Moja pierwsza Tonnerka.

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Długo już ją mam, ale dopiero teraz się z tym ujawniam :) Zapraszam na mojego bloga, przedstawiam tam moją Sydney:

http://dollsecondhand.wordpress.com/201 ... ka-sydney/

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Manhamana »

Gratulacje! Śliczna i ubranko wyszło Ci znakomicie!
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Manhamana pisze:Gratulacje! Śliczna i ubranko wyszło Ci znakomicie!
Dzięki, Madziu! Na tonnerki szyje się 100 razy lepiej niż na Baśki, ale i też ciut dłużej :)

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: miumiu »

A to moja pierwsza Tonnerka,
http://voltaforelizabeth.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Only NM »

Ludziska, ile razy mam powtarzać żeby się w galerii tymi cudeńkami chwalić!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

W dniu dzisiejszym kupilam pierwszą Tonnerke Jane z 2003 roku w żółtym stroju kapielowym. Lalka nigdy nie była wyjmowana i ma wszystkie akcesoria. Jest w bardzo dobrym stanie. Za ile moglabym ja sprzedać?

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

Mam pytanie do posiadaczy lalek Tonner. Czy 16 calowe tonnerki maja rozne rozmiary stóp?
Kupilam stroj dla tonnerki, ktora przyjdzie do mnie w krótce i porównując buty z tego kompletu z butami dla lalek 16 calowych od IT, tonnerkowe wydają sie byc olbrzymie.
Obrazek
Rajstopy zas sa za krotkie dla lalek od IT. Sukienka pasuje jak ulał.
Obrazek
Cały stroj jest z takiej lalki.
Obrazek
Czy będzie on pasował na moja nową rudowlosą piękność? Buty w razie czego będzie miała swoje bo akurat ma biale wiec do kiecki beda pasowały.
Obrazek
Czy obie tonnerki maja zbliżone wielkością ciala?

-- 28 cze 2018, o 14:05 --

Przepraszam za banalne pytania ale na tonnerkach sie nie znam i to będzie moja pierwsza lalka.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Kamelia »

Tutaj jest świetne porównanie lalek od Tonnera:
http://www.brodjam.com/doll-body-sizes.html

Stopy mają różne. Ta w sukni w paski ma Chick body, a Twoja to chyba Tyler. I obawiam się, że buty chyba nie będą pasować, bo tak z tego co zaobserwowałam na eBayu buty opisują jako pasujące albo na Tyler, albo na Chick i Antoinette. Sama mam niestety tylko lalkę na ciałku Tyler, więc nie mam pewności.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

Pentesilea pisze:Tutaj jest świetne porównanie lalek od Tonnera:
http://www.brodjam.com/doll-body-sizes.html

Stopy mają różne. Ta w sukni w paski ma Chick body, a Twoja to chyba Tyler. I obawiam się, że buty chyba nie będą pasować, bo tak z tego co zaobserwowałam na eBayu buty opisują jako pasujące albo na Tyler, albo na Chick i Antoinette. Sama mam niestety tylko lalkę na ciałku Tyler, więc nie mam pewności.
Dziekuję za pomoc. Na szczescie rudaska ma swoje buty. Srebrne sprzedam.
Najważniejsze, ze sukienka bedzie pasować. Skoro pasuje na Poppy i Fr 16 calowe to i Tonnerka w nia wejdzie.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: barbusia77 »

Asiasta zalezy jaką tonnerkę chcesz ubrac w tą sukienkę? Poppy jest bardzo szczupła w porównaniu do tonnerek :rolleyes: Na Atośkę wejdzie bo one są płaskie ale Tylerka moze się w biuście nie dopiąć ;)
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:Asiasta zalezy jaką tonnerkę chcesz ubrac w tą sukienkę? Poppy jest bardzo szczupła w porównaniu do tonnerek :rolleyes: Na Atośkę wejdzie bo one są płaskie ale Tylerka moze się w biuście nie dopiąć ;)
Chce ubrać rudowlosa tonnerke ze zdjecia powyzej w sukienke biało-czarną, również przedstawioną powyżej. Fr 16 w nia weszla jest szersza od 16 calowej Poppy Parker.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: BarbieDream »

Porównując właścicielkę sukienki w paski i FR16/ITBE - ciuszkami spokojnie mogą się wymieniać. Butami niestety już nie. Kupują buty Tonnerkom zawsze w aukcji trzeba zwracać uwagę na jaki typ ciała jest dane obuwie.
Jeśli chcesz ubrać rudą w kiecke w paski - sądzę, że się zmieści, ciałko antoskowe ma bardziej płaski biust, ale klatka piersiowa jest chyba nieco szersza. Wiec większy biust, ale węższa klatka tą różnicę powinny wyrównać :) wydaje mi się, że jedynie w talii i biodrach może być luźniejsza

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

Dziękuję za pomoc. Sukienka mi sie podoba więc ciesze się z jej zakupu, kolczyki też są ładne. Jeżeli rajstopy nie będą pasowaly sprzedam je z butami.
Raczej nie planuję zakupu kolejnych Tonnerek. Tę licytowalam i liczylam na to, że nie wygram aukcji bo obawiałam się, że będzie droższa niż jestem w stanie zaoferować. A tu taka niespodzianka. No cena wylicytowana to niecałe 150 zł za Tonnerke, lalka nowa i nigdy nie wyjmowana z pudelka ze wszystkimi akcesoriami. Z kosztami wysylki wyszlo jakies 240 zł. Z tego co widziałam na ebay to te lalki chodziły za 390-410 zł +kw.
Na pewno lalce dokleję delikatne rzęsy zeby wyglądała jak lalki od IT. Jeszcze nie wiem jak to zrobię ale poszukam filmiki na youtube.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Asiasta »

Nowa lalka Jane w oryginalnym stroju i dobranej przeze mnie kreacji.
ObrazekCudowna :) by Asiasta, on Flickr
ObrazekJane w nowym wydaniu by Asiasta, on Flickr
Obrazek2018-07-12_07-42-01 by Asiasta, on Flickr
W porównaniu do lalki od IT Jane wydaje się być bardzo naturalna.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Moja pierwsza Tonnerka.

Post autor: Aarjelin »

Cieszę się, że sukienka pasuje, wygląda w niej pięknie ^^ A sama lalka również pełna uroku :3 lalkowych rudzielców nigdy nie jest za dużo! :D
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości