Jakie włosy?

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Aarjelin »

kogo nim nie obdarujesz to będzie krasno :serducho: , mnie takie odcienie to do wszystkiego pasują :D ale jeśli chodzi o Frankie to może się dodatkowo ładnie zgrać z tonem jej karnacji :mysli: przystaw do panny, poprzymieżaj :3
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: reiha »

akurat przy zestawie lalek wpadła mi niechciana Frankie, w sam raz na eksperymenty. Właśnie spędziłam dwie godziny tnąc szary blond (supełki nie rozwiązują się, kolejny plus, tym razem włosy łatwiej się rozprostowały prostownicą). Ostatnio przy czerwonej farba ze skalpu ciapała się przy wszywaniu dookoła głowy, więc tym razem zacznę od obwódki, a dopiero później ją pomaluję i wszyję resztę włosów. Poza tym zauważyłam, że mniej włosów traci się jeśli najpierw się je rozczesze, a później podzieli :P Niby głupota a jednak...
Jeszcze jeden plus tych włosów - suche końcówki nie sięgają zbyt wysoko <3

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Kamelia »

Wyszło pięknie! Na zdjęciu wyglądają po prostu idealnie.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: reiha »

Pentesilea , dziękuję :serducho: :serducho: Miałam odpisać wcześniej, planowałam że od razu wrzucę zdjęcie Bloodgood w blondzie, ale poprzedni tydzień nie dość, że wlekł się niemiłosiernie, to jeszcze był bardzo nieproduktywny. Poza tym, czy mi się wydaje, czy jutro znowu jest poniedziałek? :| Nie jestem gotowa na nowy tydzień.

ObrazekUntitled by reiha., on Flickr

Próbowałam zalać ją od środka vikolem, żeby kucyk nie powyrywał supełków, ale nie wiem czy to coś dało. Na dodatek jestem zbyt niecierpliwa żeby czekać na wyschnięcie kleju :/
Czerwona lalka ma błyszczący makijaż, a ta matowy. Albo wariant, albo bardziej wybawiona :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Balbinka »

Świetnie wygląda w tym kolorze :serducho:
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Aarjelin »

ano, też mi się taka jej wersja podoba :serducho: wygląda trochę jak taka ostra, lekko vampowa modelka mody ekskluzywnej, co to serca wzrokiem mrozi ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Kamelia »

Reiha - panna wyszła rewelacyjnie!

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: Czarnab1 »

Reiha, bardzo ładny kolor dobrałaś. Lalka wygląda poważnie i seksownie. :serducho:


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Jakie włosy?

Post autor: reiha »

:serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

jak na nią patrzę zastanawiam się, czy potrzebuję jeszcze więcej lalek XD Kiedykolwiek.
Dzięki :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość