Pullip na ciałku Pure Neemo

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tsu
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2012, 00:22
Lokalizacja: Okolice Łodzi.
Kontakt:

Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Tsu »

Taka ciekawostka :D Ostatnio zainteresowało mnie ciałko Pure Neemo więc zaczęłam poszukiwania aby zyskać więcej informacji na jego temat. I udało mi się odnaleźć tutorial na zrobienie hybrydy na na tym właśnie ciałku. Co jak co, ale ono źle nie wygląda, wręcz przeciwnie. Jedyny w nim minus to trochę specyficzne ramiona i biust.

Gdyby ktoś chciał sobie popatrzeć jak wygląda taka hybryda to proszę: http://dollintheshell.blogspot.com/2012 ... ullip.html

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Only NM »

Oj tak, ja też mam ochotę na taką hybrydę. Niestety jak ktoś mi już napisał takiej w Polsce jeszcze nie ma. Mi właśnie taka delikatność się podoba, ten biust i ramiona...One mają śliczne ręce.
Moim zdaniem z ciałkiem Azone również pięknie się prezentują, ale zastanawiam się czy ono zniosłoby ciężar Pullipa.
http://www.flickr.com/photos/omnimbus/4424205747/
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Tsu
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2012, 00:22
Lokalizacja: Okolice Łodzi.
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Tsu »

Only NM pisze:Oj tak, ja też mam ochotę na taką hybrydę. Niestety jak ktoś mi już napisał takiej w Polsce jeszcze nie ma. Mi właśnie taka delikatność się podoba, ten biust i ramiona...One mają śliczne ręce.
Moim zdaniem z ciałkiem Azone również pięknie się prezentują, ale zastanawiam się czy ono zniosłoby ciężar Pullipa.
http://www.flickr.com/photos/omnimbus/4424205747/
Myślę że by zniosło, najlepiej podpytać posiadaczy owych hybryd ;D Z tego co widzę to z zakładaniem ciałka Azone nie ma zbytnio dużych problemów, szkoda że tak mało jest w internecie ten temat. Warto by zrobić taką hybrydę i gdybym stała przy wyborze ciałek to bym chętnie wypróbowała właśnie Pure Neemo bądź Azone.
No nic, pożyjemy, zobaczymy, może ktoś z polski odważy się wypróbować takowe ciałka :D

Awatar użytkownika
Lalette
Posty: 98
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Dorset, Wielka Brytania
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Lalette »

Azone a Puree Neemo to to samo. Azone to tylko firma a Pure Neemo to nazwa cialka z ich firmy. Ich lalki Azone dolls np. sa na tym wlasnie cialku.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Only NM »

Dokładnie to chciałam dodać ostatnio, ale zapomniałam...
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Tsu
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2012, 00:22
Lokalizacja: Okolice Łodzi.
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Tsu »

Lalette pisze:Azone a Puree Neemo to to samo. Azone to tylko firma a Pure Neemo to nazwa cialka z ich firmy. Ich lalki Azone dolls np. sa na tym wlasnie cialku.
Oj, pardom. Mój błąd.

Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: Kiryuu »

o rany, ale mi się podoba! *U*
pullipanna nabrała takiej delikatności, wygląda genialnie! <3

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Pullip na ciałku Pure Neemo

Post autor: elianka »

Pure neemo ma prześliczne nóżki :) Chciałabym. Takie ciałko byłoby bardzo w moim stylu, chyba żałuję, że mam obitsu.
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości