Integrity Toys 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

No, żałuję, że Finley po raz kolejny skrzywdzona... A to taki wdzięczny mold! Chciałbym widzieć ją w szeregach FR jako pełnoprawną postać :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Dealerzy realizują już zamówienia z Coquette Jordan Duval, pierwszą lalką z kolekcji FR: La Femme:

ObrazekCoquettish in the Sunshine by Rebecca, on Flickr
ObrazekCoquettish in the Sunshine by Rebecca, on Flickr
ObrazekFashion Royalty Coquette Jordan Duval - GORGEOUS!!!! Love her even more in person! by gymncomics77, on Flickr

https://flic.kr/p/XebPYR
https://flic.kr/p/YbTKoQ

Dla porównania fot. promo:

ObrazekCoquette Jordan Duval by Poupée Chinoise, on Flickr

Hm, jak dla mnie coś w niej nie gra - a po zdjęciach promo mocno zastanawiałem się czy to nie ona będzie tą 1 lalką, którą pozwalam sobie zamówić z mainlineu FR. Kolor włosów w moim odczuciu wydaje się trochę rozmywać całość i makijaż wygląda na bardziej jaskrawy, nie wiem, o co dokładnie chodzi, ale serce nie bije mi szybciej na jej widok :)

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

Szczerze mi od razu nie biło i cieszę się, że jej nie zamawiałam :) Lalki zawsze się różnią od tych pokazanych na promo, ale na zdjęciach Rebeccki wcale tak źle nie wygląda, a nawet muszę przyznać, że zaczęła mi się podobać :) Zdjecie drugiego autora to koszmar XD Fleszem wyciąga wszystko ci najgorsze.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

BarbieDream pisze:Lalki zawsze się różnią od tych pokazanych na promo, ale na zdjęciach Rebeccki wcale tak źle nie wygląda, a nawet muszę przyznać, że zaczęła mi się podobać
A mnie na tych zdjęciach drażni duża różnica w kolorze głowy i ciała, ale za to światło samo w sobie jest bardzo ładne :) Zdjęcie z fleszem rzeczywiście krzywdzi lalkę mocno, ale na 2 pozostałych też nie jest lepiej xD
Mam nadzieję, że Eugenia, którą zamówiłem wyjdzie lepiej :P

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Aarjelin »

BarbieDream pisze:Zdjecie drugiego autora to koszmar XD Fleszem wyciąga wszystko ci najgorsze.
Zgadzam się, robienie takich krzywd powinno być prawnie zakazane :boisie: a tu biedna lalka nawet nie morze go pozwać jak Kardashianka xD ale naprawdę, dawno tak niefortunnego zdjęcia nie widziałam :facepalm: co komu strzeliło do głowy z tym fleszem?! :face:

Co do samej modelki, mnie też do niej mocniej serducho nie zabiło... chyba przez to wspomniane 'niezagranie' w palecie makijażu... sama nie wiem jak to dokładniej sprecyzować, coś z nim jest ogólnie 'off' :mysli:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Twarz modelki nie przyciaga ale kreacje ma cudowną. Klory ubranka w moim guście :D. Lalka jest kolorowa i nie jest nudna. Stylowa i bardzo kobieca kreacja.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Kolejną nowością od IT jest produkcja zwycięskiej kreacji zeszłorocznego konwentowego konkursu i tak oto przedstawia się nam Alta Moda Karolin Stone, zaprojektowana wg zwycięskiego projektu Salvadora Lopez Arriaga:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I zdjęcie oryginalnego projektu Salvadora:
Obrazek
źródło

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Aarjelin »

Asiasta pisze:Twarz modelki nie przyciaga ale kreacje ma cudowną.
o, to ja mam teraz dokładnie odwrotne wrażenia przy tej nowej z kokardą i pepitką xD śliczna tważyczka i makijaż :serducho: włos prosty, lśniący ^^ i nawet fajne dodatki, zwłaszcza ta ostro czerwona torebka mi się podoba ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: jewelsnake »

Karolin ciekawa, ale jej ubranie już nie mogłoby być dalej od tego co mi się podoba.Jak dla mnie to za duża inspiracja najgorszymi elementami mody lat 80'tych.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Karolin sama w sobie trafia do mojego kolekcjonerskiego serca mocno i pewnie skuszę się na nią. Przegapiłem giftset Metamorphosis z Erin, bo chociaż lalka piękna, stroje i dodatki świetne, to coś mi nie chwyciło i się wahałem. A Karolin jest reprezentantką dość charakterystycznego typu urody, co mnie się akurat bardzo podoba.
Uważam co prawda, że w wersji produkcyjnej krój żakietu mógłby bardziej odpowiadać oryginałowi, bo ten podoba mi się bardziej. Całość ma jednak spory "edytorialowy" walor, są elementy stroju do łączenia z innymi, ciekawe dodatki, dla mnie rewelacja :)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Dorii.86 »

Wszystko cacy gdyby nie ta nudna fryzura i kokarda... jak zobaczyłam na Flickr propozycje tej Lalki / OOAK photoshopowy użytkowniczki Liudmila Xom91k to serce zabiło mocniej! Na nią bym polowała!! https://www.flickr.com/photos/148525616 ... ateposted/ :serducho:

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Mi tam się podoba i kupuję. Trochę mnie odpychała jej kwadratowa szczęka, ale jestem bardzo ciekaw jej twarzy w realu. Ma świetny makijaż i fakt że nie mam żadnej Karoliny zdecydował o jej zakupie.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: niemiłamonika »

Na promo delikatna a już na fotce od Salvadora ostra, oj ostra.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

2 część kolekcji Poppy Parker: Swinging London:

Friday Night Frug:
ObrazekPoppy Parker Swinging London collection Pt. II (2018): Friday night frug by Janina, on Flickr

Where It's At:
ObrazekPoppy Parker Swinging London collection Pt. II (2018): Where it's at gift set by Janina, on Flickr

Hold That Tiger!
ObrazekPoppy Parker Swinging London collection Pt. II (2018): Hold that, Tiger by Janina, on Flickr

I dostępna przez wewnątrzklubową loterię w 2018 roku Positively Plaid:
ObrazekPoppy Parker Swinging London collection Pt. II (2018): Positively Plaid (W club lottery doll) by Janina, on Flickr

Więcej informacji i zdęć tutaj: http://fashiondollchronicles.com/fashio ... 2-revealed

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Czarnab1 »

Z lalek najbardziej podoba mi się Friday Night Frug. Uwielbiam grube warkocze u lalek IT. :slinka: :zakochany:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości