W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

ObrazekThe 2017 W Club Registration Is Now Open Through February 21st, 2017! by Zezaprince, on Flickr

WClub otwiera rejestrację i dostępne są następujące lalki:

Majesty Giselle Diefendorf:
ObrazekMajesty : Giselle Diefendorf by Zezaprince, on Flickr
ObrazekMajesty : Giselle Diefendorf by Zezaprince, on Flickr
ObrazekMajesty : Giselle Diefendorf by Zezaprince, on Flickr
ObrazekMajesty : Giselle Diefendorf by Zezaprince, on Flickr


Popster! Poppy Parker:
ObrazekPopster :: Poppy Parker by Zezaprince, on Flickr
ObrazekPopster :: Poppy Parker by Zezaprince, on Flickr
ObrazekPopster :: Poppy Parker by Zezaprince, on Flickr
ObrazekPopster :: Poppy Parker by Zezaprince, on FlickrObrazekPopster :: Poppy Parker by Zezaprince, on Flickr

I Riviera Drama Agness (kot w worku ;) bo cóż innego można powiedzieć o lalce zamawianej na podstawie szkicu?):
Obrazekomg! by WonderFelipe, on Flickr

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Coś jakoś szału nie ma ? Giselle zaczesana do tyłu jak kobitka po 50tce....A Poppy? W tej stylizacji? Późne przedszkole.Gdzie jej majestatyczność?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Stary_Zgred »

Hmm, nawet nie wiedząc jak wygląda Agnes i tak chyba strzelałabym właśnie w nią - Poppy jest mdła i ciut solaryjna, a Giselle ma skopaną kolorystykę makijażu (usta zlewają się z cerą) i nie przekonuje mnie jej retro-ubranko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guga
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2016, 19:27
Kontakt:

W Club 2017

Post autor: Guga »

Ruszyła właśnie rejestracja do W Club na rok 2017. Zapisy trwają do 21 lutego, więcej informacji tutaj: http://www.integritytoys.com/wclubforum/2017club.pdf

Zdjęcie promujące nowe lalki

Obrazek

Ja dopiero raczkuję w temacie Integrity Toys, więc wszystko wydaje mi się bardzo kuszące ;) Poppy ma śliczną buźkę, a u Giselle bardzo podoba mi się sukienka i dodatki. A ktoś z Was zamierza się zapisać na ten rok?

Pozdrawiam Magda

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja też mam wątpliwości, ale odrobinę mniejsze niż Wy ;)
Giselle mi się całkiem podoba - nie jestem do końca przekonany do jasnych ust przy tym fioletowym oku, ale ten makijaż i tak wydaje mi się dość uniwersalny, na tyle, że sprawdzi się też w innych stylizacjach i trochę mnie ta panna kusi.
Poppy świetna! A ja chociaż doceniam ich urok, akurat nie zbieram Popek, ta jest bardzo udana moim zdaniem - świeża, dziewczęca twarz, inspiracja swingującym Londynem lat 60., ekstra sprawa, jestem bardzo ciekaw reszty tej kolekcji. Gdyby nie to, że nie przepadam za ciałkiem PP, poważnie bym się nad nią zastanawiał.
I chociaż uważam, że ta sprawa z Agness jest zwyczajnie nie fair - dosłownie kupowanie kota w worku, bo prototyp lalki IT pokaże dopiero na wiosnę, czyli po zapisach do klubu, to jednak jestem bardzo ciekaw tego szlachetnego połączenia ciemnych włosów i jasnej skóry. Dobrze, że jest czas do 21 lutego na zastanowienie :)

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Agnes ma ostre i konkretne rysy twarzy.Oby im nie wyszła jakaś wersja zbyt mocnego makijażu.

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Poppy jest sliczna, kojarzy mi sie z moja OOAK Skipper. Jesli wykupie czlonkostwo z lalka, to bedzie to ona.

Kazdy kto kupi wszystkie trzy lalki dostanie w prezencie diorame, w innym wypadku diorama bedzie dostepna za 49usd.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Giselle strasznie przypadła mi do gustu, marzę o takiej od dawna i dla niej mogłabym zapisać się do klubu... Czy ktoś z Was, kto już kuedyś był członkiem mógłby mi powiedzieć jak to wszystko działa?

Awatar użytkownika
Guga
Posty: 13
Rejestracja: 11 cze 2016, 19:27
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Guga »

Przepraszam za powielony post o otwarciu rejestracji przez W Club na rok 2017, ale chyba stworzyliśmy z Pink Flamingo wątki w tym samym czasie i zostały połączone w jeden.

Ja również przyłączam się do pytania BarbieDream odnośnie członkostwa w W Club - najbardziej ciekawi mnie kwestia tego kupony na $25 w ramach podstawowego członkostwa i warunków jego wykorzystania?

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

W końcu mi się udało członkostwo wykupione wraz z 3 lalkami :] :rotfl:
Nie wiem tylko kiedy trzeba będzie dopłacić resztę $. Ktoś wie jak to wygląda później ?
Jestem ciekaw czy lalki z W clubu wysyłają razem i czy wychodzą w jednej dacie ? Nie wiem jak to będzie ale kto nie ryzykuję to nie zyskuję.
Tak więc nie mogę doczekać się lata :serducho:
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Gratulacje! Koniecznie zrob zdjecia dioramy!
Reszte doplacisz gdy wysla Ci powiadomienie, pewnie latem. Wszystkie lalki powinny byc w tym samym terminie.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Dziękuję, pewnie że zrobię zdjęcia. Już nie mogę się doczekać, a tu jeszcze tyle czekania :)
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Justyna »

Ja planuje zapisać się i zapreorderować Poppy. Jako jedyna mi się podoba a kota w worku nie kupię.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Miranda »

Jak przeszkadza mi ten dzióbek, to akurat ta Poppy mi się podoba. Ale do klubu raczej się nie zapiszę.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Zapisałam się :3 Zaczynam przygodę z W clubem :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości