Steffi Love od simby

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Stary_Zgred »

Carmazin pisze:Arabskie klimaty XD czy on ma flockowaną brodę? :D
Na to wygląda. Do kompletu jest sztywny jak kij od miotły. Ale pomysł mi się (mimo wykonania) podoba. Czekam na odpowiedź Mattel :)
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: reiha »

mi za to przypomina kloszarda :D trzeba go tylko trochę przybrudzić i dokupić wózek zakupowy w tigerze.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Stary_Zgred »

reiha pisze:mi za to przypomina kloszarda :D trzeba go tylko trochę przybrudzić i dokupić wózek zakupowy w tigerze.
Matko i córko. Chociaż dobrze, że się nikomu z pedofilem nie skojarzył, co stało się na jednej Facebookowej grupie lalkowej xD Simba nawet nie podejrzewa, jakiego potwora powołała do życia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Arima »

Buahahaaa, no taki menelowaty jest. ^^
Tylko mu butelkę przykleić do dłoni.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Soihime »

o matko w pierwszej chwili myślałam, że on ma domalowaną w paincie brodę xD.

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Erysia »

Mnie przerażają te ogromne, niekształtne dłonie - jak łyżki do sałatek xD I ten delikatny róż na ustach...
Jestem zaskoczona, tym bardziej, że przywykłam do Kevina blondyna.
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: barbusia77 »

ta broda wyglada bardzo sztucznie,nie pasuje do koloru brwi i wlosow :facepalm: gdyby byla jasnobrazowa chlopak wygladalby o niebo lepiej ^^
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Asiasta »

No mi rzuciły sie w oczy nienaturalnie jasne usteczka jak by je ktos blyszczykiem potraktował. Broda jest masakryczna


Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Aarjelin »

storczyk, ładną promocję trafiłaś, 50% ^^
Stary_Zgred pisze:
reiha pisze:mi za to przypomina kloszarda :D trzeba go tylko trochę przybrudzić i dokupić wózek zakupowy w tigerze.
Matko i córko. Chociaż dobrze, że się nikomu z pedofilem nie skojarzył, co stało się na jednej Facebookowej grupie lalkowej xD Simba nawet nie podejrzewa, jakiego potwora powołała do życia.
miał być coll Kevin - hipster, a skończyło się jak to w życiu różnie bywa, na podejrzanym typku z flaszeczką, przed którym panie w parku ostrzegają dziatwę :wat:
Ta perfidna broda wygląda jak doklejona, niczym jakieś super tajniackie przebranie z filmów o Różowej Panterze :facepalm: nic jeno pogratulować projektantom finezji xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Aarjelin »

Czy ktoś może kojarzy (a najlepiej macał xD ) tą wersję z perukami i wie jakiej te peruczki są mniej więcej jakości? :mysli: http://allegro.pl/simba-5737960-steffi- ... 02746.html
Akurat szukam jakiś małych peruczek w rozmiarze Barbiowym i w dół :bezradny: ale tak na oko patrząc to chyba gra niewarta świeczki...? :mysli:

ObrazekSimbaWig by Aarjelin, on Flickr
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: reiha »

post10535.html#p10535 to chyba te? Zdjęcia już wygasły :(( Mimo pozytywnych komciów nie ryzykowałabym, stefowłos jest bleh.

Znam całe forum na pamięć :|

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Aarjelin »

reiha, dziękuję za przestrogę i odnośnik :3 i bez żadnego załamywania proszę :p ja tam jestem absolutnie pod wrażeniem twojej pamięci ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Nagualini »

Ja mam tę Stefkę, kupiłam specjalnie dla peruk, konkretnie dla brązowej. (W moim wątku z szerlocznymi hybrydkami pozuje w niej Molly.) No i niestety brązowa jest najsłabsza. Wielka i nieforemna, odstaje od łba na wszystkie strony, nie da się ułożyć w żadną sensowną fryzurę... Aha, i skołtuniła się dość szybko. Jasne wydają się lepsze, zwłaszcza krótka jest całkiem fajna, z tym cieniowaniem i wystrzępieniem.

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Obrazek

Chwalę się i tu zdobyczami :brawo:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości