Liv Dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Liv Dolls

Post autor: Mono »

Livki to moja druga miłość zaraz po Barbie. W swoim zbiorku posiadam jak na razie dwie - Katie i Hayden z serii It's My Nature. Obiecałam sobie, że zbiorę każdej po jednej. Z początku miałam zamiar mieć każdą z obojętnie jakiej serii, ale naczytałam się, że z tej, z której już dwie mam są najlepsze i najfajniej wyposażone, więc już postanowione: zbieram It's My Nature w całości! I żadnych podmianek ;)

Tu moje panienki:

Katie (wybaczcie scenerię, akurat wtedy mi pomagała :D )

Obrazek

Hayden (wybaczcie słabe zdjęcie, jeszcze nie doczekała sesji)

Obrazek


A Wy jakie macie?
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Imago »

I mnie LIVki skradły serce :)
Na razie mam jedną - Danielę :) też z serii It's My Nature (co wiedzą wszyscy, którzy przeglądają mojego bloga ;)) ale chciałabym jak i Mono mieć całą serię :) podoba mi się też seria Schools Out, seria z pieskami i seria Alicji w Krainie Czarów ale nie można mieć wszystkiego :)
Obrazek
Dla nie znających Danieli - to ta z gitarą xD
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Oo tak, Livki z Alicji w Krainie Czarów są przecudowne! Sophie ma śliczną sukienkę :serducho:

Aha, i jeszcze choruję na Jake'a, ale co rusz podwyższają mu cenę :(

Obrazek
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Imago »

O tak - Jake'a koniecznie - z byle jakiej serii :D tylko, że na Allegro jeszcze żadnego nie widziałam...
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Ja go widuję w polskim sklepie z siedzibą w USA. Oni sprzedają czasami lalki na allegro (ta Wild za ponad stówkę to od nich).
Tylko, że w tym sklepie co rusz podnoszą się ceny, nie wiem, to chyba zależy od kursu waluty.
A Jake jest tylko chyba w jednej serii, Making Wave. Tutaj za 15$ http://www.toysrus.com/product/index.js ... Id=4462495 ale ja nie władam aż tak dobrze angielskim, by nie bać się transakcji z obcym sklepem z innego kontynentu.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Imago »

Toys'r'Us otwarli ostatnio w Warszawie. Ciekawa jestem czy LIV mają lub mają w planach sprowadzić. Nie mam nikogo z Wwy żeby poprosić o sprawdzenie a sklepu online polskiego jeszcze nie mają. :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

W tym amerykańskim Toys'r'Us mają możliwy odbiór w sklepie. Ale i tak nic to dla mnie, bo przecież nie będę się tłukła 8 godzin pociągiem z pomorskiego do Wawy po jedną lalkę... Zależy mi na nim, ale nie aż tak :D Pozostaje jedynie czekać na sklep online, z pełnym asortymentem Livkowym oczywiście :ok:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Imago »

O tak, czekam na LIV powszechnie dostępne w Polsce i o niższych cenach niż na Alle bo chcę mieć ich więcej - miałaś rację, nie lubią być same :D
Btw. Ja do Wawy miałabym 10-12 godzin ;)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Bomba »

Ja trochę jestem niepoinformowana i nie wiem za dużo o Livkach. Wiem tylko, że taką chce. Ktos mi moze powiedziec, ile taka panna kosztuje i gdzie można ją nabyć? Ślicznie proszę :]
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Bombo, taką Livkę można nabyć na allegro, ceny wahają się od 40 do 110 zł. Na moim blogu wspominałam o tych lalkach, ale jeszcze jutro postaram się cos więcej o nich tu napisać.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Stary_Zgred »

Śliczne lalki, chyba najładniejsze z tych wielkogłowych - wielki plus mają u mnie za peruki, które można dowolnie zmieniać i ubrania - estetycznie oraz porządnie wykonane. Kolejny plus - za szklane oczyska. A minusy? - hmm, chyba nie mam na nie pomysłu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Mono »

Stary_Zgred pisze:A minusy? - hmm, chyba nie mam na nie pomysłu :)
Ja też kiedyś tak myślałam do czasu, aż Aga Fleurka napisała bodajże u Imago, że Livki mają martwe spojrzenie. Z początku spojrzałam na moją Katie, po czym stwierdziłam, że rzeczywiście. Z każdej perspektywy patrzą tak samo. Może my we dwie tylko tak to widzimy, nie wiem. Tak czy inaczej, nie przeszkadza mi to Livek ubóstwiać :D
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Stary_Zgred »

Mono pisze:
Stary_Zgred pisze:A minusy? - hmm, chyba nie mam na nie pomysłu :)
Ja też kiedyś tak myślałam do czasu, aż Aga Fleurka napisała bodajże u Imago, że Livki mają martwe spojrzenie. Z początku spojrzałam na moją Katie, po czym stwierdziłam, że rzeczywiście. Z każdej perspektywy patrzą tak samo. Może my we dwie tylko tak to widzimy, nie wiem. Tak czy inaczej, nie przeszkadza mi to Livek ubóstwiać :D
Ooooo! Ciekawe! Dla mnie te laleczki mają wiecznie zdziwione spojrzenie, takie trochę podejrzliwe i uważne. Żadna Liv u mnie co prawda nie mieszka, ale przyglądałam się reprezentantce tego gatunku w sklepie i u znajomego kolekcjonera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: Fleur »

Ha ha tak to prawda, tak uważam :D Ale na przykład dla porównania, spójrzcie na te zdjęcie chłopaka na poprzedniej stronie, on nie ma takiego spojrzenia. Oczy lalek za to są własnie takie w słup trochę. Mam jedną Livkę w domu a kupiłam ją w celu porównania spojrzenia i oczu z Moxie Teenz, co zrobię na blogu po skończeniu cyklu o rerootach. Co jeszcze jest ciekawe, na własnych pudełkach na fotkach promocyjnych Livki nie mają takiego spojrzenia wcale, ich oczy są zupełnie inne.

Ale mam do tych lalek szacunek, są ładne, fajnie urbane, dodatki też dobre, rozumiem dlaczego są kolekcjonowane, no i dobrze, że dzisiejsze dziewczynki mają taki wybór! :klaszcze:

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Liv Dolls

Post autor: dollbby »

ja równiez uważam że mają puste spojrzenie...a ten chloptaś to ujuż wogóle... ale coś mnie kusi, żeby sobie jedną sprawic.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość