Zakład meblowy "U Mono"

Akcesoria, dodatki
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: Mono »

Dawno temu stworzyłam takie oto coś:

Obrazek

To był mój pierwszy mebel - kanapa (po latach, w dzieciństwie miałam mnóstwo kartonowych mebelków wykonanych własnoręcznie ;) ), robiłam ją całą sobotę, bo jak to ja potrafię, pracę sobie utrudniałam zamiast ułatwiać.
Do wykonania tejże kanapy potrzebowałam zadziwiająco dużo materiałów. Tak więc pod nóż i nożyczki poszedł futerkowy materiał, gruba gąbka, styropian, karton, pianka ocieplająca do podłóg (!), gwoździki które okazały się bezużyteczne i zostały wymienione na wkręty oraz zszywki. Przy okazji przekonałam się, że Super Glue nie skleja styropianu. Za to bardzo szybko go zżera O.o Objaśniać wykonania nie będę, bo było tak skomplikowane, że nawet już nie pamiętam. Chcę za to w najbliższym czasie zrobić kilka innych mebelków do siedzenia i leżenia, więc umieszczę tu instrukcje wykonania, gdyby ktoś chciał też coś podobnego stworzyć.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: dollbby »

ona mi się bardzo podoba!!! Sam mysle za jaaakis czas dorwac styropian i sklecic coś i obić materiałem żeby miały cos panny pod dupsko ;D Narzie mam taką kanapę z desek i materiału... kaszana. Ale jak możesz to taki "pokaz" bd bardzo pomocny ;D :win: :win: :buzki:

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: Bomba »

Mono, mam nadzieję, że masz w planach instrukcję robienia kanapy na 3-4 fashionistki. Ja bardzo potrzebuje takiego mebla,ale nie mam pomysłu na wykonanie
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: jewelsnake »

śliczne, i narożnik, i pufka!!! nie dość, że kolor tak ładny to jeszcze to futerko! do tego wszystko odpowiedniej wielkości, nie za małe jak gotowe mebelki :)
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

pati30.06
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2012, 19:16
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: pati30.06 »

jejku wstawiaj pełno postów/porad jak wykonać mebelki pliss bo ja nie umiem ich robić bez żadnych toturiali

Awatar użytkownika
Shao-ron
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2012, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: Shao-ron »

O, mnie tez sie przyda :3

...choć może nie do końca mnie (o ile mój chytry plan się powiedzie).
Mam w domu "złota rączke" w postaci mojego męża, który do tego ma cały pokój narzedzi i różnych "gratów" (maniak skrecania rowerów, wszelkich prac elektroniczno-różnorakich, i nawet wybieg na ścianie i drapak dla kociarstwa sam zrobił ^^) tylko zastanawiam sie, czy jak powiem mu: "Kochanie zrób mi fotel dla lalki" to nie zadzwoni do szpitala dla wariatów lub przynajmniej w optymistycznej wersji nie dosypie mi prozacu do herbatki O.o

Bynajmniej instruktaż napewno sie przyda :3
Obrazek

albi
Posty: 52
Rejestracja: 31 gru 2014, 21:23
Kontakt:

Re: Zakład meblowy "U Mono"

Post autor: albi »

Mono! Koniecznie podziel się przepisem na narożnik,twój jest fantastyczny!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości