Integrity Toys 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: jewelsnake »

Dasha śliczna, intrygująco wygląda również Jolie, ale żadna nie skusiła mnie do zakupu. Zresztą ta forma kupowania lalek zdecydowanie mi nie pasuje, nienawidzę tego pisania i czekania.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Widać, że IT mocno stawia na WClub, bo zdobycie lalek w edycjach limitowanych do 500 i 600 szt. bez 24h okienka wyprzedzenia graniczy z cudem ;) Ale niczemu się nie dziwię, Wclub to super sprawa, jeżeli ktoś ma określony profil kolekcji i wie, na co chce przeznaczać budżet, klub oferuje sporo korzyści.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: BarbieDream »

jewelsnake pisze:Dasha śliczna, intrygująco wygląda również Jolie, ale żadna nie skusiła mnie do zakupu. Zresztą ta forma kupowania lalek zdecydowanie mi nie pasuje, nienawidzę tego pisania i czekania.
A to jest inny typ kupowania? Myślałam, że skoro lalka jest u deleara można ją po prostu kupić (tzn zrobić przedpłatę i czekać na resztę). Nie wiedziałam, że trzeba do nich pisać... Ale w sumie tylko rok byłam w klubie i jak na razie nei żałuję, że w tym nie przystąpiłam.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1627
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Ja też się zdziwiłam, że można "zaklepać" lalki przed wystawieniem w sklepie. U większości dealerów lalki zostały wyprzedane przed wystawieniem ofert. Na stronie pojawiły się oferty ze statusem Sold Out.

Ile kolekcji w roku wydaje IT, w których członkowie W Club mogą kupić lalki bez wyścigu szczurów?

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Pink Flamingo »

BarbieDream pisze:A to jest inny typ kupowania?
Pewnie, że tak, stąd te klubowe korzyści i informacje o nowych kolekcjach z 24 h wyprzedzeniem :) Dostaje się numer lalki i jej pełną nazwę, na tej podstawie można zamówić lalkę, której nie ma jeszcze w oficjalnej sprzedaży na stronie. Wtedy czeka się na oficjalne potwierdzenie od dealera i fakturę za taki pre-order. Dlatego lalki u dealerów pojawiają się od razu ze statusem Sold out lub Sold out on pre-orders.
Czarnab1 pisze:Ile kolekcji w roku wydaje IT, w których członkowie W Club mogą kupić lalki bez wyścigu szczurów?
Wszystkie główne linie: Fashion Royalty, Nu.Face, Poppy Parker, East 59th, The Industry. Ale nie ma się co oszukiwać, wyścig nadal jest, klubowicze mają tylko fory na starcie ;) Delerzy mają swoich faworytów - chociażby kolekcjonerów, którzy z miejsca kupują cały wypust konkretnej linii i potem sami odsprzedają własnym sumptem - nie ma się co łudzić, ich zamówienia traktują priorytetowo ;)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1627
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

Pink Flamingo pisze:... Delerzy mają swoich faworytów - chociażby kolekcjonerów, którzy z miejsca kupują cały wypust konkretnej linii i potem sami odsprzedają własnym sumptem - nie ma się co łudzić, ich zamówienia traktują priorytetowo ;)

Tym mnie teraz zmartwiłeś, bo pomimo członkostwa mogę nie kupić żadnej lalki w tym roku poza upgrade doll. ;(

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1 pisze:Tym mnie teraz zmartwiłeś, bo pomimo członkostwa mogę nie kupić żadnej lalki w tym roku poza upgrade doll.
Spokojnie, myślę, że nie masz się czym martwić, ja w zeszłym roku skorzystałem z przywilejów klubowych i zamówiłem lalkę FR z "ogólnodostępnej" kolekcji, od dealera, bez żadnych problemów. Nie ukrywam, jeżeli po otrzymaniu mejla z Wclubu z premierą kolekcji, albo po ich webinarze, gdzie w prezentacji na youtube przedstawiają nową kolekcję jakieś lalki Ci się spodobają, polecam dość szybko pisać maila do wybranego dealera/-ów. Warto przejrzeć sobie wszystkich wcześniej, nawet zapytać o możliwości wysyłki, ja kupowałem kilka razy od dealerów ze Stanów i 2 razy od Eta dolls z Europy i chyba wolę europejskiego dealera, bo choć kurs euro wyższy od dolara, to przesyłka kurierska idzie szybciej, no i nie ma cła ani vatu w ramach UE więc w sumie koszty wychodzą porównywalne.
To 24h "okienko pierwszeństwa" to całkiem sporo czasu :) No i moim zdaniem ogromna zaleta klubu. Taki system zamawiania ma swoje wady i zalety, bez wątpienia, mnie też trochę irytuje, bo swoje lalkowe hobby traktuję jako relaks, ma przynosić mi przyjemność, a nie być źródłem frustracji, bo nie mogłem zamówić lalki, a żadna nie jest tyle warta, żeby rwać sobie włosy z głowy, bo nie udało się jej zdobyć w przedsprzedaży ;)
Poza tym, jest wiele lalkowych okazji tylko dla klubowiczów więc z pewnością będziesz miała możliwość zakupu więcej niż tylko 1 lalki ;)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

Ja sie cieszę z wylosowanej Poppy.
Mam nadzieję, że się nie zawiode gdy ja zobacze na żywo.

rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Wziąłem udział w losowaniu. Fetish Fatale Véronique Perrin spodobała mi się bardzo. Może mnie wylosują. Ciekawy jestem kiedy zaczną rozsyłać emaile. Wiem, że już wcześniej można na forum sprawdzić, ale z jakiś powodów nie mogę się do tej pory tam zalogować. Kupiłem też upgrade Eugenię. Jak na razie to członkostwo podoba mi się bardzo :happy:

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

rafau-der-schlimmste pisze:Wziąłem udział w losowaniu. Fetish Fatale Véronique Perrin spodobała mi się bardzo. Może mnie wylosują. Ciekawy jestem kiedy zaczną rozsyłać emaile. Wiem, że już wcześniej można na forum sprawdzić, ale z jakiś powodów nie mogę się do tej pory tam zalogować. Kupiłem też upgrade Eugenię. Jak na razie to członkostwo podoba mi się bardzo :happy:
Zapisy do loterii na Fetish Fatale Véronique Perrin trwają do 5 kwietnia, email z potwierdzeniem ewentualnej wygranej przyjdzie po tym terminie. Dzień przed końcem loterii dostaniesz jeszcze jeden email przypominającym o zbliżającym się terminie zapisów. Wiadomość ta wysyłana jest automatycznie do wszystkich członków klubu bez względu na to czy już bierzesz udział w loterii czy nie.

A w sprawie niedziałających loginów napisz może do supportu. W jednej z pierwszych wiadomości email było napisane, żeby kontaktować się w sprawie problemów z logowaniem.

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: b.b.pl »

Dasha jest najlepsza :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Do Veronique też serce trochę mi zabiło. Może dostanę szansę kupna w loterii. :bezradny:
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr


Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: b.b.pl »

Asiasta mnie do kupna tej pięknej Poppy nie wylosowali pewnie przez to że chciałem też Elyse. :face:
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

Ponoć dużo nowych członków klubu wylosowali. Być może chcieli tym zachęcić nowych klubowiczy do pozostania z klubie w przyszłym roku.

rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Asiasta pisze:A w sprawie niedziałających loginów napisz może do supportu. W jednej z pierwszych wiadomości email było napisane, żeby kontaktować się w sprawie problemów z logowaniem.
Dziękuję.

Udało mi się już zalogować. Niemniej jednak od dwóch dni mam brak upoważnień do wprowadzania jakichkolwiek zmian czy do przeglądania forum.

Długo czekałaś na przyznanie uprawnień?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość