Mold Superstar

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Stary_Zgred »

Coś wątek zacichł ... No to go nakarmię, a jakże :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Kamelia »

O żesz ja Cię, jakie cudo! Te oczęta! :slinka:

I strój super. :)

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Arima »

Prześliczna! :serducho:
Te oczka, loczki i czepek!
Naprawdę wyjątkowa.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Pink Flamingo »

gredzie, cudeńko, jak taka uroczo kiczowata rokokowa figurynka pastereczki, rewelacja, nie kojarzyłem tej lalki, któż to? :) :serducho:

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: lwica »

Prześliczna,cudowna pastereczka. :zakochany: Zgredko gratuluję Ci posiadania tak niesamowitej Barbie. :brawo:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Czarnab1 »

wrzucam zdjęcia moich po odświeżeniu. Muszę im zwolnić dużo miejsca w witrynie przez te suknie xD

Barbie Dance Magic (1989)
ObrazekBarbie Dance Magic (1989) by Czarnab1, on Flickr

Barbie Radiant in Red (1992) Special Edition
ObrazekBarbie Radiant in Red (1992) Special Edition by Czarnab1, on Flickr

-- 27 cze 2018, o 12:37 --

Dodaję jeszcze zdjęcie wymęczonej SuperStar Barbie z 1988 roku. Według mnie najładniejszy mold Superstar :serducho:
ObrazekSuperStar Barbie (1988) by Czarnab1, on Flickr

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Arima »

Czarna, piękne są te superstarki! I gwiazdki w oczach są urocze. Ja też mam ogromny sentyment do tego moldu. Poluję na Christie. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Czarnab1 »

Mold Superstar jest moim ulubionym, ale nie wszystkie lalki mają ładnie wykonany makijaż, jak powyższa Barbie Dance Magic (1989). Oczy wyglądają jak naklejone.
Wolę gdy cień do powiek jest subtelniejszy i delikatnie ryzmywa się na powiece a nie odcina. Przez ręce przewinęło mi się kilka identycznych modeli lalek z różnych fabryk. Jedna ładnie nałożyła farbę, inna spartaczyła buźkę. :|
To co mnie najbardziej wkurza to to, że te brzydsze są zazwyczaj w lepszym stanie wtedy ciężko wybrać, którą sobie zostawić. ;(

Przykład na moich Peaches 'n Cream Barbie. Po lewej ma ładny makijaż (z Filipin) po prawej już mniej subtelny (z Tajwanu) i ta własnie ma przepiękne, gęste włosy i loki. Dlaczego właśnie ona?!?!?!? ;(

ObrazekBarbie Peaches 'n Cream (1984) by Czarnab1, on Flickr

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: reiha »

wyskub jakaś nielubianą i wszyj te włosy na wcisk i klej (żeby nie stracić długości) tej ładniejszej :D

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Czarnab1 »

reiha pisze:wyskub jakaś nielubianą i wszyj te włosy na wcisk i klej (żeby nie stracić długości) tej ładniejszej :D
Hahaha
Tej ładniejszej nic brakuje. Kiedy zobaczyłam tę drugą zapragnęłam tylko jej bujnych loków.

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: arigato78 »

Czarnab1: Przepiękny ten Twój rudzielec (Barbie Radiant in Red (1992) Special Edition) !!!

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Czarnab1 »

arigato78 dziękuję. Ta piękność wyróżnia się na tle pozostałych lalek, blondynek. Zza szybki widać teraz tylko ją :zakochany:

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: arigato78 »

Czarnab1: ależ proszę. Nie dziwię się. Niestandardowe SS są mega urocze. A do zielonookich rudzielców mam szczególną słabość :-)

Czy ktoś z Was posiada wiedzę które wydanie Barbie MtM jest najbliższe kolorystycznie większości wypustów Superstarek? Póki co Steffi Love od Simby była najbardziej zbliżona (i ruchoma Steffi nie kosztuje tak wiele), ale ta zabawa z "opalaniem" kulki na końcu szyi (aby głowa weszła i wyglądała naturalnie) i brak kompatybilności Stefkowych kopyt z obuwiem Mattel'a zniechęca na dłuższą metę... Macie jakieś przemyślenia, typy? Szukałem w necie tego typu info, ale nic nie znalazłem :-( Na Pintereście pojawiają się takie hybrydy SS+MtM, ale zdjęcia są słabej jakości i brak opisów jakie konkretnie ciałko zostało użyte...
Mamy SS bladziochy - jak np. ruda panna Czarnejb1. Mamy standardowe brzoskwiniowo-pomarańczowe SS (większość wypustów). Mamy te wszystkie plażowe (ciemniejsze aka "skwareczki") i np. "podrabiane" mulatki, AA, itp.
Ciekawe też jakie MtM (aktualne) pasuje do bladolicych SS...
Pytam, bo mam kilka główek (tych typowych, które czekają na reroot i osadzenie na ciałku MtM lub prostym Fashionistas)...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Aarjelin »

arigato78, tutaj znalazłam zdjęcie hybrydy "Camp Barbie 1993" z MTM Skateboarder ^^ ObrazekCamp Barbie by WhatIfChris, on Flickr

(gdybyś zdecydował się na kupno MTM Skateboarder, to dla ułatwienia dodam, że ma ona ten sam skinton co MTM Orange Top i czarnowłosa Piłkarka AA :) więc po prostu zapoluj na tą która będzie najtańsza ;) (na moje oko Piłkarka ;3 ) ObrazekMtM_Karnacje by Aarjelin, on Flickr

A tu mamy kolejną SS tym razem na MTM Pink Top (2015 pierwsze wydanie)
ObrazekHoliday Swag by WhatIfChris, on Flickr

I jeszcze Midge chyba też na MTM Pink Top :mysli:
ObrazekAll of that furniture and she is sitting on the floor by WhatIfChris, on Flickr

Można też taniej poszukać odpowiedniego odcienia wśród starszych, ruchomych Fashionistas (na OLX używane da się za bezcen kupić ^^ ) ObrazekI'm an Albatraoz by WhatIfChris, on Flickr ObrazekAlmost done! by WhatIfChris, on Flickr ObrazekMy Barbie Pink & Pretty with outfit American Airlines and Fashionista Body :) by la.yenicienta, on Flickr Pink&Pretty 1981
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Lalkomanka
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2019, 09:47
Kontakt:

Re: Mold Superstar

Post autor: Lalkomanka »

Też kocham Barbie z lat 1976-1986 i takie cieszą oko w mojej kolekcjonerskiej witrynie:)
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości