Betty Teen

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Nie mają artykułowanych ciałek, zaś ich łebki są osadzone na zwykłych kulkach. Między buziakami lalek z różnych serii na próżno poszukiwać jakichś większych różnic. Najpopularniejsze z nich nosiły nieco obciachowe fryzury "na piłkarza" - krótko z przodu, dywan z tyłu. Mimo to, mają w sobie niesamowity urok i pełno melancholii w ocienionych długimi rzęsami ślepkach. Betty Teen - kwintesencja delikatności.

A ten temat jest po to, by chwalić się ulubienicami z ich gatunku :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shi4
Posty: 90
Rejestracja: 04 sty 2012, 16:20
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Shi4 »

O tak, one są piękne. U mnie na razie mieszkają 2 trupki. Marzy mi się kiedyś upolować taką w pudle.
a to moja blondyna:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: dollbby »

http://3.bp.blogspot.com/-tXdeGgtEacQ/T ... C03086.JPG ja podaję link do mojej panny, bo mam problemy z uploadem ;p

http://2.bp.blogspot.com/-P0HKMBTVPy4/T ... C01046.JPG i druga ;D

Uwielbiam te panny, za spojrzenie, za włosy i za to że sa takie kochane. ;D Zgredzie! Dobrze to opisałas!
Kiedyś licze że upoluję jeszcze blondi i brunetkę!

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Dollbby, Shi sprzedaje na allegro ciemnowłosą!

Jejku jej, jak te lalki mi się podobają. Jeszcze ani jednej brzydkiej wśród nich nie widziałam (może to kwestia tego, że są do siebie tak podobne)

A tu jeszcze sobie moje ślicznotki wkleję :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shi4
Posty: 90
Rejestracja: 04 sty 2012, 16:20
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Shi4 »

Ja brunetkę już mam, tylko nie obcykana jeszcze :)


Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Fleur pisze:A to moja :)

Obrazek Obrazek
Będę wyć do księżyca, bo właśnie ta śliczna Betty z niebieskim cieniem na ślepkach mi się marzy. Pierwszy raz ją u ciebie na blogu zobaczyłam i wcięło mnie na amen. Ta brunetka jest przepiękna, a makijaż czyni ją wyjątkową (bo przecież pozostałe Betty takiego nie mają)

I jeszcze chciałabym (choćby zobaczyć!) taką błękitnowłosą piękność jaką ma Dollbby!
Obrazek

Awatar użytkownika
Shi4
Posty: 90
Rejestracja: 04 sty 2012, 16:20
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Shi4 »

Aguś, Twoja jest śliczna, taka wyjątkowa :slinka:

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: dollbby »

mnie aż ścina jak widze Becie od Fleurki. Moja przy tym to jest bleee. ;/)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

dollbby pisze:mnie aż ścina jak widze Becie od Fleurki. Moja przy tym to jest bleee. ;/)
Jaka znowu blee? Boska jest! Ma genialne włosy i rzęsiory! Jak jej nie chcesz, to z chęcią odkupię albo zamienię na jakąś swoją lalę:)
Obrazek


Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Fleur »

Dziękuję za te piękne komplementy, Betty tak wyglądała gdy do mnie przyjechała, dzisiaj już jest inaczej ubrana, zrobię jej jutro zdjęcie ;)

Mam jeszcze dwie inne Betty, też Wam jutro lepiej pokażę, a jedna z nich jest w pełni artykułowana! To ta brunetka. Obie dostałam od znajomej z Holandii. Zdjęcie zrobione było w dniu gdy do mnie przyjechały, nie wiem czy ubranka są oryginalne czy nie. Sukienka chyba na pewno nie. Blondynka jest teraz łysa i czeka na reroot. A brunetka ma obcięte włosy i ubrana jest w kostium od Bionic Woman. A więc są artykułowane Betty! :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: dollbby »

piekne! Czemu blondynce robisz rerot? Piekne włoski miałą!

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Fleur »

A nie, to tylko tak na zdjęciach wygląda. Miała włosy takie, że mogłyby być drapakiem do naczyń – nawet nie dało się grzebienia w to wbić. Przysięga harcerska :D ale dostanie chyba znowu platynowe blond, żeby było tak jak oryginał. Bo to jest moja jedyna blondi Betty!

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Betty Teen

Post autor: Stary_Zgred »

Brunetka nadużyła solarium i jej się biduli szminka spaliła na łososiowo. Cudna jest :)

Takie artykulowane lalki są absolutnie wspaniałe, bo można z nimi różne nieskromne sesje focić.

A chęć przeszycia włosów blondynki w pełni rozumiem - z jakichś niewiadomych przyczyn producent dał Betty Teen śliczną buzie i tragicznej jakości włosy. Do czesania przez dzieci te kłaczyska stanowczo się nie nadają, no i bardzo się niszczą "po latach".
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości