Defa Lucy - The Modern Kitchen

Nasze znaleziska dla lalek- meble, ubrania, itp. znanych i nieznanych firm.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: astridnat »

Nie mogłam się powstrzymać i nabyłam nie różową kuchnię. I jestem całkiem mile zaskoczona:

Obrazek

Ogólna charakterystyka:
Jest to skondensowana kuchnia do małego mieszanka (czyli w sam raz do lalkowego domku). W zestawie jest lodówka dwudrzwiowa, zmywarka, płyta kuchenki i ni to piekarnik ni to mikrofala. Przy czym ostatnie dwa urządzenia są podświetlane. Oprócz tego pełno różnych drobny akcesoriów - kartoniki udające jedzenie, dwie butelki soku, filiżanka ze spodkiem, garnek i patelnia z pokrywkami, chochla, łopatka do przewracania, łyżka cedzakowa, duży nóż, tasak oraz zestaw sztućców dla jednej osoby. Aha i trzy gotowe dania: ziemniaki, steki i pizza. Dwie szafki i dwie szuflady. Dodatkowa szafka może udawać stołeczek kuchenny.

A lalka ... jak na klonika nie jest źle, nogi gumowe zginane na jeden klik, sztywne, rzadko rotowane włosy i prosta kiecka.

Największą wadą jest fakt, że lalka przewyższa mebelki o głowę :/ . Wielkością zestaw lepiej sprawdzi się u Everek i Monsterek. Poza tym trzeba uważać na zawiasy w lodówce (ja swoją musiałam w sklepie musiałam wymienić, bo okazało się, że zawias jeden był urwany.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: Pink Flamingo »

Poważnie ładne klonikowe mebelki! I wyglądają na dość przyjemne jakościowo - poza lodówką, o której wspomniałaś :) Ładne, proste, bez brokatu i różowości, przyjemne zaskoczenie. Świetny okap, miałem taki w porzednim mieszkaniu :)

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: privace »

Kucze, w pudełku wyglądało na bardziej proporcjonalne- już zaczynałam zazdrościć dostępu do Kauflandów i innych zaopatrzonych w to cudo sklepów- a tu zonk, zlew ciut powyżej kolan... Szkoda :(

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: Stary_Zgred »

O, a ja niedawno znalazłam na Alledrogo inną klonikową kuchnię,ale sporo brzydszą:
http://allegro.pl/duza-lalka-30cm-pralk ... 51676.html
Ta biała z posta Astridnt jest elegancka! Kcem!
Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: Neytiri »

Bardzo realistycznie wyglądająca i dobrze zaopatrzona w kuchenne sprzęty i gadżety. Wreszcie nie cukierkowo różowa. I wreszcie z miejscem na prawdziwe elementy w lodówce i na półce, a nie tylko z naklejkami w tle.
Szkoda tylko, że poskąpili tych paru centymetrów plastiku, niestety przy lalkach wielkości Barbie troszkę to razi :( Może ewentualnie dałoby radę dorobić jakąś podstawkę od spodu, coś jak dolne szafki dodatkowe? Szkoda...
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: albi »

Ładne mebelki,tylko trochę małe.Lalka wygląda trochę głupkowato przy mebelkach,ale dla mniejszych lalek jest exxxxxxxxxxxxxxxxtra :D

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: LuLu »

Gdyby były większe to powiedziałabym im stanowcze TAK! Choć nie ukrywam, że i tak przyzwoicie się prezentują! Grunt, że nie są różowe ^^
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: reiha »

Podepnę się pod temat o kuchni. Widziałam dzisiaj w chińskim fioletową kuchnię My happy Kitchen i chyba trochę ją chcę :zawstydzony: Akcesoria miały tandetnie srebrny kolor, ale i tak wyglądały porządnie. Według pudełka kuchenki wydają jakieś dźwięki, czy tam są podświetlane, nie przyglądałam się aż tak szczegółowo. Zdjęcia z aukcji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

U mnie był zestaw z lalką, lodówką i kuchenką za 72 i trzy zestawy po 30. Drogo trochę, szczególnie jak na coś, czego nie mam gdzie postawić :C Ta od astridnat jest dużo fajniejsza, ale nie ma jej w moim leklerku. Zrobiłam zdjęcia, ich jakość pozostawia wiele do życzenia, bo mój telefon już dawno powinien przejść na emeryturę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: Daga »

Poznałam wreszcie ową kuchnię organoleptycznie... Tak jakby :P

https://lh3.googleusercontent.com/-_p1k ... C00056.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-MxCm ... C00057.JPG
Fotka jakości komórkowej, bo niestety aparat musiał właśnie paść. Wygląda całkiem nieźle i gdyby mi zależało na mebelkach, za tę cenę mogłabym się skusić.

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Defa Lucy - The Modern Kitchen

Post autor: Lacrima »

Tą ostatnią sama mam, co prawda puki co lezy w pudle ale 4 komponenty za 40 zł i to w czarwonym kolorze to grzech by było nie kupić :)
Nie jest super wysoka, tak jeszcze chociaz 0,5 cm-1cm to by się od dołu przydało, ale patrząc na te różne badziewie w skali ok 1/9 to naprawde warto.
ps. ich łazienka też jest zarabisa
https://www.flickr.com/photos/dolls-vik ... 634475274/
jedyne co można jej zarzucić to, ze góra od prysznica jest ciut nad głową, muszę ją jakoś usunąc, no i znalezc ten kibelek :/
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości