W Club 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Moja Positively Plaid Poppy Parker jest dużym zaskoczeniem. Pierwsze wrażenie WOW. Lalka jest niesamowicie piękna, ma dużo dodatków i poza butami oraz beretem nie mam się do czego przyczepić. Ogólnie jestem mega zadowolona.
A co takiego dzieje się z butami. Oba kozaki są pomazane klejem, beret zaś ma w środku wszytą tasiemkę usztywniającą. Niestety została ona zwyczajnie ucięta i ilekroć beret zakładam na głowę końcówka tasiemki zaczepia o włosy. Trzeba cierpliwości aby beret ułożył się na głowie tak jak trzeba. Ogólnie cały czas spada. Wcisnęłam go na maxa i póki co trzyma się :zly:
Poniżej zdjęcia niektórych akcesoriów lalki. Oczekując na swoją Poppy byłam bardzo ciekawa jak je uszyto, jakie zastosowano zapięcia itp. Może komuś pomogą w podjęciu decyzji o zakupie takiego zestawu lub całej lalki.
Obrazek2018-04-06_08-04-18 by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018-04-06_08-04-10 by Asiasta, on Flickr
specjalnie dla zdjęć w połwoe rozebrałam lalkę, żeby zdjąć spódnicę trzeba całkowicie rozpiąć pasek.
Obrazek2018-04-06_08-03-54 by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018-04-06_08-04-01 by Asiasta, on Flickr
Od dnia kiedy pojawiły się zdjęcia Poppy bylam ciekawa jak zapinane są buty lalki, teraz już wiem.
ObrazekBucik by Asiasta, on Flickr
ObrazekBucik by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018-04-06_08-03-39 by Asiasta, on Flickr
Lalka ma podwójne rajstopy, na górze kabaretki a pod spodem tiulowe.
ObrazekYyy by Asiasta, on Flickr
Nie podoba mi się tył jej rajstop.
Obrazek2018-04-06_08-02-55 by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018-04-06_08-03-32 by Asiasta, on Flickr torebka zamykana na magnesik :)
Obrazek2018-04-06_08-03-10 by Asiasta, on Flickr sweterek zapinany na zatrzaski a nie haczyki. :hyhy:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Czarnab1 »

jewelsnake pisze:Czarna,można złożyć reklamację, to duże ubytki. Zrób zdjęcia to je wyślę do działu reklamacji.

Dla wyjaśnienia, to nie zakup z drugiej ręki, pośredniczyłam w zakupie a nie sprzedawałam Erin, lalkę zamówiłam prosto z IT, nawet nie rozpakowałam tylko zmieniłam naklejkę z adresem i posłałam dalej.

To dla mnie nauczka na przyszłość,nigdy więcej nie będę pośredniczyć w żadnych zakupach.
Na forum IT czytałam, że nie tylko moja lalka ma ubytki, więc to problem na większą skalę. Nie bierz powyższych uwag do siebie. Rozpakowanie nic by tu nie dało, bo ja też od razu ich nie zauważyłam. ;) To ewidentnie wina IT, nie Twoja.
Jestem Ci goromnie wdzięczna za pośredniczenie w zakupie lalki. Jeśli chodzi o reklamację nie będę Ci robić problemu i sama napiszę. :]
Jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko. :*

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Carmazin »

Asiasta, ta Poppy jest przepiękna! Bardzo podoba mi się jej spojrzenie i kolczyki. Cały strój kojarzy mi się z jedną z lalek Sindy.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: niemiłamonika »

No to jest Poppy w której nic bym nie zmieniła. Poza ciałkiem może. Ale kolor włosów , uczesanie i makijaż jest dla mnie idealny.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Dziękuję. Bralam udzial w loterii bo mialam ja sprzedać. Nie podobala mi się na zdjęciach promo.
Zostawię jej to ubranko i fryzurę choć nie pasuje do moich lalek. Bardzo mi sie spodobała. Zanim do mnie przyszła bylam przekonana, że pójdzie dalej w świat.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Asiasta, gratuluję Poppy raz jeszcze, to rzeczywiście lalka pełna uroku i zgadzam się z Moniką, też nie zmieniłbym w niej nic z wyjątkiem ciałka ;) Jeżeli pojawi się w mojej kolekcji Poppy, to tylko na ciałku Nu.Face, jej własne nie podoba mi się wcale. Mnie dla odmiany kojarzy się z Blair Waldorf z plotkary - ta peleryna, ten beret :D

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Pink Flamingo pisze:Asiasta, gratuluję Poppy raz jeszcze, to rzeczywiście lalka pełna uroku i zgadzam się z Moniką, też nie zmieniłbym w niej nic z wyjątkiem ciałka ;) Jeżeli pojawi się w mojej kolekcji Poppy, to tylko na ciałku Nu.Face, jej własne nie podoba mi się wcale. Mnie dla odmiany kojarzy się z Blair Waldorf z plotkary - ta peleryna, ten beret :D
Mi również nie podobają się ciałka Poppy. Może któregoś dnia moje Poppy dostaną ładne ciałka :)

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Nie wygrałem pozwolenia na kupno Fetish Fatale Veronique :bezradny: Jestem rozczarowany, bo lalki jeszcze są pewnie nieporozsyłane a już zaczynają się pojawiać na eBay.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Chyba ta Veronique akurat była dostępna "od ręki" i trafiła do wylosowanych szczęśliwców od razu po opłaceniu, widziałem już kilka na flickrze.

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Pink Flamingo pisze:Chyba ta Veronique akurat była dostępna "od ręki" i trafiła do wylosowanych szczęśliwców od razu po opłaceniu, widziałem już kilka na flickrze.
Rozumiem. Mimo to szkoda, że niektórzy z tych co jej nie wylosowali docenili by ją, podczas gdy istnieją szczęśliwcy wygranej, którzy byli zainteresowani tylko jej późniejszą odsprzedażą.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Ba, jeszcze nawet nieźle na tym zarobią patrząc na ceny tej Vero na ebayu ;) Cóż, taki lajf, jak to mawiają, im lalka bardziej pożądana, a jej edycja bardziej limitowana, apetyty kolekcjonerów rosną.

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

No cóż. Obserwuję Ebay. Za bardzo mi się spodobała, żebym sobie ją odpuścił.

Awatar użytkownika
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56
Lokalizacja: Wiedeń, Austria
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Pink Flamingo pisze:Ba, jeszcze nawet nieźle na tym zarobią patrząc na ceny tej Vero na ebayu ;) Cóż, taki lajf, jak to mawiają, im lalka bardziej pożądana, a jej edycja bardziej limitowana, apetyty kolekcjonerów rosną.
Jednak sobie ją odpuściłem :D Znalazłem jedną za 240$ + 30$ przesyłka i tyle jeszcze byłbym skory zapłacić, ale ponieważ jestem nowy do kupowania drogich IT lalek poprzez Ebay to nie liczyłem się z wysokimi kosztami importu a to było kolejne 75$ :facepalm:

Za to czekam na piękną Eugenię Perrin-Frost :serducho:

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

rafau-der-schlimmste pisze:
Pink Flamingo pisze:Ba, jeszcze nawet nieźle na tym zarobią patrząc na ceny tej Vero na ebayu ;) Cóż, taki lajf, jak to mawiają, im lalka bardziej pożądana, a jej edycja bardziej limitowana, apetyty kolekcjonerów rosną.
Jednak sobie ją odpuściłem :D Znalazłem jedną za 240$ + 30$ przesyłka i tyle jeszcze byłbym skory zapłacić, ale ponieważ jestem nowy do kupowania drogich IT lalek poprzez Ebay to nie liczyłem się z wysokimi kosztami importu a to było kolejne 75$ :facepalm:

Za to czekam na piękną Eugenię Perrin-Frost :serducho:
Eugenia :serducho:
Gratki

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: W Club 2018

Post autor: Asiasta »

Mam pytanie w sprawie zwrotu do Integrity Toys kupionej lalki Cool Mint Misaki.
Kilka dni temu otrzymalam od IT email z informacją o możliwości zwrotu lalki jezeli nie pasuje mi to, że lalka jest spakowana niekompletna. A dokładnie lalki poszly do nabywców bez skarpetek. IT zwróci wszystkie koszty związane z transportem i zakupem lalek jezeli beda one odesłane w stanie nienaruszonym, fabrycznie zapakowane.
Moja lalka Misaki właśnie przechodzi kontrolę celną. Czy w zwiazku z tym IT zwróci mi kwotę jaką mogę zapłacić za cło?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość