Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: mangusta »

Wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży replika Sindy od Roberta Tonnera. Dokładniej będzie to 1972 Trendy Girl Sindy .

więcej:http://www.toynews-online.biz/news/3735 ... on-the-way

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: Grażyna »

Pisałam już o tym tutaj (sindy-od-hasbro-t376-10.html#p11859), nie wiedziałam, że padło na Tonnera.
Jak myślicie, jak ona będzie wyglądać? Tonner kojarzy mi się wyłącznie z winylami, ale Sindy jako replika chyba nie może być winylowa? :mysli: I ciekawe co z ceną?
Obrazek

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: Manhamana »

Jestem baaaardzo ciekawa co zrobią z mojej ulubionej lalki- próbowano już wskrzesić Sindy - posiadam 8 lalkową drużynę stewardes- całosć zrobiona na licencji Pedigree - jednkże nie jest to to samo co oryginalna lalka- brakuje mi krągłości charakterystycznych dla Sindy,
Opis lalek można zobaczyć w poniższym wpisie

http://klinikalalek.blogspot.com/2011/0 ... -crew.html
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: mangusta »

Grażyna pisze:Pisałam już o tym tutaj (sindy-od-hasbro-t376-10.html#p11859), nie wiedziałam, że padło na Tonnera.
Jak myślicie, jak ona będzie wyglądać? Tonner kojarzy mi się wyłącznie z winylami, ale Sindy jako replika chyba nie może być winylowa? :mysli: I ciekawe co z ceną?
Wiadomość, że padło na Tonnera, pojawiła się bodajże wczoraj. Przypuszczam, że lalka będzie wyglądać tak jak oryginalna, skoro to ma być replika. A cena? Biorąc pod uwagę, że to z okazji 50-lecia Sindy i że Tonner wszystkie lalki wypuszcza limitowane ilościowo, stawiałabym na jakieś 100USD, co najmniej :/

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: dollbby »

ciekawe. Z przyjemnością zakupiłbym taką replike, ale jak pszecie - ceny pewnie będą z kosmosu

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: mangusta »

Na Tonnerowym profilu na fb zadano ludziom pytanie, jak wyglądałaby ta replika Sindy, gdyby mogli dostosować ją do siebie. Ludzie dyskutują, głównie o kolorach włosów i oczu, natomiast trudno powiedzieć, na ile to pytanie ma jakieś wiążące znaczenie.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: Only NM »

Ciekawe, tylko dlaczego akurat Tonner? Czegoś takiego spodziewałabym się po Mattelu, czy Simbie...ale Tonner, takie małe laleczki to nie ich bajka.
Oby nie spieprzyli tego (za przeproszeniem).
Skoro będą replikami, to będą niezbyt ruchliwe...Tego nie lubię w reprodukcjach, pomimo całego uroku takich lalek, dla mnie lalka musi świetnie pozować.
Zobaczymy co z tego wypali, oby to nie była plotka.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
mangusta
Posty: 526
Rejestracja: 10 lip 2012, 09:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: mangusta »

Plotka to na pewno nie jest, skoro na swoich oficjalnych stronach publikują takie wiadomości.

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: Grażyna »

Only NM pisze:Ciekawe, tylko dlaczego akurat Tonner? Czegoś takiego spodziewałabym się po Mattelu, czy Simbie...ale Tonner, takie małe laleczki to nie ich bajka.
Mattel? No nie żartuj, żeby mattel miał wydać replikę konkurencyjnej lalki. Mattel najchętniej zrzuciłby atomówkę na wszystkie nieswoje fabryki zabawek :/
A Tonner na już doświadczenie z małymi lalkami - robił przecież Tiny Kitty, a teraz Miss Revlon w barbiowej skali (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
Myślę, że z jakością będzie super, gorzej z ceną :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tonner wyprodukuje replikę Sindy

Post autor: Pink Flamingo »

Nie jestem szczególnym fanem Tonnera ani Sindy, choć przyznaję, że podobają mi się niektóre propozycje od Tonnera i coś tam w przyszłości sobie planuję :) Natknąłem się dziś w sieci na coś takiego:
https://www.flickr.com/photos/sapi3512/18100388090/

Bardzo mi się taka odsłona Sindy podoba, jestem oczarowany tym repaintem :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości