MtM

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Karo »

Soihime pisze:Widzieliście na instagramie tego Kena MTM? Wiecie czy będzie to dostępne w Europie?
Jest na allegro za 280, ale pewnie nie od ręki tylko żeby go sprowadzić.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Soihime »

Dzięki wielkie! Chyba jednak poczekam na playline wersję, bo szkoda mi dać tyle pieniędzy na ciałko do przeszczepu. :/

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: KiciaKocia »

Zdjęcie grupowe, bo mi od ostatniej fotki trochę tego towarzystwa przybyło. Wszystkie moje lalki na ciałku Made to Move, nie wliczając disneyowych hybryd:
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

Omg, masz tancerkę :serducho:
Niedawno oglądałam ją na allegro jako potencjalną "koleżankę" dla blondi i się zastanawiałam na jakim ona jest ciałku? Bo jakaś taka masywna mi się wydawała jak na lalkę ze standardowym ciałkiem. Choć może to tylko kwestia zdjęć od sprzedawcy, bo u ciebie już normalnie wygląda :D

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: KiciaKocia »

Tancerka jest na grubym ciałku.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

Czyli jednak dobrze widziałam :(

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: Karo »

Zawsze możesz ją przesadzić na szczuplejsze.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: KiciaKocia »

To by było raz, że trudne, bo ona ma mocno pomarańczowy odcień skóry a dwa, niecelowe, bo przesadzamy już artykułowaną lalkę na inne ciałko - drogo i niepraktycznie.
Ja to bym dała jej szansę, bo grube ciałko jest całkiem spoko i ma dużo ładniejsze dłonie niż zwykle MtM.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: MtM

Post autor: sandrinka »

Może kiedyś dam. Ale na początek chcę mieć dwie lalki na tym samym typie ciała, że by na potrzeby zdjęć móc im podmieniać stroje i buty. A z tego co mi wiadomo te od standardowych lalek nie pasują na ciałka typu curvy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości