DC SuperHero Girls

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Kocicę gepardzicę chętnie bym kupiła. szkoda, że do nas nie trafiają za często drugie i kolejne wydania. Najpierw jest bum i sklepy toną pod naciskiem pudełek nowej serii, ale jak im trochę zalegają, to drugich wydań nie ma, tak wnioskuję z logiki. Mimo, że następcy nie zrobiły furory, to jednak się sprzedały i serie wtórne są ciekawe, nowe postacie, czy dopracowane elementy. Podejrzewam, że super hero też zakończy swoją karierę u nas na tych kilku podstawowych i ani Katany, ani Gepardzicy, czy jakiejś nowej ciekawej Wonder Woman nie będzie, a szkoda, bo niebawem zostaną na półce chyba same playline i enchantnimals, nie żebym miała coś do tych ostatnich, ale raczej to nie mój target.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

Obrazek
Obrazek
źródło

Niby ładna, ale plastikowy golf całkiem ją przekreśla :)
Carmazin pisze:
Wiecie może, jakie inne buty pasują DC?
spróbowałam teraz Następców, trochę pasują, trochę nie, ale stopa WW doszła do końca buta bez problemu. Lalka może w nich sama stać, mimo że są inaczej wyprofilowane.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
stopa WW z lewej strony. Wybacz zdjęcia na tle firanki :D

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

Pogięło ich z tym golfem. :C To już serio tak kiepsko ciągną, że nie mogą lalce bluzki uszyć? Nie jest to przecież budżetówka. :zly:

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Aarjelin »

EvilCupcake pisze:Pogięło ich z tym golfem. :C To już serio tak kiepsko ciągną, że nie mogą lalce bluzki uszyć? Nie jest to przecież budżetówka. :zly:
No chyba, żeś to trafnie ujęła :( tu się ewidentnie z tym strojem zadziała jakaś wielka lalkowo-gracka tragedyja :boisie:
Widać, że twórcy wkroczyli w nową fazę szaleństwa... wcześniej malowali im gacie, teraz się przerzucili na plastikowe korpuso-golfy :facepalm: idzie postęp. Obawiam się, że trzecim stadium tej osobliwej przypadłości mogą się okazać: materiałowe spodnie, materiałowa bluzka i moldowana kominiarka :pudło:
A szkoda bo buzia całkiem, całkiem... jeno do przeszczepu, bo ciało kompletnie do niczego :/
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Mi się Sokolica podoba taka jak jest, wreszcie wydali jej lalkę i według mnie jest świetna. Blacfire ma moldowane rękawy, a Katana na stałe wmoldowaną maskę na twarzy i mimo to obie są dość atrakcyjne, Katana ma chyba wybitne wzięcie. Sokilica posiada duże skrzydła, być może tkanina niekoniecznie spełniała funkcje estetyczne podczas podtrzymywania tak dużego elementu. Po za tym, ja osobiście raczej rzadko przebieram lalki i nie kupuję postaci raczej tylko dla głowy. Sokolica ze skrzydłami w swoim szablonowym odzieniu podoba mi się wybitnie, jako komplet. Owszem nie jestem zwolenniczką wszędobylskiego moldowania i tym samym odstawiania fuszerki, łatwizny, ale są wyjątki, że moldowanie naprawdę mi nie przeszkadza, ba wręcz jest niezłym rozwiązaniem technicznym, ja nawet w pierwszej kolejności nie załapałam, że bohaterka ma moldowany golf, widocznie mi on się nie rzucił tak mocno i tym samym nie przeszkadza. Jedyny minus, że lalka być może będzie pozbawiona ruchomości pod biustem, chociaż to prototyp, wiele się może przecież zmienić do real zdjęć.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Aarjelin »

Ingrid, Nie wiem, może tak jest łatwiej, taniej, praktyczniej, ale dla mnie te wszystkie przykłady moldowania i malowania na lalkach które wymieniłaś to już trochę za bardzo przypomina dziwną hybrydyzację z tymi cechami Action Figures które niestety akurat mnie się najmniej podobają, wolałabym np lepszą artykulację czy detale xD
Co ciekawe, od jakiegoś czasu zaczeli chyba robić więcej AF z zdejmowanymi czy materiałowymi ubraniami, ot, taka ironia xp No ale jak mówisz, pewno odbiór w większej mierze zależeć będzie od tego jak i gdzie się potem lalkę ustawi, czego, kto, po co, szuka i takich tam inszych, indywidualno-upodobaniowych abstrakcji ;p
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Aarjelin Po prostu poczekamy na real fotki i pewnie wiele się wyjaśni. No Harley od pierwszej lalki wyskoczyła z moldowanymi rajtkami, a mimo to jest chyba tą najbardziej rozchwytywaną z całej podstawowej drużyny. Ja mam akurat tę Harley, pierwszą i te jej rajstopki nie przeszkadzają mi specjalnie, chociaż rozumiem, że np. rajstopy, to nie golf, rękawy, to nie maska, czy naszyjnik, to nie kolczyki. Każdy ma własne tendencje gustu i podchodzi do sprawy osobiście. Moldowania ogólnie nie są mocną stroną, nie mniej najwyraźniej nie zawsze psują lalkę, świadczy o tym popyt.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

a teraz coś z zupełnie innej beczki - moldowane skarpety
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło
(ile kosztuje uszycie tubki z materiału?)

a teraz...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Widziałam wczoraj te moldowane skarpetki, ale one mi w sumie nie przeszkadzają u tych lal, ponieważ są dość oryginalne, nadają serii indywidualny charakter, a do tego mają specyficzną fakturę. Jak na jedną taką serię, to nawet ciekawe rozwiązanie. Wiadomo, że to seria basic, myślę, że nie ma co się czepiać. Takie moldowane podkolanówki można wykorzystać do różnych pomysłów ooak i tkaninowe mogłyby nie wyglądać tak ciekawie.

Natomiast seria balowa, to taka zbyt uboga według mnie, Everki Legacy Day, czy Thronecoming były o krocie piękniejsze.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Riv »

Skarpety skarpetami, ale zamaskowana Harley z maską mnie urzekła. Strasznie nudne te kiecki, zwłaszcza jak się ma gdzieś w umyśle wizję balowych lalek z Project Mc2, ale nie, żebym się po Mattelu czegokolwiek innego spodziewała.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:a teraz coś z zupełnie innej beczki - moldowane skarpety
(ile kosztuje uszycie tubki z materiału?)
o żesz... :boisie:
Wychodzi na to, że kosztowałoby istny majątek i o wiele prościej jest oszpecić biednej lalce łydkę :facepalm: nie no, te ichnie iście nowatorskie rozwiązania są już naprawdę nie dla mnie :bezradny:
Jedne malowane rajtki Harley jeszcze od biedy zdzierżę... (dobra, czaruję rzeczywistość :rolleyes: za chiny nie zdzierżyłam i praktycznie zaraz wymieniłam jej ciałko na EAH :rotfl: a figa, was malowane rajtki nie muszę znosić xD za to się okazało, że głowa DCSHG i ciało EAH mają całkiem cute proporcje :p )... ale co za dużo, to za dużo :face:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Chupacabra »

Dobra, to teraz pozostaje tylko czekać na moldowane buty i czapki. :facepalm: Kto da więcej?
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Moldowane plecaki :szampan:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Arima »

Moldowany catsuit albo kigurumi, buahahaaa :rotfl:
Cóż, jeśli o mnie chodzi, to wszelkim moldowanym rzeczom mówię "nie".
Choćby lalka była nie wiem jak piękna, to taki zabieg ją w moich oczach przekreśla.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Aarjelin »

Chupacabra pisze:Dobra, to teraz pozostaje tylko czekać na moldowane buty (...)
no niestety ale moldowane buciki zostały już jakiś czas osiągnięte, na przykład u starych Poniaczek albo ustatnio u nowych Cheerleaderek z Monster High :facepalm: i ja wiem, że to playline, ale czegoś tak drastycznego jak te moldowane buciska u biednej Cleo to żem dawno na żywca nie widziała :face: no jakaś plaga egipska normalnie :face: i tak wziełam biedulke bo mnie ujoł słodki buziak i absurdalna szopa xD ale dobrze, że miałam jej stare ciałko w zapasie, to mi się ostane korpusiki po eksperymentach ooakowych przynajmniej na coś przydają :rolleyes:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości