Integrity Toys 2018

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Czarnab1 »

jewelsnake gratulacje
Kolekcja FR pozamiatała wszystkie. Z NU.FACE podoba mi się jeszcze ta blondynka w bojówkach - Violaine :serducho:

Chciałam tę blondzię, ale jej nie kupię, ponieważ kupiłam inną lalkę. Poślinię się do Twoich zdjęć ;)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

Lukas wymiata "magic Mike" Już miałam pomysł na niego ale spóźniłam się z zakupem. Ostatecznie kupilam lalki ze zdjec ponizej. Mam dwie murzynki, jedną przerobie. Zrobię jej reroot i arfo. Chyba, że z jej włosów uda się coś fajnego zrobić , a usta przemaluję na bordowy kolor. Srebrne cienie przyciemnilabym aby lalka wygladala bardziej naturalnie.
Obrazek
Obrazek

-- 28 sie 2018, o 05:59 --

Bellamy ma piekne ciuszki tez miałam na niego ochotę :)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Dorii.86 »

Ja też kupiłam Violaine :serducho: no i udało mi się dopaść Ishe, choć przez chwilę była wyprzedana :D Marzenien była Natalia, wyprzedana wszędzie... Może uda się na Ebayu upolować, albo i nie , pewnie kosmiczne ceny będą :facepalm:

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: jewelsnake »

Lukas wyprzedał się u wszystkich dealerów jeszcze w przedsprzedaży, tylko 3 sklepy miały go dostępnego w poniedziałek, ale w żadnym nie siedział dłużej niż minuta, może dwie. To cud, że udało mi się go kupić! Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Bellamy ma genialne ciuchy, szczególnie podoba mi się jego skinheadowy zestaw podwiniętych jeansów i glanów z białymi sznurówkami zasznurowanymi w drabinkę! Od razu przypominają się młode lata, gdy takich panów moi znajomi - punki unikali jak ognia, da czasami policja musiała ich odwozić, bo skinheadzi szturmowali drzwi od klubu w którym był koncert! Nigdy nie sądziłam, że będzie mi tego brakować :D Jeansy i buty Bellamego trafią do mojegi własnego ooak homme - hardcorowca o skinheadowych poglądach.

Annik jest śliczna, cały czas mnie kusi aby kupić ją na Tamilkę.

Dokupiłam jeszcze Agnes, strasznie podobają mi się jej oczy!

-- 28 sie 2018, o 17:05 --

Lukas wyprzedał się u wszystkich dealerów jeszcze w przedsprzedaży, tylko 3 sklepy miały go dostępnego w poniedziałek, ale w żadnym nie siedział dłużej niż minuta, może dwie. To cud, że udało mi się go kupić! Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Bellamy ma genialne ciuchy, szczególnie podoba mi się jego skinheadowy zestaw podwiniętych jeansów i glanów z białymi sznurówkami zasznurowanymi w drabinkę! Od razu przypominają się młode lata, gdy takich panów moi znajomi - punki unikali jak ognia, da czasami policja musiała ich odwozić, bo skinheadzi szturmowali drzwi od klubu w którym był koncert! Nigdy nie sądziłam, że będzie mi tego brakować :D Jeansy i buty Bellamego trafią do mojegi własnego ooak homme - hardcorowca o skinheadowych poglądach.

Annik jest śliczna, cały czas mnie kusi aby kupić ją na Tamilkę.

Dokupiłam jeszcze Agnes, strasznie podobają mi się jej oczy!
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers




niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: niemiłamonika »

Asiasta , no Rayna opatulona w tym futrze-czad. Klimatycznie i sexi.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2018

Post autor: Asiasta »

niemiłamonika pisze:Asiasta , no Rayna opatulona w tym futrze-czad. Klimatycznie i sexi.
:serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

Rayna polubiła błękitne botki, które zostały mi po sprzedanej Ignite. Agnes zaś przywłaszczyła sobie czerwoną sukienkę Ignite :D


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości