Mój lalkowy domek ^^

Mieszkania dla naszych lalek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sakura
Posty: 59
Rejestracja: 01 mar 2014, 17:36
Kontakt:

Mój lalkowy domek ^^

Post autor: Sakura »

Niedawno wpadłam na pomysł przerobienia dwóch półek na meblościance na lalkowy domek. Uszyłam mebelki (wypchałam je poliestrem z dekoracyjnych poduszek), pomalowałam farbą akrylową półkę, którą moja mama zrobiła dawno temu ( wcześniej była nijaka, teraz jest piękna ;) ), wytapetowałam ściany półek, dodałam kilka drobiazgów, a także wykonałam dywaniki z polaru i mały trawnik z zielonego futerka :) Zapraszam do oglądania :]

Obrazek

Na pierwszy zdjęciu widać całość. Dół taki najprawdopodobniej zostanie (może dodam jeszcze jakieś dekoracje albo lampy). Góra natomiast będzie aneksem sypialnianym. Znajdzie się tam duże łóżko, z mnóstwem poduch oraz regał i/lub komódki z szufladami (fajne są te do Decoupage), które pomaluję lub nie ;)

Obrazek

Tu zbliżenie kanapy i foteli...

Obrazek

...a tu regału. Oj, ktoś nie posprzątał :D

Mam nadzieję, że się podobało ;)

Awatar użytkownika
chanelka
Posty: 16
Rejestracja: 09 maja 2013, 21:57
Kontakt:

Re: Mój lalkowy domek ^^

Post autor: chanelka »

Całkiem fajny pomysł z tym domkiem :D
Podobają mi się te fotele i kanapa. Ładne ;)
"My Fairytale World"
http://chanelka99.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Sakura
Posty: 59
Rejestracja: 01 mar 2014, 17:36
Kontakt:

Re: Mój lalkowy domek ^^

Post autor: Sakura »

Dzięki Chanelko ;) Kanapę i fotele wykonałam z resztek materiałów, ale w sumie to połączenie wyszło całkiem, całkiem :) Co do łóżka na górę to widziałam na Allegro fajny czerwony polar w białe serduszka. Planuję go kupić i z niego zrobić łóżeczko :>
Do tego różowe, czerwone, kremowe i białe poduszki ze zdobieniami i bez... Ech, kiedy ja to wszystko zrobię :facepalm:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość