Steffi Love od simby

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Brak jest Steffi love od Simby , skoro znalazł się wątek o Evi to czemu nie o Steffi ???
Czyli jedna z nielicznych konkurentek Barbie która przetrwała przez całe lata 90 , ciągle grożąc Barbie :)
Uwielbiam przede wszystkim połowę lat 90tych
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Imago »

Ku swojemu zdziwieniu nie znalazłam żadnej starszej Steffi wśród lalek z dzieciństwa (chociaż muszę się jeszcze przyjrzeć głowom, które z nieznanych przyczyn straciły ciała - nie pytajcie, nie pamiętam czemu). Ostatnio nabyłam nowszą Stefę w Kauflandzie, co opisywałam na blogu:
http://surrealistyczny.blogspot.com/201 ... stefy.html
Obrazek
Ciekawa jestem z którego roku jest moja Stefa.
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: privace »

U mnie sobie siedzi jedna tylko dla urozmaicenia
Obrazek
Obecnie podkradła kieckę fashionistce i całkiem mi się nawet podoba wśród innych panienek ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Cieszę się że jedna steffka znalazła u ciebie schronienie :)

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Fleur »

Jedna Stefka w kolekcji wygląda bardzo dobrze, to prawda! Twoja jest urocza Privace :D bardzo jej ta kiecka pasuje! A ciałko ma identyczne jak moja artykułowana Betty Teen!

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Takie artykułowane ciałka mają Stefki do dziś :D Muszę zrobić jakieś ogólne zdjęcie moich Stefek, bo do mnie znów kilka przybyło :D Cieszę się, że powstał wątek o nim i to nie kogoś innego niż Świstaka :)

Awatar użytkownika
Fleur
Posty: 322
Rejestracja: 29 gru 2011, 23:07
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Fleur »

Znów kilka Stefek? Zlituj się Aniu, bo znowu dostanę na nie ochoty przez Ciebie! :D

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Aga, ja uwielbiam Stefki! Już tak mam, że jak idę gdzieś na targ, to nie potrafię obok żadnej przejść obojętnie, czasami po prostu mi żal tych biedulek ;-). Wiem, że takie kierowanie się sentymentem nie jest najlepsze, ale wiem, że żadnej z moich Stefek nigdy bym nie sprzedała, chyba, że komuś, kto też zbiera lalki :)

Awatar użytkownika
świstak-7
Posty: 59
Rejestracja: 30 gru 2011, 23:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: świstak-7 »

Jestem ciekaw twoich nowych stefek baardzo :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Świstaku, muszę się w końcu zebrać i poukładać moje Stefki chronologicznie, dlatego postanowiłam sobie pozbierać z Internetu katalogi tych laleczek, żeby zobaczyć, jak bardzo się zmieniła. Masz może jakieś skany z jej katalogów albo wiesz, gdzie takie można znaleźć? :D

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: privace »

Aniu, kilka katalogów znajdziesz w naszej galerii http://dolls.propl.eu/thumbnails.php?album=38
A jakbyś doszperała się do innych, to z wdzięcznością przyjmiemy dorzucenie innych ;)

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Chupacabra »

Steffki to były lalki mojego dzieciństwa. Pamiętam że miałam tylko jedną zmaltretowaną przez kuzynki mattelke, a reszta to były właśnie Steffki. Pamiętam, że ich włosy były bardzo intensywnie użytkowane, uwielbiałam czesać lalki i po krótkim czasie robiły się takie jakieś brzydkie. W ogóle nie pamiętam z jakich pochodziły serii, pamiętam nawet jakie miały stroje więc spróbowałam je gdzieś odszukać na zdjęciach. Cóż niestety się przeliczyłam. Pamiętam też, że później bardzo moich Steffek nie doceniałam, bo chorowałam na scenki.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Privace, mam zamiar znaleźć jak najwięcej różnych zdjęć i obiecuję, że zamieszczę je wtedy w galerii. Troszkę ją zaniedbałam, bo mam mało podzielną uwagę - jakiś czas temu usunęłam nawet swoje konto na Flickr i DeviantArt, bo już nie wyrabiałam i zawsze coś cierpiało z tego powodu :D

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Stary_Zgred »

Żyje u mnie "trójca", która chyba już pozostanie w tym składzie. No chyba, że trafi się jakaś hoża bruneta :) Stefcie są dość tanie, co znacznie pomaga w procesach decyzyjnych podczas kupna.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Steffi Love od simby

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Zgredzie, przestańże pokazywać te swoje Stefki wszędzie, bo normalnie jestem chorobliwie zazdrosna o tę ciemną hiszpankę!!! :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości