Przytułek Tonnerkowy :)

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
ODPOWIEDZ
JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: JoannaS »

Mam dwie Tonnerki od IHime i Selene, dałam podobne zdjęcie w galerii ale pewno nikt nie zauważył :)
A więc poniżej Tyler Irish Incantation i Sydney Wintergreen, trzymają się za rękę bidulki, bo ciągle były odrzucane, nieszczęśliwe, niechciane.. Na razie jeszcze nie mają fajnych ciuchów ale mają ciepły, suchy kąt, i książek ile wlezie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Orioness
Posty: 126
Rejestracja: 29 paź 2014, 09:55
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: Orioness »

Ta melancholia w spojrzeniu... :)

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: JoannaS »

O tak, melancholia - tego słowa mi brakowało :)

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: IHime »

Tyler u Ciebie od razu wygląda na bardziej zrelaksowaną. :D

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: JoannaS »

Aż się zastanawiam jak wyglądają na żywo Twoje lalki pozostałe skoro taka pięknotka poszła w świat. Ale wiem teraz, że chciałabym lalkę co się zwie Jac. I troszkę Peggy mi się podoba :> I taka jedna Antonia na ebayu była wczoraj.. Nie wiem czy ktoś mi tu odpowie czy włosy tonnerkom się też na wrzątek układa? Tak hipotetycznie pytam...

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: IHime »

Tak, mają włosy z dobrej jakości saranu i można układać na wrzątek.
Moje pozostałe lalki może też by Ci się spodobały, bo jedna Jac i kilka Peggy i mnie w oko wpadły, więc może mamy podobny gust. ;)

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: JoannaS »

Ech no, najtrudniej jest po prostu nie wydać pieniędzy na tańsze lalki - muszę zapłacić za Mbili z krótkimi włosami no i okazyjnie tanie EAH Hunter z dziewczyną - na "prezent" (a przy okazji była tanio niepotrzebna mi świąteczna barbie w czerwonej sukni - też wzięłam)... Ale żeby nie spamować, jak ktoś by chciał uszyć podobne sukienki jak te Tonnerki mają, to mam na zbyciu resztę tego materiału, ta beżowa to prawdziwy jedwab, i tu nie widać ale dalszy ciąg materiału przechodzi płynnie w brąz, to z halki jakiejś jest.

Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: selene13 »

A więc poniżej Tyler Irish Incantation i Sydney Wintergreen, trzymają się za rękę bidulki, bo ciągle były odrzucane, nieszczęśliwe, niechciane...

Oj,oj.....zaraz niechciane ? :D Sydney konkurowała z trzema innymi rudzielcami, a szczęśliwie wygrała nowy dom, gdzie jak widać jest gwiazdą :D
No i zwolniła miejsce dla Roxie.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: niemiłamonika »

To faktycznie dziwne że lalki mimo że materia nieożywiona , to potrafią być smutne lub szczęśliwe.Faktycznie tu wygląda na zadowoloną.Też tak miewam z Barbie, raz wyglądają na smutne lub zadowolone a przecież to irracjonalne.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Przytułek Tonnerkowy :)

Post autor: JoannaS »

W ogóle fajne jest to, że jak lalki znajdą nowy dom to można obejrzeć jak ktoś je "zagospodarował" . Selene, oczywiście cieszę się, że potrzebowałaś miejsce na nowy egzemplarz :) Ta nostalgia w ich spojrzeniu jest urocza. Barbie też mają dość plastyczne twarzyczki, najczęściej szukam takiej wersji czy ustawienia i ubrania danej lalki żeby nie wyglądała na głupią :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości