Znaleziska dla lalek

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
Awatar użytkownika
sowa58
Posty: 125
Rejestracja: 28 kwie 2012, 11:20
Lokalizacja: Rywałd/Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: sowa58 »

U Chińczyka pojawiły się cudne kanapy dla maleństw, 18 zł szt. Są białe z jakiejś masy, wyściełane matriałem, w różnych kolorach. Szkoda, że nie miałam aparatu ze sobą.

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: astridnat »

sowa58 pisze:U Chińczyka pojawiły się cudne kanapy dla maleństw, 18 zł szt. Są białe z jakiejś masy, wyściełane materiałem, w różnych kolorach. Szkoda, że nie miałam aparatu ze sobą.
"Chińczyk" to świetne źródło lalkowych akcesoriów:) Ja znalazłam ocieplacz na butelkę - który po drobnych przeróbkach jest uroczym kimonem:)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Mangalarga »

Nie tyle kimonem, które jest japońskie, co chińskim cheongsamem ;)
Świetnie wygląda, nawet materiał jest idealnie dobrany! :klaszcze:
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: jewelsnake »

Mangalarga, pisałam to samo XD

mi sie ostatnio trafiły w sklepie po 5zł ściereczki z frędzelkami, świetnie pasują na flokati dla lalek, oraz świeczki - kaktusy, idealne rozmiarem dla Barbie
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: astridnat »

Mangalarga pisze:Nie tyle kimonem, które jest japońskie, co chińskim cheongsamem ;)
Świetnie wygląda, nawet materiał jest idealnie dobrany! :klaszcze:
No proszę człowiek uczy się przez całe życie :) Do tej pory nie wiedziałam nawet że coś takiego istnieje:)
Obrazek

Awatar użytkownika
sowa58
Posty: 125
Rejestracja: 28 kwie 2012, 11:20
Lokalizacja: Rywałd/Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: sowa58 »

Ło matko! Cudo! Muszę zdobyć to chińskie wdzianko, moja córka przepada za wszystkim co chińskie.

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Urshula »

ale cudna ta sukienka!!!!!!!

Awatar użytkownika
sowa58
Posty: 125
Rejestracja: 28 kwie 2012, 11:20
Lokalizacja: Rywałd/Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: sowa58 »

Wiadomo, że nasze lalki, jak to kobiety, uwielbiają biżuterię. Dziś w PEPCO nabyłam zestaw do zdobienia paznokci, 300 szt maciupkich kryształków w różnych kształtach (12) i kolorach, wraz z klejem. Nasze Baśki i baśkopodobne dostały nowe kolczyki. Są z nich bardzo dumne. Mnie najbardziej podobają się zielone kwiatki i niebieskie serduszka. Zestaw kosztował zaledwie 2,99 PLN.

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Lunarh »

:slinka: Sowo, pokaż proszę, jak to wygląda!

Awatar użytkownika
sowa58
Posty: 125
Rejestracja: 28 kwie 2012, 11:20
Lokalizacja: Rywałd/Starogard Gdański
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: sowa58 »

Obrazek

Proszę uprzejmie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Lunarh »

Dzięki! Fantastyczna rzecz! Mam trochę lalek z ziejącymi otworami po brakujących kolczykach. Pędzę do Pepco! :zakupy:

Awatar użytkownika
Alexisdoll
Posty: 124
Rejestracja: 07 lut 2012, 13:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Alexisdoll »

W sklepie pullipfamily pojawiły się akcesoria dla lalek. Polecam!!!

http://www.pullipfamily.pl/category.php?id_category=9

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Magalita »

w moich sklepikach wszystko po 2,50 - są magnesy na lodówkę w kształcie półeczki na której stoi czajniczek, kieliszek i wino a pod spodem wiszą kolejno chochelka, patelnia, ściereczka i łopatka. Są też zestawy gdzie zamiast wina i kieliszka jest słoik z ryzem albo jakąs kawo podobną fasolką - jak zrobie zdjęcia to postaram się wrzucić
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: marshalka »

Magalita pisze:w moich sklepikach wszystko po 2,50 - są magnesy na lodówkę w kształcie półeczki na której stoi czajniczek, kieliszek i wino a pod spodem wiszą kolejno chochelka, patelnia, ściereczka i łopatka. Są też zestawy gdzie zamiast wina i kieliszka jest słoik z ryzem albo jakąs kawo podobną fasolką - jak zrobie zdjęcia to postaram się wrzucić
U mnie w mieście nie ma już tych sklepików... Możesz kupić więcej dla forumowiczów, którzy będą zainteresowani? :)
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Znaleziska dla lalek

Post autor: Ania_DollSecondHand »

marshalka pisze:
Magalita pisze:w moich sklepikach wszystko po 2,50 - są magnesy na lodówkę w kształcie półeczki na której stoi czajniczek, kieliszek i wino a pod spodem wiszą kolejno chochelka, patelnia, ściereczka i łopatka. Są też zestawy gdzie zamiast wina i kieliszka jest słoik z ryzem albo jakąs kawo podobną fasolką - jak zrobie zdjęcia to postaram się wrzucić
U mnie w mieście nie ma już tych sklepików... Możesz kupić więcej dla forumowiczów, którzy będą zainteresowani? :)
Dziewczyny, ja po drodze na wieś odwiedziłam Bielsko-Białą i właśnie tam znalazłam taką półeczkę, oto ona:
Obrazek
Były różne warianty kolorystyczne, ale ten najnormalniejszy. Z fasolką nie widziałam :D. Chyba ktoś tu był z Bielska, ale nie mogę sobie przypomnieć kto, może się ujawni :P

A moja mama kupiła mi w sklepie za 5 zł w Krakowie taką miniaturową tablicę. Były jeszcze z takiego samego drewna stoliki, ale ponoć ciut za wysokie, jak na Barbie:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości