Integrity Toys 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Pierwsza kolekcja IT w 2018 roku

Fashion Royalty "Boudoir"

ObrazekJust a Tease Mademoiselle Jolie by Czarnab1, on Flickr

ObrazekFetish Fatale Véronique Perrin by Czarnab1, on Flickr

ObrazekVamp Agnes Von Weiss by Czarnab1, on Flickr

ObrazekDollface Adèle Makéda by Czarnab1, on Flickr

ObrazekDaydream Dasha d'Amboise by Czarnab1, on Flickr

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: BarbieDream »

Agnes mi się podoba najbardziej, ale ogólny minus za kolekcję w bieliźnie. Jakoś takich nie lubię, zdecydowanie wolę zwykłe ciuszki :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Mi również najbardziej podoba się Agnes. Szkoda, że nie można jej kupić u dealera. Adele też mi się spodobała ze względu na platynowy blond w połaczeniu z ciemną karnacją. Takiej lalki jeszcze nie mam.
Wolałabym lalkę w ubraniu. Bielizna jest seksowna i kobieca do zdjęć, ale nie do witryny.

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Dorii.86 »

Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Dorii.86 pisze:Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.
U jednego w Europie już są wszystkie wyprzedane
https://www.galerie-seebaer.de

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

Ja również zakochalam sie w Agnes i podobnie jak BarbieDream nie lubie kolekcji w bieliźnie. Obiecalam sobie, że przy tej kolekcji odpuszcze ale jednak... Będę brać udział w loterii Agnes. Do dealera napisalam w sprawie Adele choć nie jestem do niej w 100% przekonana.
A piesek jest najladniejszy!!! Jego to bym brala bez zastanowienia.

-- 31 mar 2018, o 09:47 --
Czarnab1 pisze:
Dorii.86 pisze:Jolie/Isha i Dasha z piesekiem :serducho: Dlaczego ich nie ma u dealera jeszcze?? Znowu przegapie ;( , ciekawe co z Nu.Face będzie.
U jednego w Europie już są wszystkie wyprzedane
https://www.galerie-seebaer.de
Wow szybko wczoraj jeszcze byly dostepne....

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

LOL dopiero na kopmie pojawiły mi się oferty u pozostałych dealerów i wszystkie już wyprzedane :((((
Na tablecie tylko w Niemczech. Muszę pamiętać o czyszczeniu ciasteczek i historii.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Aarjelin »

Czarnab1 pisze: Adele też mi się spodobała ze względu na platynowy blond w połaczeniu z ciemną karnacją. Takiej lalki jeszcze nie mam. Wolałabym lalkę w ubraniu. Bielizna jest seksowna i kobieca do zdjęć, ale nie do witryny.
a u mnie podobnie ale odwrotnie, najwięcej spodobała się Adele, zresztą dokładnie z tych powodów które wymieniłaś ^^ śliczna jest :3 i kompletnie też się zgodzę z tym co napisałaś o bieliźnie, ładna jest, nie powiem, że nie, ale nadłuższą metę po prostu za mało praktyczna. ps A pieska to powinni sprzedawać oddzielnie bo słodziak i nie fair, że ma go jeno jedna xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: BarbieDream »

Z dealerów z USA polecam marlbe.com - ale widzę, że zostały u niej tylko Adele i Isha


Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Zostaje tylko losowanie Agnes :]

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

Czarnab1 pisze:Zostaje tylko losowanie Agnes :]
No to będę trzymać kciuki za wszystkich i za siebie :D

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Oh wow, duże wow nawet. Skąd Jessy Ayala wiedział, że ideałem Dashy jest dla mnie jej krótkowłose rude wcelenie? :D Vero a'la Bettie Page rewelacyjna, Mademoiselle Jolie przepięknie zmysłowo naturalna, platynowowłosa Adele pewnie jako gest dobrej woli w stronę tych, którzy nie załapali się na konwentową Frosted Glamour.
Ach, jak to dobrze, że nie mam miejsca i nie mogę kupić żadnej :D I też wolę lalki w pełnych strojach, ta bielizna choć wykończona i odszyta nieziemsko nie jest dla mnie jakimś wielkim nęcącym elementem.

Hm, wydaje mi się, że w tym roku IT podzieli kolekcję FR na 2 wypusty, tak jak z Poppy Parker w ubiegłym roku - ten 1 bieliźniany jest w trochę niższej cenie niż regularne wydania w pełnej garderobie + przypuszczam, że później będzie można spodziewać się dalszej części tegorocznej kolekcji. To ciekawe rozwiązanie, bo jest więcej lalek i można pokazać więcej postaci w tym pewnie jakieś dawno niewidziane moldy. Jestem ciekaw dalszego ciągu.

Nie dziwię się wcale, że wyprzedane wszędzie, bo edycje szczuplutkie w sztuki - Najwięcej jest Agnes, 715, ale to lalka loteryjna więc tylko dla wybranych, pozostałe 515 i 615 egz.,

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Aarjelin »

Pink Flamingo pisze:Nie dziwię się wcale, że wyprzedane wszędzie, bo edycje szczuplutkie w sztuki - Najwięcej jest Agnes, 715, ale to lalka loteryjna więc tylko dla wybranych, pozostałe 515 i 615 egz.,
o rany, no to faktycznie nie dziwota, że zaraz wyszły, strasznie nieliczna kolekcja :szok:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Miranda »

Podoba mi się najbardziej Dasza, ale niekoniecznie w tej fryzurze. Choć też za lalkami w samej bieliźnie nie przepadam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość