1000toys Synthetic Human

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

1000toys Synthetic Human

Post autor: Pink Flamingo »

Nie do końca stricte lalkowe, ale tego ranka zakochałem się, moje serce zabiło szybciej dla takiego oto tworu:
Obrazek
Obrazek
Genialny! Czuję, że potrzebuję go w swoim zbieraczym życiu...

strona producenta: http://1000toys.jp/products/list.php?category_id=1
i insta: https://www.instagram.com/1000toys/

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Soihime »

Piękny model i potrafię docenić tą sztukę, ale nie chciałabym go mieć. Nadawałby się na androida, ale mnie ten temat lalkowy nie kręci ;)

Za to artykulacja suuuper!

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Neytiri »

Niesamowicie interesujący twór, potrafię zrozumieć fascynację nim. Mnie jednak by trochę onieśmielał ;D
Pink Flamingo, jeśli Ci się marzy, to trzymam kciuki, oby udało się go zdobyć :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Pokrzyva »

Wygląda trochę zbyt inteligentnie, jeśli miałabym się bać, ze jakaś lalka ożyje, to bałabym się JEGO. Co nie zmienia faktu, że jest świetny.
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Annorelka »

Widziałam jakiś czas temu i mnie nawet jako model do rysowania średnio przekonuje, zbyt robotyczny właśnie. :P Ale jakość, artykulacja - super. I pozujące rączki w tak maleńkiej skali.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Pink Flamingo »

No właśnie, ta robotyczność w nim mi się spodobała, zawsze byłem fanem tego wątku w sci-fi, począwszy od boskiej C18 z Dragon Balla, przez Chobits, AI, a ostatnio genialne serialowe Westworld i w środę widziałem w kinie Ghost in the Shell (kiepski swoją drogą). W świecie lalkowym niewiele jest takich okazów; sławetna Mattelowska Spectra of Shimmerton czy rewelacyjna Dasha jako Annika Luxottica od IT:
Obrazek
https://c1.staticflickr.com/9/8819/2821 ... 03ac_b.jpg

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Balbinka »

Też mi się z klimatami sf skojarzył, jest superowy i mogłabym mieć go u siebie na półce. Cudny jest :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: lwica »

Świetny roboto-facet podoba mi się nawet bardzo. :slinka: I z tą panną ze zdjęcia niżej tworzyli by piękną parę w gablotce. :serducho: Jak jednak znam życie cena takiego lalka pewnie będzie kosmiczna. :( Przypomina mi jakąś postać z filmu ale wyleciało mi z głowy o który film chodzi.Czy ja dobrze widzę,że on ma palce u rąk zginalne?

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Czarnab1 »

Niezły okaz. Bez maski trochę mniej mi się podoba. :lol:
Do barbiowej kolekcji i cukierkowych lalek nie pasuje, ale koło jakiejś ostrej IT mógłby stać w witrynie.

Pink Flamingo lalka ze zdjęcia jest cudowna, wstawiłabym ją na ciałko przemalowane na srebrny kolor, jak twoja Barbie i postawiłabym obok tego modelu. :slinka:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: 1000toys Synthetic Human

Post autor: Arima »

Hm, interesujący okaz. Proporcje ciała przywodzą mi na myśl żywiczne ciała facetów firmy Dollshe.
Temat androidów i sztucznej inteligencji jest mi bliski, więc rozumiem zachwyt nad tak świetnie pozującym humanoidem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości