W Club 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Czarnab1 pisze:Piękna w każdym calu. Perfekcyjna!!! :serducho:
Czy członkowie mogą zamówić 2 egzemplarze? Z chęcią bym kupiła, ale nie mam członkostwa :(
Niestety nie, jedna na jedno członkowstwo. Pozostaje tylko szukać kogoś kto ma i nie chce jej kupić, albo czekać do wiosny na sprzedaż z drugiej ręki :)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Lalka jest boska już zamówiłem :)
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Czarnab1 »

Czy jest w takim razie ktoś, kto ma członkostwo i nie chce kupić tej wstrętnej i bardzo brzydkiej Erin? :P
:padam:

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: jewelsnake »

Ja :) . Tzn, lalka mi się podoba, ale akurat zapłaciłam za 4 konwentowych panów więc ją sobie odpuszczę.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1, 1 klubowicz może mieć 3 wykupione członkostwa i tylko wtedy może zamówić więcej niż 1 lalkę, jest ograniczenie 1 lalka na klubowe członkostwo.
Ja ciągle biję się z myślami, mam już zamówione 2 lalki w przedsprzedaży, ale jeżeli przy tej Erin można poczekać do wiosny 2018, to moooożeeee się skuszę ;P

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Pink Flamingo pisze: Ja ciągle biję się z myślami, mam już zamówione 2 lalki w przedsprzedaży, ale jeżeli przy tej Erin można poczekać do wiosny 2018, to moooożeeee się skuszę ;P
Mam tak samo... XD Ale Imogen ma się pojawić w październiku, w listopadzie-grudniu Agnes, to do wiosny na Erin coś się znajdzie ;p

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Stary_Zgred »

Oj, Erin zrobiła mi w głowie dziurę. Mam wrażenie, że za jej sprawą IT wraca do poziomu sprzed lat, kiedy to makijaże były robione natryskowo,przez co dawały złudzenie głębi. Moje "chcę, ale ..." w stosunku do bieżącej produkcji zawsze potykało się się o naklejkowe mejkapy. Tym razem, nawet jeśli to naklejki, to wyglądają w pełni profesjonalnie. Biję też ogromne brawo za dobór palety makijażu - Erin to prawdziwie jesienna lalka, pozbawiona wulgarnych cieni do oczu i obciachowej szminki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Kolejna klubowa lalka to Poppy Parker Golden Holiday:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło zdjęć

A poczytać o niej i modowej inspiracji można tu

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Arima »

Hm, jak nie lubię Popek, tak tą uważam za całkiem fajną.
Podoba mi się fryzura i blade usta. Może właśnie przez to jej rysy twarz złagodniały.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: BarbieDream »

Bergdorf Goodman w wersji gold z brązowymi włosami. Mocno się nad nią zastanawiam, bo ciuch mnie nie przekonuje, ale twarz jest piękna...

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: niemiłamonika »

Jest cudna , delikatna i naturalna. Moja ulubiona kolorystyka , i ten złoty na powiekach.


Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Ja chyba coraz bardziej przekonuję się do Popek ;) Ale tej swojej jednej jedynej wymarzonej jeszcze nie znalazłem. Golden Holiday rzeczywiście jest bardzo ładna, trochę podobna do kilku poprzednich wypustów Poppy, ale to akurat wcale nie przeszkadza, bo wszystkie były urodziwe i udane :) Podobnie jak BarbieDream, nie zachwyca mnie strój, ale sama lalka jest śliczna. Obawiałbym się jedynie, że ten złoty cień na powiekach będzie pasował tylko do stylizacji glamour, wieczorowych, a w codziennych, casualowych, będzie wyglądał trochę dziwnie. No i to jednak lalka świąteczna, a wysyłka będzie dopiero na wiosnę. Ja wiem, to jest dobry system jeżeli chce się mieć kontrolę nad lalkowym budżetem, sam sobie go mocno chwalę, ale jak już troszkę, odrobinę dosłownie, można pojęczeć, to jęczę, że pewnie fajniej dla wielu kolekcjonerów byłoby mieć świąteczną lalkę w okresie świąteczno-noworocznym ;)
Na szczęście nie mam się nad czym zastanawiać, budżet lalkowy mam już rozplanowany do końca roku i na wiosnę, zabrakło mi też miejsca w witrynie i nowe lalki będę kupował baaardzo wybrednie i nieczęsto ;P

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: b.b.pl »

Mi bardzo przypadła do gustu i to że jest taka podobna do Bergdorf Goodman, której ceny są aktualnie zabójcze. Sukienka też średnio mi się podoba pewnie uszyję dla niej coś czarnego i będzie super. Tak więc lalka zamówiona :)
Pink Flamingo Zazdroszczę Ci tego wybrednego podejścia ja nie umiem się opamiętać może to już choroba. Gdyby mi kasy wystarczyło kupował bym wszystkie jakie produkują.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Justyna
Posty: 279
Rejestracja: 26 lip 2013, 07:34
Kontakt:

Re: W Club 2017

Post autor: Justyna »

Moim zdaniem to Popka idealna, coś pomiędzy Indą a Bergdorff. Indię mam, na Bergdorfke nigdy nie będzie mnie stać więc to jest dobra opcja. :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości