Akcesoria Our Generations.

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Akcesoria Our Generations.

Post autor: KiciaKocia »

Wreszcie się poddałam i kupiłam w TK Maxxie zestaw, do którego wzdychałam od bardzo, bardzo dawna. Jako, że zostały zrobione na lalki pokroju American Girls to nie wszystko wygląda idealnie "w skali" (mówię o tobie, harmonijko!) na slim MSD, ale i tak uważam, że są super. Te wszystkie detale jak ziarna kukurydzy czy hot dogi, które można rozmontować na bułkę i kiełbaskę! Zdecydowanie będę polować na więcej! (Marzy mi się duży zestaw ze stołem piknikowym i grillem, ale cena jest bardziej niż niezachęcająca...)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakość zdjęć jest mocno jakaś, but pochmurno i deszczowo, ale chciałam je załatwić dzisiaj, bo w tygodniu średni mam czas na lalki i zdjęcia.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Akcesoria Our Generations.

Post autor: Carmazin »

Bardzo fajne te akcesoria! Też mnie kuszą, zwłaszcza, po recenzji My Froggy Stuff, ale cena regularna... brrr.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Akcesoria Our Generations.

Post autor: KiciaKocia »

Cena to w sumie mniejszy problem niż dostępność. Okej 80zł dupy nie urywa, ale z drugiej strony w Stanach one są po 17$, więc wcale nie tak dużo mniej. (Mowię o zestawwach tego typu a nie tych wielkich jak stół piknikowy*) Tyle, że dostać je mnożna tylko w TK Maxxach, gdzie jak masz fuksa to coś znajdziesz, albo w Hamleys a tam raz, że ceny są jeszcze bardziej zawyżone a dwa, jedyny sklep jest w Warszawie. Więc jeśli chodzi o mnie zaakceptowałabym te 80zł jakbym miała z czego wybierać! W TK Maxxie widziałam raptem trzy różne wersje akcesoriów - te, które kupiłam, zestaw do mycia samochodów i zestaw z wędkarski...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Akcesoria Our Generations.

Post autor: Aarjelin »

ale ta harmonijka i butelka ze słomką są rewelacyjne :szok: wyglądają tak realistycznie :serducho:
Faktycznie szkoda, że krucho u nas z dostępnością tego typu zestawu 'drobiazgów' :mysli: ceny mogłyby być nieco bardziej przystępne, albo może podzielone na mniejsze części, nawet luzem xD Ostatnio się naszukałam po aliexpress różnych drobnych utensyliów do 1:6 kuchni i trochę to trwało a i tak nie skompletowałam jeszcze całej wyprawki :face: przy skali 1:2 za to wybór wszędzie i wszystkiego jest ogromny :bezradny:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Viktor
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2015, 22:53
Kontakt:

Re: Akcesoria Our Generations.

Post autor: Viktor »

Przepraszam za wykopaliska, ale mega zainteresowany jestem właśnie tymi akcesoriami aby kupić moim lalkom które są raczej pokroju 1/3 SD. Ostatnio można je kupić na allegro i ceny są dość zniechęcające, ale jednak wolałbym kupić taki zestawik niż płacić jeszcze więcej na Etsy.
Ktoś ma jeszcze te akcesoria aby je porównać do skali 1/3? Wiem że na pewno mebelki nie pasują więc w sumie patrzę tylko na akcesoria typu jedzenie, chociaż jestem zainteresowany zestawami podróżnymi jak np. ten plecak i któraś torba podróżna.
I może ktoś próbował ich ubrania modyfikować aby pasowały na SD? Bo w sumie jak na ubrania dla lalek "dzieciaczków" to niektóre wcale głupie nie są :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości