DC SuperHero Girls

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: miumiu »

moldowane( plastikowe) fryzury jak u kenów(tu by przyoszczędzili)

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: takes »

ooo dawno tu nie byłam a tu w końcu Hawkgirl! no to będzie jedyna którą chcę :D tylko jeszcze zrobię reroota na rudo

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: roroDolls »

o nieee...
superhere w sukn balowej jest tak samo glupie jak ksiezniczki disneya w kostiumach kapielowych wtem.. no litosci...

Skarpetki mnie nawet jakos bawia...mysle ze takie elementy sa dla mlodziakow dosc skomplikowane i klopotliwe no i gina (w akcji i podczas 'spzratania'...)

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Kamelia »

Doskonałe porównanie z tymi kostiumami. Dla mnie to też bez sensu pomysł...

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Annorelka »

To nie wiem czy ja byłam jakimś wyjątkowym dzieckiem, ale zawsze lubiłam jak lalki miały prawdziwe, materiałowe skarpetki czy rękawiczki. Lubiłam takie maleństwa. I lubiłam też jak stroje miały prawdziwe kieszonki lub szlufki u spodni i materiałowy pasek. Teraz się wszystko nadrukowuje.

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Netta »

No i znowu moldowane, seria chyba zmierza w stronę action figures (a może tak było od początku :mysli:) https://www.facebook.com/DCSuperHeroGir ... =3&theater (Wonder Woman i Super Girl). Nic, yno czekać na następną lalkę Harley, aż dadzą jej moldowany kask (jak u Astranovy , albo.......iii lepiej o tym nie myśleć XD), ona i tak się sprzeda (zapewne przez Suicide Squad) :haha: . Coś faktycznie Mattel niedomaga, skoro ponoć Hasbro chce go wykupić (oby się nie powtórzyła sytuacja z TrU).

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Może w Chinach szwalnie pozamykały się :mysli:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

to zdjęcie :D :D :D

naiwnie myślałam, że skoro mają serie i lalek i figurek, to te pierwsze będą typowo do przebierania i czesania :/

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Aarjelin »

reiha pisze:to zdjęcie :D :D :D
ojej biedna Kara xD jej minka mówi wszystko :rotfl: I nie przejmuj się, też tak naiwnie sądziłam :bezradny:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: ingrid »

Nosz kuźwa, najwyraźniej łatwiej odlać odlew, jak i tak plastik stygnie, niż zatrudniać w to miejsce speców od projektowania, skrawania, wszywania, ubierania itp, itd. Tak zamiast płacić za obszycie, to dorzuca kilka gram plastiku z farbą i gitara. No, dobrze, że włosy nie są moldowane bo to wtedy faktycznie mało z lalką miałoby wspólnego i raczej nie wielu by chciało to zakupić :rotfl: , chociaż Kristoff mattelowski z Krainy Lodu uszedł w tłumie.

Generalnie ja czasami moldowania uznaję, jak pisałam, ale to musi mieć jakieś uzasadnienie, lub wręcz być wymagane, aby dopieścić projekt, tyle tylko, że takie zabiegi są raczej rzadkie i mało której lalce potrzebne.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: takes »

Żuciłam się na Hawkgirl na amerykanosie a to preorder na 1 kwietnia ;(
btw chyba zlikwidowali te linie na bluzce, jest tylko pomalowana na żółto.

Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Asiasta »

Czy plastikowy gorset z tego modelu Wonder Woman można ściągać, czy jest na stałe przyklejony do ciała?
http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/ ... doll-dwd82
Chcę kupić lalkę Wonder Woman ale tylko na tym ciałku. Ewentualnie skuszę się na tańszą lalkę z tej serii ale ten model akurat podoba mi się najbardziej. Chciałbym jej uszyć spódniczkę i gorset bo te oryginalne wyglądają fatalnie. Pozostałe elementy zostawię oryginalne. Zanim jednak zdecyduję się na zakup muszę wiedzieć czy warto ją kupować czy zdecydować się tańszą wersję ze zdejmowanym strojem.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: takes »

Nie ten temat. To kolekcjonerka. Mozna wszystko zdjąć ale trzeba rozłupać to jakby. Samo z siebie nie jest zdejmowane.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

Co im się stało XD Ohydne. I jeszcze te sztywne, plastikowe nogi :/ https://www.instagram.com/p/Bt7kgr7FIBg/

W ogóle trafiłam dzisiaj na promocję na Hawkgirl, miałam wielki dylemat, bo twarz śliczna, ale tułów ŻÓŁTY i bez artykulacji #@!#!@$14 Dlaczego ;( Kupiłam, ale bardzo żałuję, bo włosy to nie są włosy mattela, tylko sztywne siano klona (jeszcze nigdy nie widziałam tak słabej jakości u mattela), a okulary są tak wyprofilowane, że nie da się ich założyć na oczy. Pełnią tylko rolę opaski :/ Miejsce do włożenia skrzydeł jest zwykłą dziurą w torsie, po co marnować plastik na zaślepienie otworu :/

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Annorelka »

Styl Lauren Faust jest typowo PŁASKI i nie przekłada się na 3D. To się stało. D:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości