[EAH] Dragon Games

Wszystko o Everkach
Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: Balbinka »

Smoczki są cudne :) zwłaszcza ten fioletowy, z łapkami i minką: daj ciasteczko, daj ciasteczko byłem grzecznym smoczkiem :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: EvilCupcake »

Chyba zacznę doceniać frightmares.
I wróżki i smoki wyglądają jak zabawki z McDonald's.

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: Moony »

Pierwsza wróżka przypomina mi chińskie podróbki Franek z MH... Ten kolor skóry i to ubranie, nie obrębione, wycięte w zygzak...
Druga- znowu inny kolor ciała i głowy, to samo było z jeleniowatą frightmare z MH! To jakiś trend?
Ostatnia- nuda, nuda, nuda. Ta pierwsza przynajmniej ma jakąś oryginalną fryzurę.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: ingrid »

Holly jest cudna, owszem, nawet nie wiem, czy jej nie kupię, jako lalki niezależnej, bo Everek u mnie ani jednej jeszcze. Dodatki mają cudne.

Niestety wkrada się niczym podstępny wąż firmowy zamęt koncepcyjny. No właśnie, z jednej strony ciekawe lalki, z drugiej modlowane rajty i kompatybilny smok na wyłączność, pilota i linie papilarne. Nagle ni stąd ni znikąd wyskakują jakieś nieprzewidywalne wynalazki/eksperymenty w postaci 3 Skipperek, bądź Stacy przerobionych na leśne stwory niewiadomej treści, no i o co w tym chodzi? Próbują, jak to się mawia złapać wszystkie sroki za ogon, zespolić klamrą młodszych zbieraczy, najmłodszych i najstarszych tworząc bigos z kaszką na mleku w jednym. Dodam tylko, że rysowałam sobie taką postać z gniazdem i ptaszkiem na głowie, ale u mnie miała być żywiołakiem ziemi, skalistym, porośniętym mchem...

Smoki baby może nie najgorsze, bo słodkie, ale takie jakby kaczuszki do kąpieli, lub konkurencja do kucyków hasbro?, a może to są faktcyznie zabawki sieci fast food. Ciekawe, co będzie dalej? Bo usztywnione, maksymalnie obmoldowane everki już pomalutku są. O.o Aaaa, już rozgryzłam ten szyfr. Inne nie mają moldowanych rajtek, bo ich smoki są jeszcze w stanie dojrzewania. Czy tutaj nie chodzi o to, by niskim kosztem wlepić symboliczne duperelki, jeden większy, drugi mniejszy i na jednym odlewie zbić forse? Plastik drożeje? Miejsca na półkach w marketach brakuje? Czy pozostawiają duuużo wolnego miejsca dla naszych wyobraźni? To niech smoki będą kartonowe, wycinane z pudełka, w którym zapakowane są lalki!

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: EvilCupcake »

Smoki są wycenione na jakieś 7$, więc niestety nie są fastfoodowe. Wróżki również pojawią się w filmie i pewnie mają być swego rodzaju tańszym zapychaczem, który rodzice dadzą dziecku zamiast pełnowartościowej lalki. Ehhh, po co ja szukam jakiś wyjaśnień dla powstania tych paskud? ><

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: ingrid »

Logika firmy...

Tak szczerze, które dziecko kupi poboczny zapychać, zamiast pełnowartościowej lalki droższej (lub nawet nie) o śmieszne 10zł?
Chyba tylko ja miałam taką fazę w wieku 8 lat, że zamiast Barbie kupiłam Skipperkę Tropical Splash, ale dlatego, że była faktycznie sporo tańsza, miała milutką buźkę oraz odchylała rączki na boki i chwiała się w pasie. Miałam mnóstwo argumentów za! :D

Niby dziecko poleci na słodką lalkową buźkę Jelonka, bardziej dziecinną, z którą może się utożsamić. Takim stylem myślenia nie sprzedaliby żadnej Barbie, jako starej, brzydkiej, zmęczonej baby. Dziwnym jednak trafem jest odwrotnie, że te słodkie zapychacze koczują na półkach do kolejnego sezonu i są wyprzedawane za grosze, zazwyczaj kolekcjonerom o osobistych upodobaniach hehe.

Lepiej wypuściliby 3 porządne duże smoki, dla każdej z panien. Nowego lalka, królewicza i jakąś czarodziejkę z wieży Merlina oraz super tło dioramę, dla podniesienia wyobraźni.

Dlaczego ja nie pracuję w Mattelu, No dlaczego :beczy: ?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: reiha »

Obrazek
Nevermore™, my pet dragon, may look wicked scary but really she’s just a big sweetheart. Unless she happens to shrink, and then she’s just a little sweetheart. You see, Nevermore™ can magically change her size whenever she likes! She can grow larger than a giant from up the beanstalk, or small enough to carry in my purse. No other dragon in history can do that! I bet it will make for some highlight-worthy plays.

Nevermore’s scale color is wicked purple, her favorite food is fire apples, her flying trick is Raven roll and his special defense is windy wing flap. Can’t wait to score some goals during The Dragon Games™! - Raven Queen™

Obrazek
Meet the royally cool dragon I’ll be training - Prince of Scales! I couldn’t have asked for a better dragon to train than him. Not only does he love being groomed (which I do no less than ten times a day), but he’s got a royally awesome trick up his scales: When I say “Prince of Scales, Prince of Scales, let down your hair,” long hair magically grows from his head! We’ve been practicing this hair-raising trick where I swing from it to score a goal!

Prince of Scale’s magic is Hextra Strength Hair, his scale color is bubblegum pink, his favorite food is cheese curls, his flying trick is tower dive and his special defense is Tangled web! I can’t wait for The Hunger Games to start! - Holly O'Hair™
z https://www.facebook.com/EverAfterHighDolls

A oni woleli wydać te klony poniaczy :/

Awatar użytkownika
Moony
Posty: 187
Rejestracja: 30 gru 2014, 15:07
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: Moony »

...bawi mnie, że Pan Smok jest różowy i am na sobie więcej kwiatuszków i biżuterii niż Pani Smok. Obalamy #genderstereotypes!

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: EvilCupcake »

Obrazek

"And the exclusive Ever After High: Dragon Games™ character is... Poppy O'Hair™ (Daughter of Rapunzel)! And that's not all, she will come with her baby dragon Brushfire! Are you hexcited?
Thanks to happyunicorn102 for sharing the pics!
"

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: ingrid »

a duże smoki, tylko na obrazku... , tak jak mówiłam, powinny być wycinane, jako papierowe figurki gratis, wow.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: reiha »

apple na youtube: link.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: ingrid »

Miły ten smok, ale oczka ma trochę dziecinnie zrobione, jakby ktoś go wziął na warsztat ooak, to by był potencjał. Pewnie i tak nic z tego zestawu nie kupię, bo i miejsca brak i nie wiem do czego miałabym to przyłatać, musiałabym otworzyć jakiś średniowieczny cykl.

Nogi Apple niby są z moldowaniem, ale przynajmniej widać, że nawiązują do zbroi, nie jest tak tragicznie, jak mi się zdawało. Tylko, gdzie tu sens, jak inne lalki też będą chyba siadać na smoka, a mają zwykłe spodenki? I dlaczego inne nie mają swoich konio - smoków? Powielam już raczej te same pytania, bo wciąż nie rozumiem :co?:


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: ingrid »

Pomysł z tym gniazdem na głowie ciekawy, wykonanie mierne. Pozostałe postacie powielone, jelenia już mamy, też spartaczonego według mnie, bo Isi mogłaby być na dużym ciałku, nikomu by to nie zaszkodziło raczej, a królik występuje w EAH i jest chyba dostatecznie wystarczający. Tego renifera jelenia EAH, czy czym ona tam jest mogli zrobić, jako sarniego centaura, ale takiego też mamy w postaci mini centaurów MH, tak więc parafrazując, mamy wiele nowych lalek i różnych pomysłów, ale nic na tyle konkretnego, co miałabym ochotę kupić, bo zamiast zrobić jedno i porządne, jak Aveę Trotter, to rozmienili się na drobne i byle jakie.

Całkiem możliwe, że znajdę za 3 lata te lalki w lumpie i opchnę dalej za bezcen.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [EAH] Dragon Games

Post autor: reiha »

ingrid pisze:
Całkiem możliwe, że znajdę za 3 lata te lalki w lumpie i opchnę dalej za bezcen.
Może nawet nie w lumpie. Pamiętam, że nad morzem trafiłam na podróbki kucolalek, które wyglądały dokładnie tak, jak oryginały. Tutaj będzie tak samo, może tylko artykulację dostaną lepszą (no bo jeśli ich ręce też nie odchylają się na boki tak jak sztywnej Roszpunki...).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość