Nowości ze świata BJD

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Nowości ze świata BJD

Post autor: Only NM »

W tym wątku będziemy pisać o różnych lalkowych nowościach ze świata BJD.
W wątku zamieszczamy nowości z różnych dollfowych firm :) Oczywiście dyskutujemy również o tym, co się podoba co się nie podoba i dlaczego :)
Na początek chciałabym poinformować o nowej dollfiarskiej firmie Aquarius Doll, na razie w swojej ofercie posiadają tylko 3 lalki o dość podobnych twarzyczkach, jednak myślę że mają spory potencjał! Są dostępne w trzech kolorach żywicy:
- White skIn
- Normal skin
- Light Brown skin
Mają śliczne ciałka, (chociaż moim zdaniem te prostokątne kolana są odpychające). Każda z lalek kosztuje obecnie 225$ moim zdaniem to rozsądna cena jak na MSD (ok. 45 cm). Cenę zapisuje by sobie o tym przypomnieć kiedy podrożeją XD i będę się przeklinać za to, że nie sprzedałam nerki...
Jakże chciałabym zakupić którąś w LBS!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: borze »

Nie lubie Cie za ten wątek, oj bardzo nie lubię.. Oglądanie jakichś dollfowych nowości się dla mnie źle kończy, już się napaliłam na nowego chłopca z Doll-Zone, nie przeżyje więcej... Z tego co doczytałam ci dwaj panowie się pojawili 27 grudnia 2012, więc w sumie stosunkowo niedawno i chyba mogę to potraktować jako "nowość" do wrzucenia tu ;)
http://www.doll-zone.com/pro_detail.asp?id=1148 - Leslie
http://www.doll-zone.com/pro_detail.asp?id=1149 - Raymond (który prędzej czy później wpadnie w moje łapki, innej opcji w ogole nie biore pod uwage, chociaż póki co zupełnie beztrosko nie mam pojęcia jak tego dokonam ^^)
+ obaj mają nowy typ ciałka - http://www.doll-zone.com/pro_detail.asp?id=1154

A co do Aquarius Doll - co za szczęście że nie lubię dziewczynek rozmiaru MSD, chociaż Mia wygląda na całkiem uroczo przyćpaną xD

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: nmin »

Śliczna ta Ella z Aquarius, w kolorze Normal albo Light Brown mogłabym taką mieć. W sumie nie lubię zbyt dużych lalek, ale aż dziwnie mi myśleć, że Ella kosztuje tyle samo, co moje wymarzone Lati Yellow, a jest trzy razy większa O.o
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: elianka »

Ella jest cudna <3 za mną chodzi strasznie duża lalka... a Ella mogłaby być w zasięgu... oj biedna ja
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Only NM »

Borze na szczęście, nie gustuję w lalkowych chłopach :) Raymond ma coś w sobie :)
http://www.bluefairyint.com/shop/step1.php?number=912
O Jezu, Bluefairy Olive w WS! Kocham WS bluefairy! Są nieziemskie, na początku myślałam że to Patricia....Na szczęście to nie Patricia, emocje trochę opadły.
http://www.bluefairyint.com/shop/step1.php?number=911 Panicz aż tak mi się nie podoba.
Lubię Bluefairy bo to firma która nie robi nic na siłę, mają swój styl i nie zmienia go na inny...Może to wydaje się mało rozwojowe, ale ich lalki i tak zawsze się wybronią, bo według mnie są nieziemskie, mogę nawet powiedzieć, że bije od nich czymś w rodzaju szlachectwa kiedy się patrzy na te dziecięce buźki :)
W iplehousie też same nowości i aż dwie męskie.
http://www.iplehouse.net/shop/step_subm ... 1125011548
Całkiem ciasteczkowi, że się tak wyrażę ale wiadomo Iplehousy!
Oraz KIDowa dziewczynka Alice :)
http://www.iplehouse.net/shop/step_subm ... 0407022958
Tak czy inaczej nadal pożądam Ashanti i Irenki :)
Switch też ma jedną nowość, co do lalki podobają mi się ubrania...Lalka niekoniecznie :)
http://from-switch.com/shop/step1.php?number=175
PS: Switch to przekleństwo dla lalkarzy kochających się w pięknych delikatnych męskich moldach, więc jeśli jesteś jednym z nich nie wchodź tam :) Gwarantuję że którejś zapragniesz :) Ostrzegałam :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: nmin »

Only NM pisze:W iplehousie też same nowości i aż dwie męskie.
O mamo, po raz pierwszy naprawdę CHCĘ dużego, męskiego BJD. Andrew :serducho: Nawet nie wiem, w którym makijażu i stylizacji podoba mi się bardziej.

Obrazek

Obrazek
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Mono »

Uuuch, to na pewno tylko lalka? Jest taki śliczny... :serducho: Tylko imię mi się nie podoba.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: KiciaKocia »

nmin pisze:O mamo, po raz pierwszy naprawdę CHCĘ dużego, męskiego BJD. Andrew :serducho: Nawet nie wiem, w którym makijażu i stylizacji podoba mi się bardziej.
Ustawi się w kolejce, bo też chcę. I już nawet mam wszystko rozplanowane - makijaż, peruka, ciuchy i tak dalej. Teraz tylko muszę wygrać w totka (bo w życiu nie uzbieram takiej ilości pieniędzy) i już.

Mono, przypomniało mi się jak pierwszy raz pokazałam mojej mamie BJD z Iplehouse i w pierwszej chwili nie załapała, że patrzy na lalki. :3
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: borze »

Jak to dobrze nie być podatną na iplehousowy realizm i mieć tak dziwnie wąskie granice upodobań, że chłopcy od Switch też mnie jakoś nie porwali, uff ;) Już się bałam że mi się tu większą krzywdę zrobi i Raymond (swoją drogą też paskudne imię, ale jak go zacznę nazywać wymyślonym przez siebie przez zakupem to to już będzie jakaś psychoza... ok, już jest, ale ćśśś...) nie musi się czuć nikim innym zagrożony xD

Awatar użytkownika
Mad-Telepath
Posty: 755
Rejestracja: 22 sie 2012, 17:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Mad-Telepath »

nmin pisze:
Only NM pisze:W iplehousie też same nowości i aż dwie męskie.
O mamo, po raz pierwszy naprawdę CHCĘ dużego, męskiego BJD. Andrew :serducho: Nawet nie wiem, w którym makijażu i stylizacji podoba mi się bardziej.

Mnie - zdecydowanie w pierwszym!
Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Only NM »

Mnie na szczęście żywiczni panowie nie kręcą :) Plastikowi także mnie nie kręcą, ja lubię lalkowe babińce :)
A propos lalkowych babińców, oto przykład firmy której prawie cały skład to babiniec. Bambicrony.
http://bambicrony.net/index.php
Bambicrony tworzy śliczne tiniaczki ( lalki ok. 30 cm), oraz MSD (ok. 45 cm) , szczególnie podobają mi się u nich lalki w ciemniejszym odcieniu żywicy...Mimo pięknych twarzyczek Bambicrony cieszy się nieco złą sławą(w Polsce) ponieważ ktoś kiedyś skusił się na takiego ślicznego czekoladowego tiniaczka, i czekał aż rok na jego przyjście. Co jest zbyt długim czasem kiedy się czeka na lalkę zamawianą osobiście (Nie mówię tutaj o stronach takich jak Villemo, tam się czeka czasem pół roku na lalkę ale tylko dlatego by wszystkie lalki sprowadzić w jednym czasie i pominąć/ uregulować sprawy z cłem. Wiadomo opłaca się zamówić raz a więcej niż kilka razy i płacić osobno za shipping i z cłem. Jeśli coś pokręciłam krzyczcie! ) ...Z resztą, firma powinna się wyrabiać w czasie tworzenia lalki który w żadnej firmie nie trwa aż rok! Firma wtedy miała pewnie masę roboty, ale cóż nie zazdroszczę osobie która musiała to znosić.
Chciałabym mieć Bambicrona nie wiem jak teraz jest u nich z tymi wysyłkami...Więc na razie nie zamawiam, ale niesłychanie kusi mnie okazja na śliczną odmóżdżoną tanową MSD! Nie dodaję zdjęć, bo usunęłyby się jak w przypadku Aquariusa.
http://bambicrony.net/shop/step1.php?number=1182
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Szklanooka »

Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale podaję jako ciekawostkę:
Volks organizuje "Dollfie World Cup" - konkurs na najlepiej pomalowaną główkę. Nadsyłanie zdjęć prac do 30 kwietnia. Do wygrania jest 100,000 jenów, niespodzianka oraz "poważanie współuczestników" xD . Do wyboru są dwie głowy SD - cena każdej to 206 dolców.
Wyglądają o tak:
Obrazek Obrazek
SD Dollfie World Cup Head #01 oraz SD Dollfie World Cup Head #02

Brzmi jak niezła zabawa :lol:
Więcej informacji dla uczestników zza granicy pod tym linkiem
Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: KiciaKocia »

Niezły chwyt marketingowy. Nagroda jest jedna a każdy uczestnik musi kupić główkę wartą 200$ plus oczywiście oczy i rzęsy, bo przecież muszą być firmowe.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: nmin »

Aż sobie z ciekawości przeliczyłam. Nagroda to niecałe 3,5 tysiąca złotych. Główka z oczami, rzęsami i kosztami przesyłki, że o kosztach materiałów do malowania nie wspomnę, to pewnie minimum tysiąc. I konkurencja z całego świata. Naprawdę, chciałabym mieć kiedyś tyle kasy, żeby móc postawić tysiaka za możliwe dwa tysiące zysku, no i za to "poważanie" :rotfl:

Pomijam oczywiście, że nie umiem malować, a BJD w życiu w rękach nie miałam ;)
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Nowości ze świata BJD

Post autor: Szklanooka »

Hi hi, nie ma konkursów organizowanych przez firmy, które nie są chwytem marketingowym. Zawsze jest to przede wszystkim jedna wielka reklama - która swoją drogą nie jest Volksowi tak bardzo potrzebna, bo i tak jest liderem nie do pobicia.

Pomimo, że w życiu nie widziałam ich lalki na żywo i nie jestem ich fanką, to piersza główka mi się podoba - gdybym miała tyle kasy na zbyciu chętnie bym się pobawiła w coś takiego, a nuż "special gift" to lalka albo wycieczka do Japonii... Można sobie pomarzyć ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość