W Club 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

BarbieDream pisze:Nie wiem dokładnie niestety. Ale na to wygląda, dużo 16" się nie sprzedawało, są często tańsze niż 12, chyba im się to nie opłacało
A szkoda bo ITBE 16 calowe sa piekne. Mam Już 2 i jestem zadowolona. Z 16 calowych jeszcze podobaja mi się pierwsze FR 16.

Awatar użytkownika
Porcelina
Posty: 116
Rejestracja: 03 sty 2012, 23:29
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Porcelina »

A to szkoda, zazwyczaj nie zbaczam z porcelanowej ścieżki ale nie mogłam sobie odmówić Main Feature Elsa Lin, a później Fall Phenomenon zupełnie też mnie rozłożyło przy Wicked And Divine Tulabelle (TE ROGI!). A tu oni mi przestali produkować jak się rozkręciłam... :zly:

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: BarbieDream »

Też mi się podobały :) żadnej lalki tak nie pożądałam jak 16" Anais McKnight <3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

Szkoda, że nie będą produkować 16" lalek. :(
Żałuję że tak późno odkryłam 16" lalki IT. Jestem nimi zafasynowana.

W ubiegłym tygodniu udało mi się kupić ANAIS MCNIGHT - FIT TO PRINT za rozsądną cenę. :hurra:
To moja trzecia 16-stka i nie chcę na tylu skończyć. :zakochany:

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: BarbieDream »

Czarnab1 pisze:Szkoda, że nie będą produkować 16" lalek. :(
Żałuję że tak późno odkryłam 16" lalki IT. Jestem nimi zafasynowana.

W ubiegłym tygodniu udało mi się kupić ANAIS MCNIGHT - FIT TO PRINT za rozsądną cenę. :hurra:
To moja trzecia 16-stka i nie chcę na tylu skończyć. :zakochany:

Uwielbiam ją ❤️ Na swoją długo polowałam :)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Ja zaś kupilam wymarzoną Illusive ITBE. Szukam kolejnych pieknosci 16 calowych.
Nie wiem co z moja Poppy z loterii od 17 marca status wysylki sie nie zmienia. Pisalam do USPS i odpisali tylko tyle, że paczka nadal jest w drodze do Polski. Lol

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

Wczoraj odebrałam 2 lalki IT klubowe. Erin Salston i Tantalizing Dominique Makeda. Jestem nimi rozczarowana. Lalki są przepiękne, ale...
- Erin Exclusive edition ma z przodu niewykończoną i ubrudzoną sukienkę. Jedna dłoń jest podrapana, albo to taki odlew. Plastik na dłoniach przy lalce różni się od reszty ciała. U mnie nie jest matowy. Drugi zestaw jest matowy i dobrze pasuje. Zapasowe dłonie mają inne paznokcie, więc wymienić mogę parę a nie jedną dłoń. Czy exclusive odnosi się tylko do dodatkowego ubranka, nie do samej lalki? Lalka nie była tania, więc mogli się bardziej postarać.
- Dominique śmierdzi okrutnie jakimś grzybem. Ma luźną głowę, która odchyla się do tyłu oraz ma widoczną skazę na ramieniu. Gdzie oni ją przechowywali, w zagrzybiałej piwnicy? Smród jest nie do zniesienia.
Miejsce odlewu lub łączenia plastiku na nogach jest brzydko spiłowane, wygląda jak pęknięcie, albo tam jest pęknięcie. Wolę nie sprawdzać.

Po otwarciu opakowania było wielkie WOW, bo obie są niesamowicie piękne, ale po rozpakowaniu czar prysł. Po lalkach IT spodziewałam się lepszej jakości niż u lalek Barbie, a prawda jest taka że nie odczuwam większej różnicy poza ładniejszą buźką i ubraniem. Chińska produkcja daje o sobie znać.

Czy ja za dużo oczekuję od lalek kolekcjonerskich?

Kupiłam kilka lalek IT z drugiej ręki i jestem nimi zachwycona. Od nowości mam też dwie tańsze lalki Color Infusion i żadna z nich nie ma tylu wad. Te najnowsze to jakaś porażka. Najbardziej martwi mnie Dominique, czy uda się usunąć ten smród?
Czy IT uwzględni ewentualną reklamację? Czy jest szansa że kupiłam lalkę używaną, np. ze zwrotu?

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: BarbieDream »

Nie wiem jak to wyglada - jesi kupiłaś z drugiej ręki, a nie bezpośrednio z klubu mogą tego nie uwzględnić... Ale warto spróbować. Widziałam, że przysyłali nawet nowe główki. Moja Erin ma dosłownie jeden kosmyk za rzadko zrootowany, ale mi to nie przeszkadza, więc dziwię się, że Twoja tak wygląda.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1, a o której konkretnie Erin piszesz? O tej ostatniej, Metamorphosis, w giftsecie z dodatkowym strojem? Jeżeli tak, to na wszystkie produkty IT jest 1 rok gwarancji i jeżeli widzisz, że coś jest nie tak, nie wahaj się pisać bezpośrednio do IT na adres patientcare, który masz w mailingu z Wclubu. Są bardzo pomocni i zależy im, żeby każda taka reklamacja, wada czy usterka została wyeliminowana więc powinnaś dostać nowe elementy lalki, które są Twoim zdaniem wadliwe.
Z Tantalizing Dominique sprawa może być nieco trudniejsza, o tej lalce kolekcjonerzy pisali, że ma problem z luźną głową od nowości. Kupiłaś ją na ostatniej wielkiej wyprzedaży, prawda? Przy produktach jest tam opis, że lalki sprzedawane są bez możliwości zwrotu czy wymiany. Ale tak samo jak przy Erin polecam Ci skontaktowanie się z IT, może uda im się jakoś Ci pomóc i w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

Erin kupiłam za pośrednictwem jewelsnake, więc odpuszczę reklamacje. Sama lalka nie ma jakiś poważnych wad, poza niewykończoną i ubrudzoną sukienką. Resztę przeżyję.

Dominique jest z wyprzedaży IT. Umyję ją, wywietrzę i zobaczymy czy zniknie ten zapach. Oby to nie było coś wewnątrz lalki. Z zewnątrz pudełko nie ma tego zapachu.

Opisałam tylko moją opinię na temat jakości lalki za kilkaset złotych. Spodziewałam się czegoś lepszego. Mam kilka lalek IT i wiem, że potrafią dobrze zrobić lalkę. ;) przy tych egzemplarzach coś im poszło nie tak. Jest mi po prostu smutno, że coś takiego przytrafiło się mi. Same lalki są bardzo eleganckie i niesamowicie piękne. :zakochany:

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

No to teraz ja podzielę się swoimi doświadczeniami bo też początkowo zawiodłam się na niektórych lalkach kupionych w sklepie IT. Jednak muszę przyznać, że im częściej na nie spoglądam tym więcej satysfakcji mam z ich posiadania.
Dree Hill bez zarzutów - miłość od pierwszego wypakowania. :serducho:
Fan XI - luźna głowa, opada do tyłu ( może uszkodziła się w transporcie bo była dosłownie wykręcona, a sama lalka latała w pudełku, wszystkie mocowania poza jedna ręką były zerwane). Jednak zawiodłam się na uczesaniu lalki, kucyk bardzo niedokładnie spięty na dole, gumka puściła, końcówki włosów splątane w jeden wielki kołtun, dlatego musiałam go rozpleść. Mimo tego lalka jest moją ulubioną. :hurra:
Ignite ITBE - Włosy lalki nie były ułożone i sklejone jak na zdjęciach innych internautów, poza grzywką. Raczej wyglądały jakby były wcześniej rozczesane, specjalnie się tym nie przejęłam bo i tak bym je umyła ale było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Sukienka przy zamku czarna, dosłownie czarna od brudu..... Głowa niestabilna i opada do tyłu, podobnie jak u Fan Xi.
Breeze ITBE - Wszystko w porządku poza prawą nogą, która przekręca się w kolanie.
dwie 16 calowe lalki ITBE - mega pozytywne zaskoczenie, dobrze wykonane, solidne i piękne lalki. Grzywka Illusive wymagała małej korekty gdyż była bardzo krzywo ścięta.
The Industry ZINE QUEEN - Binx Barone: lalka bardzo dobrze wykonana, chyba najlepiej ze wszystkich od IT jakie posiadam, ubranie dokładnie uszyte z dużą starannością, poza butami, które nie są dopasowane do stopy (Pomiędzy piętami obu stóp a podeszwą jest 3 mm luka). Włosy lalki bardzo krzywo ucięte, pod skosem, różnica około 7-8mm. Będę musiała je wyrównać i boję się, że mogę pogorszyć sprawę bo nie wychodzi mi podcinanie włosów :D
Wszystkie lalki były fabrycznie zapakowane.
Z uwagi na fakt, że Fan Xi, Ignite i Breeze kupione były w sklepie IT po dużych przecenach nie brałam sobie do serca ich wad. Mam jednak nadzieję, że nie zawiodę się na Positively Plaid Poppy Parker.

Widziałam siostry Erin i sama nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, bo do tej pory uważałam, że jakościowo te lalki są dopracowane w 100 %.
Czarna nie wspomniała, że niewykończony kawałek obszycia sukni znajduje się z przodu i jest dosyć spory.

Nie wiem czy takie przypadki to norma czy po prostu miałyśmy pecha :D

Jako nowicjusz w kolekcjonowaniu lalek Integrity Toys proszę bardziej doświadczonych członków Klubu i osoby posiadające lalki od IT o wypowiedź. Czy często trafiały Wam się lalki, które posiadały jakieś wady? Pytanie raczej dotyczy lalek kupionych bezpośrednio ze sklepu IT, NRFB.
Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1, jednak namawiałbym Cię do kontaktu z obsługą IT przez konto patientcare jeżeli jest tak, jak pisze Asiasta i sukienka Erin rzeczywiście jest nie tylko ubrudzona ale i niewykończona na dużym kawałku, te lalki to luksusowy towar kolekcjonerski, przechodzą kontrolę jakości, która jednak bywa zawodna. Zapłaciłaś za nią pełną kwotę, masz pełnowartościowy produkt, który odbiega standardom i w zw. z tym masz też pełne prawo domagać się reperacji usterki. Nie ma znaczenia, że kupiłaś lalkę z drugiej ręki, jest nowa i obowiązuje 1 rok gwarancji. Zapłaciłaś sporo pieniędzy i moim zdaniem nieprzyjemnie teraz zostać z drogą lalką, która od nowości jest wadliwa i nie sprawia takiej frajdy jak powinna.
Z mojego doświadczenia z reklamacjami u IT wynika, że dostaniesz nową sukienkę - być może będziesz musiała odesłać wadliwą na wskazany adres chińskiego biura IT, to kosztuje niewiele, sam wysyłałem głowę lalki i wróciła do mnie cała i zdrowa, a co ważniejsze, z naprawioną usterką :)

Z reklamacjami u IT mam same pozytywne doświadczenia, za każdym razem, kiedy zdarzało mi się zgłaszać wadę dostawałem maila z przeprosinami za taką sytuację i gotowe rozwiązanie jak można ten problem rozwiązać. I tyczy się to lalek od dealerów, klubowych bezpośrednio od IT czy z oficjalnego sklepu. To customer service na bardzo wysokim poziomie, moim zdaniem odpowiadający produktom, które sprzedają. Kiedy pisałem, że coś w lalce jest nie tak - luźna noga, brzydko wykonane dodatkowe dłonie z fragmentami niestarannie odlanego winylu, rysa na fragmencie ciała - dostawałem te "części zamienne". To dotyczyło lalek, u których można rozmontować ciało na czynniki pierwsze i taki system "części zamiennych" rzeczywiście się sprawdza.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1628
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

Dziękuję.
Nic nie szkodzi napisać. Dzisiaj usiądę i napiszę do nich. :)


Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: jewelsnake »

Czarna,można złożyć reklamację, to duże ubytki. Zrób zdjęcia to je wyślę do działu reklamacji.

Dla wyjaśnienia, to nie zakup z drugiej ręki, pośredniczyłam w zakupie a nie sprzedawałam Erin, lalkę zamówiłam prosto z IT, nawet nie rozpakowałam tylko zmieniłam naklejkę z adresem i posłałam dalej.

To dla mnie nauczka na przyszłość,nigdy więcej nie będę pośredniczyć w żadnych zakupach.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości