi »

Piszę do was z zapytaniem,czy według was mebelki z serii ,,Gloria" będą dobre dla lalek Ever After High ?Potrzebuje mebelków do mojego domku,a nie mam zbyt wielkiego talentu do meblarstwa.Czy ktoś z was je ma ? Jak je ocenia ? Czy są warte swojej ceny ? Kiedyś wykonywałem mebelki z kartonu,lecz liczne i nieudane próby skonstruowania czegoś co będzie chociaż ,,Meblopodobne"były nieudane .Czy uważacie że warto kupić te mebelki na alllegro ? Nie wyglądają na straszną tandetę(zamierzałem przemalować część z nich) a co najważniejsze nie są zbyt drogie.Co uważacie na temat tych mebelków?


albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: albi »

Dziękuję reiha, sam nie wiem, na zdjęciach wyglądają nawet nawet,lecz wątpię w ich wielkość.Przyznać się muszę że w życiu nawet 1 monsterki w rękach nie trzymałem,a potrzebuje ich dla lalek Ever After High(tylko dwie Baśki więc nie opłaca się kupować nieodpowiednich mebelków więc ,gdyby ktoś je miał lub wiedział
że będą dobre dla EAH to proszę pisać :)

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: Ner »

Everki są bardzo podobnego wzrostu do Monsterek (przynajmniej jeśli chodzi o Apple, Raven i Ash). Mebelki Glorii są pierwotnie przeznaczone dla rozmiarów Barbie, które mają ciut większe ciała.

Miałam kiedyś w dzieciństwie zestaw z szafą i lustrem. Niestety, był to zbyt wczesny etap, bym potrafiła się tym bawić, więc bardzo szybko pogubiłam niektóre składane elementy (szuflada od szafy, jedna noga od lustra). Jeśli chodzi o jakość plastiku, to tak sobie. Lekki i śliski. Szafa była niby do Barbie, ale mogła by być większa (stąd wydaje mi się, że dla EAH i MH będzie w sam raz). Oprócz tego, drzwiczki latały bardzo luźno (wystarczyło przechylić szafę do przodu, by się sama otworzyła), a tylna ściana o był zwykły różowy kartonik, który wiecznie odstawał i mnie irytował. Mebel nie przetrwał dzieciństwa. Tafla lustra była naklejoną błyszczącą folią, jednak zbyt matową, by odbijać coś więcej niż plamę światła. Pamiętam, że nawet ona zaczynała się odklejać...

Niedawno przypomniałam sobie o tych kompletach i skojarzyłam, że ten, co miałam to był właśnie Glorii. I chcę sobie jakiś kupić i przemalować, niestety w moim zabawkowym są tylko te zestawy, które mnie nie interesują (również ten z szafą). Kosztują tam coś około trzech dych.

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: albi »

Dziękuję za odpowiedź! :D Nie wiem jednak czy się na nie zdecyduję

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: Orioness »

Ja mam zegar z tej serii, sklejony na stałe i przemalowany. Nie narzekam :)

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: albi »

Jakim klejem sklejone są te mebelki?

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: Ner »

O ile pamiętam, nie są klejone i są po prostu do złożenia.

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: Orioness »

Nie są, ja sklejałam super glue.

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: jewelsnake »

Ner pisze:O ile pamiętam, nie są klejone i są po prostu do złożenia.
Dokładnie, powinny dać się złożyć bez użycia żadnego kleju.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: Orioness »

Niestety czasami niektóre elementy nie przylegają idealnie. W moim zegarze lekko odstawała tylna część u samej góry, dlatego sklejałam.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Mebelki Gloria

Post autor: JoannaS »

Mam mebelki, przemalowałam je sprejem na złoto nie twierdzę, że teraz jest szałowo, ale kanapy, fotele itp mają oryginalnie fakturę skóry, po pomalowaniu faktura dalej jest widoczna i to jest plus. Przepraszam za jakość zdjęcia:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości