[EAH] Everkowe nowości

Wszystko o Everkach
Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: trujewszczak »

U nas budżetówki wcale nie są tańsze. Logika.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: EvilCupcake »

Straszna informacja do mnie dzisiaj dotarła. Mattel, w odpowiedzi do jakiegoś fana, ostatecznie potwierdził, że Everki zostały wycofane z produkcji. Niby nie powinnam być zaskoczona, ale dalej nie mogę zrozumieć dlaczego w ich miejsce dostaliśmy enchantimals, które ani tyłka nie urywają, ani nie są jakieś oryginalne, a co najgorsze nie szczycą się dobrą jakością (czyli w sumie trzymają poziom nowych rzeczy od mattela XD).
Czy oni aż tak kiepsko zarabiają, że muszą ciąć koszty na czym tylko się da?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

szkoda :( szkoda mi tych niedokończonych historii, porzuconego filmu, ładnych dodatków i ruchomych ciał w różnych kolorach skóry :( One skończyły się już dawno, to co ostatnio produkowali było jakimś chłamem niepodobnym do niczego :/

ale wyobrażasz sobie everki z tymi ohydnymi nowymi stawami? bleh :D

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Chupacabra »

A tak miło się na nie patrzyło. Ale w sumie miały być taką słodką alternatywą dla monsterek, a skoro je usłodzają, to po co komu księżniczki. :bezradny: Lubiłam sobie te kreskówki czasem odpalić.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: EvilCupcake »

Gdy everki były u szczytu swojej popularności, było cacy. Większość lalek podobała mi się bardziej od monsterek, a serial i postacie wybiegały daleko poza oklepane scenariusze MH. ;(

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Annorelka »

Ja wolę "ludzkie" lalki, więc Ever After High mi przypadło do gustu bardziej niż monsterki. Mimo to na początku mnie do tych lalek nie ciągnęło, bo proporcje lalek z mneijszymi głowami Barbie, Disneya czy Następców bardziej mi odpowiadają... dopóki nie dostałam dwóch na promocji i nie zaczęłam Everek przemalowywać. Bardzo doceniam ile mają detali i jak dobrze najlepsze serie są zrobione, mają dobrą artykulację. I ich buzie są super do malowania! Nie sądziłam, ze tak je polubię. A te buzie odbiegające od standardowego moldu (Darling, Ashlyn, Holly) są w ogóle śliczne. Cieszę się, że kupiłam je teraz, wyczuwałam chyba, ze je wycofają. :( Szkoda.

Awatar użytkownika
Starbie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Starbie »

Lepiej żebym pospieszyła się z zakupami - niech w moje łapki trafią chociaż Meeshell Mermaid, Darling Charming i Ashlynn Ella. Dopiero co kompletuję nowe lalki My Scene (dalej nie wierzę, że udało się jakieś znaleźć), a tu już kolejna linia zanika...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Aarjelin »

EvilCupcake pisze:Gdy everki były u szczytu swojej popularności, było cacy. Większość lalek podobała mi się bardziej od monsterek, a serial i postacie wybiegały daleko poza oklepane scenariusze MH. ;(
oj dokładnie -_-" kurcze, smutno się jakoś robi kiedy tak znienacka serię zamykają :( to znaczy wiem, że ostatnio nie było najlepiej ale przecież wszystko przy odrobinie chęci i zapału dałoby się naprawić :| przecież w takiej stylistyce jest niemal nieograniczony potencjał twórczy :facepalm:

Nie pojmuję jak ktoś mógł dojść do wniosku, że prościej będzie ot wycofać a na ich miejsce dać te Enchantimals :bezradny: zwłaszcza, że Everki miały już w repertuarze wcześniej przy okazji Dragon Games wypuszczone te małe Forest Pixies i szału nie wywołały, ot ciekawostka, ale mała i nieartykułowana... a to zróbmy z nich całą serię i wywalmy artykułowane :facepalm:
A ta animacja z nimi "Enchantimals Finding Home" to jakiś kiepski rozwodniony kisielek, nawet najmłodsze dzieciąteczka ulula xp
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: roroDolls »

no co wy!?
a ja wlasnei zalapalam bakcyla i caly koncept...
no i te rajtuzkiiii!!!
takie to pomyslowe bylo i animacja do zniesienia...
wlasnei sie dizwilam co takie pustki na polkach i monsterki nawet scisniete...
kupilam nawet corce i synowi nowiutkiego Huntera z ta lasencja (corka lubi blondi, mnie zupelnie neisiada) - bedzie wspolne prfanowanie pudelka na swieta;-)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

nie wierzę, że w 2018 roku piszę coś w tym dziale :rotfl: Zdjęcia z bloga luc-elementix.tumblr.com

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

:impra:

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Pokrzyva »

Wow, zaskoczyli mnie xD jabłko ma zginane nogi? Bardzo mi się podoba i ze stroju, i z buzi. Nawet IMHO nie wygląda jak naleśnik.

Swoją drogą widzę, że nadgarstki Apple wykorzystały limit ruchomych stawów i reszta dziewczyn została bez kolan, straszna sprawa xD
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: reiha »

Wchodzicie czasem na forum Monster High Arena? Crimson Kitty napisała post, który wiele wyjaśniałby w sprawie Everek - http://mharena.com/index.php/topic,1505 ... #msg300261. To tylko teoria, ale brzmi bardzo bardzo prawdopodobnie. Nie wiem czy nie odnosiłaby się też do MH... :zawstydzony:

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:Crimson Kitty napisała post, który wiele wyjaśniałby w sprawie Everek - http://mharena.com/index.php/topic,1505 ... #msg300261
przeczytałam ten post i aż brak mi słów... :face: ale masz rację, że to by wiele wyjaśniało... sama nie wiem nawet co tu można napisać :bezradny: człowiekowi gdzieś się smutno robi od czytania takich rzeczy :face:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Everkowe nowości

Post autor: EvilCupcake »

Niestety brzmi to bardzo logicznie i prawdopodobnie. Dużo bym dała za to żeby to Następców pochłoną kryzys zamiast EAH.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość