Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: sandrinka »

JoannaS, moi raczej się nie przyzwyczają :(
Jakie mi się podobają? Artykułowane. Monster High, Ever After High, artykułowane barbie... Kiedyś wzdychałam do tego pana,niestety jest poza moim zasięgiem :|
Ostatnio choruję na Barbie MtM - blondynkę, bo wizualnie takie klasyczne blondynki z niebieskimi oczami mi się podobają. Lubię też mroczniejsze klimaty i marzy mi się taka mroczna, gotycka Basia i możliwe, że jeśli będę mieć ich więcej to jedną przerobię. Mojej upatrzonej, w lokalnym sklepie niestety nie ma (jest tylko murzynka i ruda na ciałku curvy), ale za jakieś dwa tygodnie będę w Rzeszowie, wiec zajrzę do jakiego smyka, może się trafi. Szczerze mówiąc już się doczekać nie mogę. Gorzej jak mi wypadnie z torby w najmniej odpowiednim momencie :rotfl:

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Chupacabra »

Jak będziesz gdzieś na mieście to najwyżej ktoś pomyśli, że szukasz lalki na święta dla jakiegoś dziecka. :D Wyobrażam sobie jak może być w mniejszych miejscowościach. Ale mi już dawno przeszło wstydzenie się chodzenia do zabawek albo oglądania lalek na środku centrum handlowego na ławce. Mało prawdopodobne, że ktoś pomyśli, że to dla mnie raczej dla młodszej siostry/córki/siostrzenicy/kogokolwiek. Jak ma się z tyłu głowy cały czas zapalone, że to dość egzotyczne hobby i dorośli kupują zabawki normalnie, tylko nie dla siebie to ten wstyd gdzieś znika. :D Z bliskimi trzymam kciuki żeby się przyzwyczaili jednak wszyscy w końcu, ale obcymi nie ma się co przejmować. Wszyscy będziemy dzięki temu zdrowsi.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: sandrinka »

O tak, sezon na prezenty świąteczne i mikołajkowe to moje zbawienie. Mam nawet przygotowaną historyjkę gdyby ktoś zaczął drążyć i kazał się tłumaczyć (młodo wyglądam i niektórym się przez to wydaje, że mogą) :rotfl:

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Kamelia »

W Rzeszowie mówisz? :) Daj znać, może uda się gdzieś na kawę umówić. :)

I polecam podjechać do Millenium, do Toys'r'us - tam ceny są nieco bardziej przyzwoite. I TKMaxx też jest. A i kawiarenek sporo w tej Galerii. :)

I naprawdę nie przejmuj się aż tak bardzo. Łażę po sklepach i oglądam lalki i do tej pory nie zdarzyło się, aby ktokolwiek zwrócił na to uwagę. Raz, gdy szukałam jednej Barbiowatej, to wystawiłam na podłogę połowę Fashionistek w hipermarkecie, bo były tak ciasno zapakowane na półce, że nie było jak przejrzeć co siedzi w pudełku. Oczywiście grzecznie za sobą wszystko posprzątałam. I nikt, absolutnie nikt (nawet obsługa) się tym nie zainteresował. xD xD xD

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Soihime »

Ja nawet dziś byłam w kilku zabawkowych i markecie i kompletnie nikogo nie zainteresował fakt, że baba koło 30tki ogląda lalki... Sądzę, że przejmujesz się na wyrost. :) Ha, nawet zdjęcia robiłam koło marketu moim lalkom w koło mnóstwo ludzi a i tak nikt nic. Także wrzuć na luz. :)

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Chupacabra »

Ja tam regularnie patrzę sobie co na półkach stoi czy w jakiś auchanach czy w smyku i nikt na mnie nie spojrzy. :D Najwyżej jakieś dziecko które te ogląda lalki.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Arima »

sandrinka pisze:JoannaS, moi raczej się nie przyzwyczają :(
Kiedyś wzdychałam do tego pana,niestety jest poza moim zasięgiem :|
O, toż to mój Akira! :D Uwielbiam ten sculpt. Szkoda, że go już przestali produkować.

Ja tam wchodzę normalnie do sklepu i oglądam lalki, kupuję czasem ubranka i nie mam żadnych oporów.
Akira ze mną bywał w miejscach publicznych (a to przecież duży chłop, 70 cm) i nigdy nikt nie powiedział złego słowa, a na to że się patrzą nie zwracam uwagi.
Kiedyś nawet dwie panie podeszły, zagadały bo ich zaciekawił, ale bardzo miłe były, Akira im się spodobał. :)

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Kamelia »

Do mnie ostatnio panie na Wawelu zagadały. ;)

I jak na razie przyłapałam dwie osoby, które robiły mi zdjęcie jak ja robiłam sesję lalkom. xD Ale jak im pomachałam, to uciekali. xD

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Karo »

Ciekawe po co im to było i co by zrobili później z takimi zdjęciami. Jakbym ja kogoś "przyłapała" to pewnie bym zagadała. Fajnie by było poznać osoby, które też interesują się lalkami. :party: :szampan:

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: sandrinka »

Soihime pisze:Także wrzuć na luz. :)
Jak kupię parę lalek to pewnie wrzucę :D

Pentesilea, do Millennium mi akurat nie po drodze, bo mało czasu będę mieć, choć jak w smyku nie znajdę to kto wie czy się nie zapuszczę gdzieś dalej... A że w TK Maxx można kupić lalki to nawet nie wiedziałam :rotfl:

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Kamelia »

Karo pisze:Ciekawe po co im to było i co by zrobili później z takimi zdjęciami. Jakbym ja kogoś "przyłapała" to pewnie bym zagadała. Fajnie by było poznać osoby, które też interesują się lalkami. :party: :szampan:
Nie mam pojęcia
sandrinka pisze:Pentesilea, do Millennium mi akurat nie po drodze, bo mało czasu będę mieć, choć jak w smyku nie znajdę to kto wie czy się nie zapuszczę gdzieś dalej... A że w TK Maxx można kupić lalki to nawet nie wiedziałam :rotfl:
. xD

Haha, no to zobaczymy. :) Jakby co - daj znać. :)

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: sandrinka »

Pentesilea , u mnie to nigdy nic nie wiadomo. Niby wzięłam sobie wolne w pracy na ten dzień, ale kto wie czy i tak mnie nie ściągną. Parę razy już tak było, ale może w tym miesiącu się uda.
Już sobie sprawdzam gdzie powinnam się przejść, choć coś czuję, że się skończy na galerii Rzeszów (oby smyk miał wszystko z tego co chcę kupić). Ogólnie to tak się doczekać nie mogę, że mi się lalki po nocach śnią :hyhy:


Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: sandrinka »

Dziękuję :D
Przydało się i to bardzo. W pierwszym smyku trafiłam na swoją upatrzoną MtM z oczami i ustami na właściwym miejscu ^^
Szczerze mówiąc, gdyby w tym smyku jej nie było, to znowu bym wróciła bez lalki :rotfl:

Neema.
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Neema. »

Dzień dobry wieczór! Jestem Neema, w lalkach zakochałam się w 2013 roku, najbardziej lubię Pullip i BJD. Miałam ostatnio mały zastój w lalkowaniu, a teraz nie mogę znaleźć aktywnych blogów lalkowych, więc dołączyłam tutaj. Jeszcze nie całkiem ogarniam to forum, ale mam nadzieję że będzie tu miło i zostanę na dłużej ^^

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości