Rainbow High

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Czy waszym RH też gubią włosy przy czesaniu? Przygarnęłam w końcu Violet Willow i rzuciło mi się w oczy, że gubi włosy oraz łatwo jej wyrwać włos z głowy. To u nich normalne?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Moje nic nie gubią a mam 4 różne.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: sandrinka »

Czyli pewnie trafiła mi się taka, której fabryka dała za mało kleju.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Ja mam również 4 i żadna włosów nie gubi.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Ja mam ich aktualnie 8 i żadna nie miała problemu z włosami, Violet też nie. :D

Kolejna zapowiedź edycji limitowanej :serducho:

Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Carmazin »

Jestem zakochana w jej włosach <3

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: kenereri »

Mam trochę problem z twarzami tych lalek. Na początku wydawało mi się, że wszystkie są takie same, dlatego chciałam tylko Sunny. No i chyba miałam rację, bo potem zaczęły się zmieniać (może to kwestia makijażu?) tylko są takie coraz bardziej ziemniakowate. Ta powyżej tak ma i bliźniaczki też. Jak dla mnie zbyt szerokie i wyglądają komicznie. Szkoda, bo fajne teraz mają wyjść postaci, ale widziałam przecieki i mi się ich odechciało. Na artach są prześliczne, jako lalki dla mnie niekoniecznie. Może to i lepiej, bo co chwile wychodzą nowe a są dość drogie. :P

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Karo »

Szkoda, że te lalki nie mają dużo mniejszych głów i nie wyglądają bardziej dojrzale. Fajny był pomysł z tymi kolorami, ubrania też niczego sobie, ale właśnie ten ich "sweetaśny" wygląd mnie zniechęca.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Holly i Laurel na żywo całkiem ładne, ale czy warte prawie 400 zł... Bardziej podobają mi się prawdę mówiąc Amaya czy Bella ze zwykłej serii :D

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Z nowości: seria Winter Break już dostępna, plus zapowiedzi:
3 seria lalek:
Daria
Obrazek

Sheryl
Obrazek

Daphne
Obrazek

Emi
Obrazek

Georgia
Obrazek

Gabriella
Obrazek

Linia Slumber Party:
Marisa
Obrazek

Brianna
Obrazek

Robin
Obrazek

Linia rockstar:

Lyric
Obrazek

Vanessa
Obrazek

Carmen
Obrazek

I na koniec gigantyczna wersja Amayi:
Obrazek

Moje absolutne must have i takie bez których się nie obejdę to na sto procent Sheryl, Daria, Daphne, Emi, Georgia, Brianna, Robin i big size Amaya, a w przyszłości być może skuszę się jeszcze na Gabriellę i Vanessę :D

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Czy tylko mnie nie wyświetlają się te zdjęcia?

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: KiciaKocia »

Nie tylko tobie. Mi też się nie wyświetlają.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: GooliopeJ »

Mi również się nie pokazują, jak pozostałe zdjęcia, które wstawiałam, nie mam pojęcia czemu, kiedyś tak nie było :bezradny: Z nowości mogę powiedzieć (zdjęć nie dodaję, bo pewnie i tak się nie zalączą, a wszystko jest dostępne na oficjalnym instagramie RH) że z trzeciej serii posiadam Georgię - może nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale jest przesłodka i gigantyczną Amayę, tu już jestem pod wrażeniem. Dostępna na polskim Allegro za około 400 zł i myślę, że cena nie jest zawyżona w tym wypadku - lalka jest dosłownie ogromna, spodziewałam się czegoś pomiędzy monsterkową Gooliope a animatorką z Disney'a, ale to co zobaczyłam... W pierwszej chwili lekko się przeraziłam, bo nie mam pojęcia gdzie ją ulokuję. Jest ciężka i naprawdę bardzo, bardzo duża ale przepiękna i wszystkie detale dopracowane na 100 %.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Czarnab1 »

Nie mam żadnej z tych lalek, ale zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Najlepsze z lalek, jakie widziałam w zeszłym roku. Nie da się przejść obojętnie koło nich.
Gdyby nie postanowienie, że będę kolekcjonować tylko lalki Bjd fashion i Integrity Toys, to pewnie rozszerzyłabym kolekcję o RH.
Jakość pierwsza klasa. Aż ciężko uwierzyć, że pojawiły się tak wspaniałe lalki, kiedy większość producentów oszczędza na jakości. Mattel przy nich bardzo źle wychodzi. Nie ma co ukrywać, że nawet kolekcjonerskie modele Mattela nie dorównują wydaniom kolekcjonerskim RH.
Na serio myślę o włączeniu ich do kolekcji, bo długo nie zobaczymy nowych lalek jak RH. Żeby tylko producent RH nie poszedł w ślady Mattela. 🙏

Domek dla RH jest mega. Marzy mi się dla lalek 1:6 😍

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rainbow High

Post autor: Soihime »

Jestem fanką RH i mam ich już całkiem sporo! Jakość wykonania ubranek mnie powala i niektóre nawet są zdatne do użycia także dla Barbie czy obtisu23. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości