Steffi Love od simby

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Czarnab1 »

świstak-7 gratuluję pięknych steffek. Sa cudowne. :slinka:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Stary_Zgred »

Wpadła do mnie rudowłosa Stefka. Śmieszna dziewuszka. Nie za bardzo kojarzę w której serii były rudasy i czy w ogóle wcześniej rudą Stefkę widziałam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: lwica »

Prześliczne dziewczę o delikatnej urodzie. :serducho: Gratuluję tak zacnego nabytku. :klaszcze:

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Wydaje mi sie zgredku, że to lalka z koncówki lat 90
Zabawne jest to, że lalki te w latach 90 były wszędzie a dzis egzemlarze w pudełkach to prawdziwe RARE w kolekcjonerskim świecie, jeszcze trochę i te lalki będa naprawde ciekawostka i cennym nabytkiem ;) ostatnio byłem na targu staroci i na próżno szukać tam starej stefci królują tylko nowe modele ;(

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Asiasta »

Piekna rudziutka. Ale wy mnie kusicie tymi Stefkami. Mam ochotę na taka tylko boje się, że gdy kupie jedna beda następne...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Stary_Zgred »

Asiasta pisze:Ale wy mnie kusicie tymi Stefkami. Mam ochotę na taka tylko boje się, że gdy kupie jedna beda następne...
Bo one mileńkie,szczególnie te, które nie są blondynkami. Z tegoż powodu jadą do mnie następne :)

https://i.ebayimg.com/images/g/oqkAAOSw ... -l1600.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 94-23-7244
link do niemieckiej strony coś jak olx mega dużo starych lalek steffi love :D :]

Tensi
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Tensi »

:lapka: Cześć! Jestem nowiutka, bo konto założyłam przed minutą. Jestem wielką fanką Steffi i parę dni temu postanowiłam rozpocząć moją małą Steffi-kolekcję.
Czy są jeszcze obecni fani Steffi na forum? Z tego co zdążyłam zauważyć, to nie ma ich zbyt wielu :D

Może przedstawię po krótce jak wygląda sytuacja z moimi Stefciami. W dzieciństwie miałam 7 Steffi i tylko 3 potrafię zidentyfikować... Są to:

Czarnoskóra Steffi Top Model:
https://www.picuki.com/media/1785864960996595875

Magic Fairy w różowej sukience:
https://pl.pinterest.com/pin/617345061394098323/

i Steffi Magic Bird:
https://www.google.pl/search?q=steffi+l ... 0xywVLbjvM

Pozostałe 4 to dla mnie wciąż zagadka i pewnie będę w niedalekiej przyszłości prosić Was o pomoc przy identyfikacji <3. Niestety, wszystkie moje Stefki są w fatalnym stanie, ponieważ bawiłam się nimi LATAMI :D. Brakuje im dosłownie wszystkiego... Dlatego jak tylko wrócę do Polski, biorę się za ich wielką metamorfozę.

Tak więc, moja kolekcja, to póki co 7 zdechłych Stefek plus jedna nowa w drodze! A jest nią Magic Fairy, dokładnie ta sama, którą miałam w dziecinstwie! To właśnie ona zainspirowała mnie do rozpoczęcia kolekcjonowania. Już nie mogę się doczekać kiedy Wam ją pokażę :serducho:

Planuję też niedługo założyć lalkowego bloga. Od kilku dni podziwiam Wasze i strasznie mi się ten pomysł spodobał!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Soihime »

Czekamy na bloga w takim razie ;)

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Kamelia »

Witaj. :) Fajnie, że zaglądnęłaś na forum. Czekam na bloga. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Czarnab1 »

W dzieciństwie miałam tylko jedną Steffi Love "St. Motitz", której niestety nie zachowałam. Dzięki siostrze mam ten model w kolekcji.
Po reroocie, stylizacji włosów i domalowaniu wyblakłych części makijażu, wygląda jak nówka sztuka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Miranda »

Ładna, a i sweterek uroczy. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Czarnab1 »

Miranda pisze:
06 lip 2020, 22:21
Ładna, a i sweterek uroczy. :)
Dziękuję. Z tej serii każda Steffi miała wełniane ubranko. 😍.

ObrazekSteffi Love box - I have already posted that, this is better picture ! by Brani Mladenov, on Flickr

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Obrazek

Moja najukochansza dowiedziałem sie ze posiadala zestaw malowideł- ale nazwy nie znam a internet milczy

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Riv »

No, wreszcie przynajmniej Kevina trochę zaktualizowali! :D
Obrazek
(źródło: Instagram Papusile.mele)
Nadal nie mój typ, ale hej, przynajmniej są 2 kolory włosów – to i tak znacznie lepiej, niż u samej Steffi...
W sumie szkoda mi tej marki. Mam nadal swoją pierwszą Steffi, co prawda jej włosy to koszmar, ale poza tym trzyma się nieźle – w dzieciństwie, ze względu na artykulację w ramionach i łokciach, była dla mnie szczytem marzeń i czymś lepszym od Barbie. Ale teraz... czasem pojawiają się fajne kreacje czy akcesoria, ale wszystkie te blondyny wyglądają kropka w kropkę tak samo, a jedyna różnorodność to nienaturalne kolory włosów u lalek-syrenek. Nie wiem, jak ślepym trzeba być na rynkowe trendy i potrzeby konsumentów, żeby to nadal co roku przyklepywać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość