Konie dla lalek

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
Awatar użytkownika
reiha
Kontakt:

Re: konie dla lalek

Post autor: reiha »

Noga spod lady :serducho: :serducho:

Blogger właśnie podrzucił mi recenzję konia od MR.Z, pierwszy raz o takim słyszę :D Faajny http://konskiemodele.blogspot.com/2018/ ... li-16.html

Awatar użytkownika
Aarjelin
Kontakt:

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:Blogger właśnie podrzucił mi recenzję konia od MR.Z, pierwszy raz o takim słyszę :D Faajny http://konskiemodele.blogspot.com/2018/ ... li-16.html
oj śliczny :zakochany: szczególnie na tym zdjęciu aukcyjnym z pełnym rynsztunkiem, wygląda jak prawdziwy :serducho: podoba mi się zwłaszcza grzywa, ogon, ładnie zarysowane boki, żebra i ten rysunek sierści na ciele ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Kontakt:

na niektórych zdjęciach sierść wygląda jak prawdziwa :D wyrzeźbienie jej tak, żeby układała się w odpowiednim kierunku musiało być megaczasochłonne :D

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Carmazin »

Awatar użytkownika
reiha
Kontakt:

*_*

superowy, chcę! Muszę co jakiś czas śledzić amazon w oczekiwaniu na dobrą cenę :D Chyba, że ta seria jest dostępna w Polsce..?

Awatar użytkownika
Nagualini
Kontakt:

Post autor: Nagualini »

Faktycznie fajny ten Spirit, niby kreskówkowy, ale wygląda proporcjonalnie i naturalnie.

A do mnie zawitał kolejny vintage - tym razem z serii Lone Ranger firmy Gabriel. Jest nieduży, raczej dla lalek dziesięcio- niż dwunastocalowych, ale za to świetnie artykułowany.

ObrazekAnother horse by Nagualini, on Flickr

Czeka go jeszcze czyszczenie, być może też Benzacne, bo plastik zafarbował na buraczkowo od siodła i ogłowia (miał prawo, konik jest już grubo po czterdziestce :D). Chyba się też porwę na zrobienie mu grzywy i ogona z prawdziwych włosów.

ODPOWIEDZ